Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ márkatárs

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MZ márkatárs

    Sziasztok!
    Indítottam egy MZ márkatárs csoportot, mivel úgy tűnt sokunknak van ilyen gépe!

    #2
    Sziasztok

    Legyen ,de mit csinálunk?
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      berlin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      de mit csinálunk?
      Amit minden nap: meghódítjuk a világot!

      Bár én csak átmenetileg vagyok MZ tulaj - tervezem eladni a gépet amint szalonképes állapotban lesz. Most épp a lábtartó csövét kellene visszahegesztenem mert letaposta a korábbi 4 tulaj valamelyike. Akik közül egyet ti is ismertek biztosan - mert rendőrségi állományban volt a gép a forgalmi tanúsága szerint.
      taluga kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Amit minden nap: meghódítjuk a világot! undefined
        És délután?

        Komolyra fordítva a szót, amit csak akarunk (na ez hót komoly terv lett )
        Legalább nem kell egymást keresgélni a fórumon, ha tapasztalatot akarunk cserélni vagy bármi MZ-s bajunk van, és akár össze is jöhetnénk közös gurulásokra a virtuális téren kívül! Más típus tulajok minek tömörülnek ilyenbe?
        Az MZ-k is megérdemelnek egy márkatárs csoportot.
        Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 ápr. 28, 15:37. Oka: Mert elfelejtettem valamit
        Beagle kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Na ná hogy megérdemlik!
          Mit szóltok egy fórum Mz-hez?
          György Bognár és taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Nagyon jó ötlet!!!
            Részletezed Berlin?
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sziasztok! Én még (már) nem vagyok MZ tulaj,de leszek,az biztos! Bár négy ETZ-t is nyúztam életemben,1989-ben kaptam apámtól az elsőt! Egy vadi új 125-ös ETZ volt,a kispesti centrumban vettük 19 500.- ért,de én balga egy évre rá eladtam 20 000-ért. Persze vettem helyette egy használt 250-est,ezt is nyúztam egy darabig,aztán később volt még kettő. Ma már ez mind a múlté,de nagyon szeretnék majd egy Ts 250 De Luxe-t beszerezni magamnak a Pannoniám mellé.
              sepy és taluga kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Szia Beagle!
                Én is jó pár MZ-t "nyúztam" már és most egy TS 250/1 De Luxe boldog tulaja vagyok, amitől már nem szeretnék megválni! Az MZ mindig hiányzott, akár milyen gépem is volt közben.
                Bár én meg már egy Pannóniát (T5) szeretnék rég beszerezni az MZ-m mellé

                Egyébként a márkatárs csoportot odafönn a közösség menü pont alatt már megcsináltam. Csak be kell lépni
                sepy és Beagle kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  A végén kezdem
                  - A fórúm javára csináljunk egy gépet
                  hogyan azt majd eldöntjük együtt !
                  taluga kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az MZ mindig hiányzott, akár milyen gépem is volt közben.
                    Na,látod ezzel én is így vagyok! Őszintén szólva,három évvel ezelőtt kezdtem ismét a motorokkal/motorozással foglalkozni. Addig valahogy mindíg másképpen alakult az életem. Egy Simson Star-al kezdtem az ismételt motorozást,majd Schwalbe és most a Pannonia. Kicsit tudatosan szereztem be a motorokat,ugyanis az MZ TS 250 mindíg nagy szerelem volt,ugyan úgy,mint a T5 Pannonia. Azért a Pannoniával kezdtem,mert egyre nehezebb jó állapotú papírost beszerezni,pláne olyan olcsón,mint én vettem. Sajnos nincs annyi fölös pénzem,hogy mindkettőt egyszerre megvegyem. DE,most,hogy kész a Pannonia,kezdem a spórolást az MZ-re! Csak az asszony meg ne tudja...
                    Remélem neked is sikerül egy olcsó és jó és papíros Pannoniát beszerezned!
                    Ádám24, sepy és taluga kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      berlin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A végén kezdem
                      - A fórúm javára csináljunk egy gépet
                      hogyan azt majd eldöntjük együtt !
                      A vége tetszik! Hordjuk kiállításra fórum standon? Adjuk majd el és támogassuk a fórumot az árából?
                      Nagyon tetszik az ötleted! Benne vagyok!


                      Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Őszintén szólva,három évvel ezelőtt kezdtem ismét a motorokkal/motorozással foglalkozni.
                      Én is kihagytam pár évet. Eladtam az utolsót nyár végén, mondván tavaszig gyűjtök hozzá másikra... majd jöttek az események. Lakás vásárlás, nősülés (jaj, csak az enyém se olvasga a fórumot, mert így is szorulok a "rozsdás vackokért" amikre utána még pénzt és időt is szánok), autó kellett, stb. Valahogy mindig a motor vásárlás tolódott el...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 ápr. 28, 18:16. Oka: Helyesírás

                      Komment


                        #12
                        "így is szorulok a „rozsdás vackokért” amikre utána még pénzt és időt is szánok"

                        Van olyan veterános egyáltalán, akit az asszony nem fúr emiatt?
                        Még anno, amikor csak egy vacak dongós bringát építettem, amiatt is örökké hallgattam, meg el akarta adatni velem, hogy valami (számára) hasznosabb dolgot vegyünk belőle....
                        Csitt, de a mostani ES MZ-mről még nem is tud . Lesz még ebből is háború, de egyszer élünk, nem?

                        Komment


                          #13
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Van olyan veterános egyáltalán, akit az asszony nem fúr emiatt?
                          Biztosan van! Szerintem minden asszonyt nevelni kell! Nem szabad engedni szeretett hobbynkból,mert az még rosszabb,mint egy-két veszekedés! Én úgy érzem jó úton haladok,bár igaz,hogy a Pannoniám kész lett,de a Simsonomat most fogom kezdeni.Már kezdem adagolni a kedvesemnek és egyenlőre jók a reakciók!

                          Komment


                            #14
                            Rá kell szoktatni az asszonypajtást is a motorozásra És ha sok és jó élményei vannak róla mindjárt támogató kedvűbben áll a hobbihoz Persze én is megkaptam már hogy sok az "ócska vas" a portán...

                            Komment


                              #15
                              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Van olyan veterános egyáltalán, akit az asszony nem fúr emiatt?
                              Szerintem nincs - habár nálam még nincs asszony, de nem volt olyan barátnőm akitől ne kaptam volna érte, hogy sokat vagyok a motorok között. A legjobb amikor a drága szüleim is elkezdik mondani, hogy "hallottuk megint valamit vettél, nem lesz már kicsit sok, hova teszed, minek már megint" stb.

                              Tudjátok hova megyek ma? 11-re a szomszéd faluba, a harmadik keletnémet csodámért, egy BK350 blokkért... Majd teszek fel képet, bár még nem derült ki megvan-e a váz, de blokk és forgalmi van.
                              Aztán ha megvettem belépek a márkatárs-közösségbe végre.
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X