Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórumnaptár 2021

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fórumnaptár 2021

    Kérdezni szeretném, van e igény naptárra ? Sajnos a "belevaló" egy kicsit más lesz mint amit megszoktunk, de azért van képanyag így is. Taluga megszerkeszti az idén is ha megkérjük.
    Zénó, jagdtigger és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Részemről már hiányoltam!
    Ezúton rendelek egy db-ot postával :és részemre osztott + darabra szóló költséggel.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Én is egy darabra szavazok.

      Komment


        #4
        kettőt szeretnék! .


        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          én is 2 db-ot kérek

          Komment


            #6
            Én is 2-őt kérnék .

            Komment


              #7
              A szokásos, 1 db rendel...

              Komment


                #8
                Nekem is kettő kell... mert csak.
                sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Mivel zöldfülű vagyok itt (is), nem igazán tudom miként képzeljem el a terméket! Na jó, naptárt már láttam, számok, betűk, képek, ilyesmi... Kérhetek bővebb infót erről a naptárról?

                  Komment


                    #10
                    jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    .. Kérhetek bővebb infót erről a naptárról?
                    Az évente megrendezett fórumtalálkozó,képeiből készült összeállítást a művészünk hónapokká rendezi, ezeket foglalózzuk,a példányszám miatt..

                    .Nem tudom hozzáférsz e az előző évekbeli naptárakhoz,ott lehet látni miként néz ki egy,szerintem ha nem találsz,keress egy moderátort,biztosan segít...
                    sepy, jandoarpad és kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kérhetek bővebb infót
                      Szia ! Általános infót tudok neked mondani, mert a 2021 est még senki nem látta, Ezek után fog körvonalazódni. A naptár jellege : lapozós falinaptár.
                      Korábbi naptárakat láthatsz, ha pl beírod a keresőbe hogy fórumnaptár 2020 ( legalábbis remélem hogy megtalálod. )
                      A naptár A-3 méretben készül ,minőségi papírra 50-50 % fotó, és naptár kiosztásban. A képek minden esetben az előző évi ( aktuális ) fórumtalálkozó képeit tartalmazzák, azokból válogatja össze taluga és szerkeszti meg.
                      A költségek az aktuális 2020 ra 2300 ft + posta volt. Az ár önköltségi ár, senkinek semmilyen " jutaléka " nincs rajta.

                      Komment


                        #12
                        jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mivel zöldfülű vagyok itt (is), nem igazán tudom miként képzeljem el a terméket! Na jó, naptárt már láttam, számok, betűk, képek, ilyesmi... Kérhetek bővebb infót erről a naptárról?
                        Itt egy régebbi naptárról láthatsz képeket:
                        https://veteran.forum.hu/forum/cseve...?r-2017/page11
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #13
                          Jelentkezem!!! (egy darabig)
                          köszike!

                          Komment


                            #14
                            átutalom a kért összeget!
                            Hé, Emu!
                            találtam abból a szilvából, amiből alaposan begyűrtél Keszin...

                            Komment


                              #15
                              Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              amiből alaposan begyűrtél Keszin...
                              És erre te honnan emlékszel?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X