Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítség

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Segítség

    segítség , a bejegyzéseim alatt valami nagy szöveg jelenik meg mindig !! Mit csináltam rosszul ? Mit csináljak , hogy eltűnjön ?



    G
    M
    T



    Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMalagasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePunjabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMalagasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePunjabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu



    Text-to-speech function is limited to 200 characters



    Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 nov. 20, 17:15.

    #2
    Mintha valami fordító alkalmazás, pl. Google Translate része lenne, ugye ez csak a nyelvek felsorolása...
    Nem lehet, hogy valamilyen bővítmény (a böngészőprogramba integrált alprogram) zavar be?

    Ha Firefox, akkor Fájl > Kiegészítők > Bővítmények. És ha van valami gyanúsnak tűnő, pl. fordító, fordítás, translate, translation vagy hasonló nevezetű, akkor azt ki kell kapcsolni/iktatni.
    Che és TZ kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message.

      ez mi ?
      .






      Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 nov. 20, 13:55.

      Komment


        #4
        Téged megtámadtak vagy a migránsok idegen nyelv használatra akarnak kényszeríteni??!!
        Beagle kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          na most jó?



          Jóóóó ! jött egy csávó , zárbetétet venni a szerverszobára ..... - mondjam tovább ???
          Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 nov. 20, 13:58.
          bazsimoci, taluga és 4 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jóóóó ! jött egy csávó , zárbetétet venni a szerverszobára .....
            Kapott valami kedvezményt?
            Atti69 és Fergusson kedvelte ezt.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #7
              Persze , néhány jó tanácsot és mosolyogtam is kiszolgálás közben .. ------------ja lehet hogy vigyor volt , mert már tudtam , hogy itt az emberem ..
              sinter, és kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Nem hízelgés képpen ha mindenkinek csak ennyit kopik a memória tára 70 éves korára büszke lehet. Az a baj a mai időben ez a memória tár szinte megszűnik, beszűkül. Azt gondolják elegendő ha a szgépen meg tudja keresni de mi van ha nincs áram? Logika nélkül meghalnának az emberek fele még ha lenne kályhája akkor sem tudna pl. begyújtani, éhen halna mert nincs a kedvenc Burgerje.

                Komment


                  #9
                  Memória... Egyszer, a nem túl távoli múltban ( tavaly) Gálvölgyi Jánossal készítettek egy riportot, valamelyik TV csatornán. Ő mondta, hogy: -"...Arra kérem a Jóistent, hogy a memóriámmal együtt menjek el..." Nos, én is így vagyok vele...

                  Komment


                    #10
                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    fele még ha lenne kályhája akkor sem tudna pl. begyújtani, éhen halna mert nincs a kedvenc Burgerje.
                    Ezért kaptam Karácsonyra az öcsémtől ezt az analog változatot:

                    Komment


                      #11
                      Mivel még te abban a korban nőttél fel mikor még olvastunk és a haverokkal a grundon fociztunk, fejeltünk vagy éppen a Panni hengerébe öntöttük a benzint, hogy beinduljon feltételezem időnként bele olvasol. Másért nem ismeret bővítés gyanánt mondván több szem többet lát!

                      Komment


                        #12
                        És ez akkor is működni fog, ha elmegy az áram... Sőt igazán csak akkor...

                        Komment


                          #13
                          megint nem értek valamit , vagy csak nem tudom hogy kell !?

                          miért van az hogy egyik témában : Idézet , Jelentsd! , Tetszik -----van

                          a másik alatt pedig van egy : - Komment lehetőség is --- megjegyzem nagyon tetszik , nagyon jó !! rögtön oda , rögtön annak akinek szól , ....stb , stb

                          Komment


                            #14
                            Az a beállítástól függ, ebben az esetben a hozzászólást lehet kommentálni.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              oké , és ki állít be -mit ? az hogy hol ,már csak nekünk egyszerűeknek lenne segítség ...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X