Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Költözés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Költözés

    Sziasztok!

    Elnézést kérek, hogy előrejelzés nélkül állítottam le a fórumot. Másik szolgáltatóhoz költöztünk, és bár fél éve készültem az akcióra mégis ilyen hűbelebalázs módjára sikerült a kivitelezés. :-)

    Bízom benne, hogy gyorsabb, élvezhetőbb lesz a fórum használata a jövőben. A napokban még valószínű leállítom egy-két órára, hogy biztonsági frissítéseket tegyek fel, de az nem lesz ilyen egész napos dolog.

    movisz, wsievers és 9 további látogató kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Köszönjük TZ,hogy nem hagysz minket magunkra,ha költségek merülnek fel jelezd,-mert úgy gondolom,hogy abban segítenünk kell.

    Üdvözlettel:Che
    sepy, Igrich és 6 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      költségek merülnek fel jelezd,
      Pont a napokban gondoltam rá, hogy szerintem itt az ideje újra adakozni a fenntartási költségekre !

      Komment


        #4
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pont a napokban gondoltam rá, hogy szerintem itt az ideje újra adakozni a fenntartási költségekre !
        Csak jelzem, hogy rám is számíthattok!

        Komment


          #5
          Nekem gyorsabbnak tűnik az oldal, Ti tapasztaltok ilyesmit?

          Kedvesek vagytok, hogy eszetekbe jutott a költség. Megnézem, hogyan is állok, és majd leírom, hogy mi a helyzet. Egyrészt elfogadok hozzájárulást, de másrészt tényleg csak mikró adományokban gondolkozzatok, 500, 1000, max 2000 forint, kinek-kinek mennyi fér bele.

          De ha már! Egy csacska szívességre megkérnélek titeket. Indítottam egy blogot, aminek vezetek majd egy támogató Facebook oldalt. Ennek beindításához segítség lenne, hogy páran követői lennétek: Zen3D DIY 3D nyomtatás Facebook oldal

          Néhány hónap után nyugodtan vonjátok vissza a követést, ha érdektelen számotokra a téma, viszont most a legeslegelején ez segítség számomra.
          Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2019 márc. 28, 13:38.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6
            Szervusz TZ!

            Nekem is úgy tűnik,hogy gyorsabb lett az oldal,de majd látjuk hosszabb távon.Szívesen támogatok mindent,ami a fórummal kapcsolatos,csak oldjuk meg valahogy,hogy hogyan jusson el a támogatás hozzád.Nem emlékszem már,hogy 2-3 évvel ezelőtt amikor szükség volt egy kis injekcióra,hogy az akkor hogyan volt megoldva,bankszámlára,levélben,......?

            A Facebook-ot nem használom,de az ügy érdekében megpróbálkozom vele,de sajnos azt sem tudom hogyan működik.Nem vagyok járatos a Facebook kezelésében és félek,hogy teleszemetel nekem mindent,mert egyszer egy pár éve,amikor elment a fórum a Facebbokon próbáltam felvenni a kapcsolatot az elérhető aktívabb tagokkal,de lett belőle olyan kavalkád,hogy egyből kiszálltam belőle.Biztos,hogy a hiba bennem van,de annak is örülök,hogy ennyire boldogulok a számítógéppel.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #7
              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              az akkor hogyan volt megoldva,bankszámlára,levélben,......?
              Utalva, vagy PayPal lenne a legegyszerűbb, de ezt majd pár napon belül leírom a támogatásos témában.

              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A Facebook-ot nem használom,de az ügy érdekében megpróbálkozom vele,
              Ennyit nem ér ám a dolog, ne küzdj vele! :-) Aki használja, és tud egyet kattintani, annak hálásan megköszönöm, de több energiát ne fektessünk ebbe.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Aki használja, és tud egyet kattintani,
                Követni , vagy like-ni kell ?

                Komment


                  #9
                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Követni , vagy like-ni kell ?
                  Azt hiszem a követés számít igazán.

                  De valójában ez a Facebook jelenlét csak arra megy ki, hogy majd legyenek látogatói a valódi weboldalnak.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2019 márc. 28, 16:04.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Egyetértek a felmerülő költségek elosztásával! Mindenképp szóljatok!

                    Komment


                      #11
                      Üdv TZ!

                      Jó végre "látni" . Csatlakoznék a többiekhez a támogatást illetően. Illetve jelezném hogy valamiért a böngészőm(firefox) tegnap(vagy tegnapelőtt, éjjeles műszak totál összekavar) megint figyelmeztetett hogy ez egy veszélyes oldal(nem emlékszem a pontos szövegre).

                      Komment


                        #12
                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Üdv TZ!

                        Jó végre "látni" . Csatlakoznék a többiekhez a támogatást illetően. Illetve jelezném hogy valamiért a böngészőm(firefox) tegnap(vagy tegnapelőtt, éjjeles műszak totál összekavar) megint figyelmeztetett hogy ez egy veszélyes oldal(nem emlékszem a pontos szövegre).
                        Tegnap sok furcsaság történt, de ha legközelebb is ilyet tapasztalsz, akkor szólj újra légyszi.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #13
                          szőrös eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          elkészült az MZ motor is! Forgalomba helyezés után az első út...
                          Akkor jöhetsz vele Keszibe !

                          Komment


                            #14
                            Nálam teljesen jól és gyorsabban működik a fórum.Idáig nincs rendellenesség a firefox-al sem és az írások is hamarabb feltöltődnek.Most megpróbálok egy képet is feltölteni,hogy azt is rendesen csinálja e?Úgy tapasztalom,hogy az oldal is hamarabb megnyílik.

                            Komment


                              #15
                              Beszállok a támogatásba Én is ha szükséges és jónak látjátok, nekem tetszik amit csinálsz, csináltok, valóban gyorsabb lett az oldal csak számla számot kérek.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X