Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Új moderátorok a Veterán fórumon

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Új moderátorok a Veterán fórumon

    Némi hátérben történt gyakorolgatás után immár nyilvánosan is bejelentem, hogy wsievers és CZsolti a jövőben moderátorként is segíti a fórum életét. Mindenkit arra kérek, hogy segítse őket az önként vállalt munkájukban!

    Alapvetően abban tudnak segíteni, hogy a tartalmakat tudják mozgatni, tisztítani abból a célból, hogy az utókor számára minél érthetőbb legyen. Egy téma mozgatására, átnevezésére, vagy ilyesmire megkérhetitek őket, de akár saját belátásuk szerint is javíthatnak.

    Mindezt szabadidejükben, társadalmi munkában teszik, ezért bármennyit is tudnak segíteni, az mind öröm, számon ne kérjetek rajtuk el nem végzett feladatokat. És természetesen a tévedés jogát is fenntartják, akár el is ronthatnak valamit, hiszen a moderátor is csak ember.

    Én köszönöm a többszöri aktív jelentkezésüket és előre is köszönöm a munkájukat!
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Gratulálok, reméljük sikerül minél kevesebb plusz munkát adni Zsoltinak és Wsieversnek!
    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 nov. 06, 12:08.
    St.Z.350, Atti69 és 7 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      reméljük sikerül minél kevesebb plusz munkát adni
      A hozzászólásokon ne spóroljatok azért.
      sinter, St.Z.350 és 9 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A hozzászólásokon ne spóroljatok azért.
        Senki másnak nincs ekkora szómenése sztem,mint neked.

        Komment


          #5
          De van. Nem másnak, mint nekem.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Gratula, Fiúk! Tovább a "Lenini" úton

            Komment


              #7
              Sok sikerélményt és türelmet kívánok! (türelmet, hozzám is)

              Komment


                #8
                TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én köszönöm a többszöri aktív jelentkezésüket és előre is köszönöm a munkájukat!
                Remélem ketten értek "egyet"! Én azért sajnálom, hogy az az "egy" ilyen viharosan távozott, de mostanában érezni lehetett a hozzászólásain, hogy kicsit érzékenyebb volt a szokásosnál, bízom Benne és rendbe jönnek a dolgai!
                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                Komment


                  #9
                  Én sajna nem vagyok egy számítógép zsonglőr, ezért nem is vállalkozok a feladatra. De a Veterán Aprót, szívesen " moderálnám " ! A gyomrom fordul fel, mikor kőművesrostát, banki hitelt, kiadó hétvégi házat, meg hasonló sz@rokat kínálgatnak az oldalon. Ezeket úgy, de úgy törölném , mint a siccccc !

                  Komment


                    #10
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én sajna nem vagyok egy számítógép zsonglőr
                    Tényleg hülyén néz ki mikor egy "macska" naphosszat tologatja a monitor előtt az egeret, de azt próbáld meg, hogy nem kattintasz rá a kőművesrostára meg egyéb sz@rokra csak arra ami érdekel és nem húzod fel magad! A TESCO-ban sem bontogatsz ki mindent ami a látókörödbe kerül!
                    Különben teljesen igazad van, ott sem szép hogy a játékosztályon a műanyag motorok felett egy százas szegen kifutószériás konzervnyitók lengedeznek, de ezt manapság úgy hívják ,hogy direkt marketing, régen meg úgy, hogy pofátlanság!
                    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                    Komment


                      #11
                      Mir-mur! A kedvencem veteránapróról a Papp család. Papp Károly és Papp Károlyné (azt hiszem így van fenn).
                      Minden motor, autó, fogaskerék, rozsdás lábas:

                      "Szép, tetszik."
                      "Szép."

                      Habár igazuk van tényleg sok szép régi dolog szokott felbukkanni.

                      Komment


                        #12
                        „Szép, tetszik.”
                        „Szép.”
                        Kifelejtetted : " nekem is volt ilyen !"

                        Komment


                          #13
                          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Senki másnak nincs ekkora szómenése sztem,mint neked.
                          De mostmár van mentségem. Mellesleg engem is meglepett az immár 2. hely a hsz-oknál.

                          Komment


                            #14
                            A magam részéről megpróbálok a lehető legkevesebbet beavatkozni, tényleg csak ha szükséges.
                            Mostantól már mobilról is követem a fórum történéseit. A "függőknek" is csak javasolhatom a Tapatalk nevű alkalmazást.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              De mostmár van mentségem. Mellesleg engem is meglepett az immár 2. hely a hsz-oknál.
                              Már a nyáron látszott a ,,filed"állásából hogy előbb vagy utóbb fontos ember leszel!Hát csak ..HAJRÁ!!!!!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X