Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 175

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Cz 175

ÜDV Mindenkinek!
    Újból bele fogtam egy számomra még ismeretlen motortípus javításához.
    Kapásból meg is szívattam magam az oldal dekni levételekor sikeresen szétugrott a váltó\berugó mechanizmus.
    Valaki le tudná írni az össze szerelés mikéntjét.
    A másik kérdés, hogy van-e valamilyen bevált alternatív gyújtás amelyik felszerelhető a motorra mivel a sajátja hiányos. Beindítani sikerült. Mondhatni miután adott szikrát első rúgásra indult.
    Az egyik képen látszik, hogy a kuplung bele ért a deknibe ott mi nem lehet jól össze rakva?
    sepy és mátéapu kedvelte ezt.

úgy tűnik a feszabályzó kellett valakinek miért nem csak azt pótolod!?
    sepy és zahi kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Hát ez így nehéz lesz...
      zahi kedvelte ezt.

Komment

Legjobb ha leveszed a kupplungot es ugy rakod ossze a berugot..Az osszes ilyen motornal a dekni levetele elott a kart berugo allasba kell tenni ,ugy nem ugrik szet. Osszerakasnal is ezt kell csinalni.
        Ifás, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

Komment

Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Legjobb ha leveszed a kupplungot es ugy rakod ossze a berugot..Az osszes ilyen motornal a dekni levetele elott a kart berugo allasba kell tenni ,ugy nem ugrik szet. Osszerakasnal is ezt kell csinalni.
          A kuplungot szét is akartam szedni, hogy a több mint 30 éves állott olajat letakarítsam a lamellákról nem emelt ki rendesen.
          Köszönöm a tanácsot a szétszereléshez.

Komment

Nem egy elhanyagol a gép. Egy alaposabb takarítás - polirozás- króm pasztázás után rá sem lehetne ismerni. A benne lévő olaj maradvány is gyönyörű volt gazdája neki!

Komment

Working...
            X