Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moto Guzzi ebben az el Japánosodott világban mégis motor!

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Moto Guzzi ebben az el Japánosodott világban mégis motor!

Szeretnék márkatársakkal vagy a tipushoz értőkkel beszélgetni és egyben a mai még is ritkább gyátmányok táborát növelni. Az én gépem egy 88 -as Florida mellyel a szezonban elhagytam a 7000 km-t / ne mosolyogj , hogy csak ennyi de én lassan 68 leszek/ nem kérkedek hisz ez múló állapot.
    Atti69, kvaga és 4 további látogató kedvelte ezt.

Szuper!
    Olajcsere,szelephézag,karbi szinkron,akku regenerálás,töltés-ellenenőrzés,csapok csuklók emeltyűk zsírzás,féktisztítás ellenőrzés betétcsere?benzinszűrő,olajszűrő,teló-olaj,kerékcsapágy,kormány-csapágy ellenőrzés.....
    sepy, Fergusson és zahi kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Egy képet tudnál betenni a Guzzidról így az elejére sepy? Lehetne afféle csalogató a márkatársaknak, de azért mások is megnéznék biztos
      mátéapu és zahi kedvelte ezt.

Komment

Barátom Máté! Ezen dolgokkal kezdődött a szezon hisz ismeretlen volt a gép. Folyadékokat és a fékbetéteket én cseréltem, mániám a kontaktok ellenörzése / oda való, nem kipufogóra / réz pasztával ápolása. Akkut cseréltem + hátsó gumit. Evvel nem kap el a vigyor mert márciusi műszakira előre- hátra új kell. Talán mindennek köszönhetően a kevés motor olaj pótláson kívü/ nem oly rémísztő mint mondogatják / csak tankolnom kellett. Ezt viszont szívesen tettem mert mindíg elvitt és haza hozott!
        mátéapu kedvelte ezt.

Komment

sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          mániám a kontaktok ellenörzése / oda való, nem kipufogóra / réz pasztával ápolása.
          No ezt részletezze kérem!
          Mert én egyszer rézspray-vel befújtam az akkusarukat, és néztem hülyén hogy az amúgy jó akku nem volt képes megtekerni a motort
          mátéapu és Che kedvelte ezt.

Komment

emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

No ezt részletezze kérem!
            Mert én egyszer rézspray-vel befújtam az akkusarukat, és néztem hülyén hogy az amúgy jó akku nem volt képes megtekerni a motort
            Mer van olyan réz spray ami vezeti a delejt, meg van olyan ami nemigazán
            Mint ahogy a réz zsír és a rézpaszta sem ugyan az.
            sepy, és kedvelte ezt.

Komment

Ezt bátorkodtam ecsetelni nem kipufogóra valóval kell megkenni! Amit én használok az direkt kontataktokra való. Hengeres harmonika szerű műa. flakon ez bizti vezeti az elektronokat. Átmozgatom a sarukat ezt bele nyomom és nem szulfátosodik le- legalább is eddig nem tapasztaltam ilyet. Zsírszerű az állaga és kirekeszti a vizet pl.. A spray formátum ide nem lenne jó mert az egymás melletti sarukat avval befújni nem bisztos, hogy nem okozna galibát.

Komment

Working...
              X