Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2737 aranyhegy 4

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    2737 aranyhegy 4

    Honda XL 125-250 350 javítása hengerfej hibák: alap betegség: nem lehet következmény nélkül max sebességet használni. Olajszint mindig legyen meg.

    #2
    Fórumtagságot nem illik így kezdeni. Bemutatkozás mindig legyen meg.
    sepy, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      megint egy székely....
      sepy, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Pedig az Alföld közepin lakik.

        Azért üdvözöljük minálunk, 2-3 hét múlva majd kiderül mit is akar.
        Atti69, zahi és 5 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nem lehet hogy a hozzászólás többi részét elnyelte a számítástechnika ????

          Komment


            #6
            zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem lehet hogy a hozzászólás többi részét elnyelte a számítástechnika ????
            A virtuális Világban minden megesik...

            Komment


              #7
              A multkor is Jokernek volt igaza...

              Komment


                #8
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A multkor is Jokernek volt igaza...
                Mivel neki van a legtöbb elismerése ( telipiros "téglalapok") így egyértelműen Ő a Fórum Bölcse.

                Komment


                  #9
                  Na ez is igaz... Mondjuk én a hozzászólásomra írott megjegyzésére gondoltam.

                  Komment


                    #10
                    Mivel neki van a legtöbb elismerése ( telipiros "téglalapok") így egyértelműen Ő a Fórum Bölcse.

                    Ha úgy gondolom ----ez már okot adhat , keszin , egy békülésre . Mert ugye , a hangsúly - vagy a hangnak a súlya ....

                    Komment


                      #11
                      A hozzászólásokat olvasva ezen titulus mindannyiunk Főszakácsát Che barátunkat illeti szerintem. Ő az ki a mindenkori csendességre inti - e nemes társaságot!! Természetesen a békülési szándék fenntartva!

                      Komment


                        #12

                        Sanyikám!

                        Még csak szakács sem vagyok,nemhogy fő.Egyáltalán nem mértékadó véleményem szerint a szakácsság nem is szakma,anélkül hogy lenézném az ételkészítéssel foglalkozó asszonyokat és férfiakat,a főzéshez tisztaság,jó alapanyagok és jó ízérzék szükséges,a többi csak gyakorlat kérdése,-no és a tűz.Napjainkban túl sok a blabla,séf,gurmé,gurmann,bokisdor,-bár ezeket a számomra idegenül csengő ,de a konyhával és főzéssel kapcsolatos szavakat,biztos nem helyesen írtam le,de ezek jellemzik a mai konyhákat,meg a lejárt szavatosságú penészes alapanyagok,-tisztelet a kivételnek,mert az is biztos akad,de nekem se időm,se akaratom a keresésükre.Jó nekem a párom főztje,-passzol a nyelvemhez.

                        Üdvözlettel:Che (Na így kell egy témát szét offolni)

                        Komment


                          #13
                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha úgy gondolom ----ez már okot adhat , keszin , egy békülésre . Mert ugye , a hangsúly - vagy a hangnak a súlya ....
                          Amikor elküldtem (esküszöm), rögtön gondoltam ( ha én írom), hogy megint félre lesz értelmezve. Azt is tudom, hogy már fordult elő ilyen, pont Veled ( Joker) kapcsolatban. Sajnálom, ha megint a félreértés kategóriába esett a kommentem ( legfeljebb kitörlöm, de, aki olvasta, onnan már nem lehet) Nem kenyerem a behízelgés, sem a s...nyalás, aki ismer tudja. Leírtam, mert részben viccesnek, részben igaznak tartottam...ennyi. Aki félreértette (megint) sajnálom. Ha nem így történt, a békülés joga még mindig fenntartva, Kesziben

                          Komment


                            #14

                            Szervusztok!

                            Nem találok semmi sértőt,vagy törölni valót,de az is lehet,hogy értelmezési gondjaim vannak.Azt mindenki beláthatja,ha már egyszer van ez a piros tégla dolog,akkor valamihez viszonyítani kell,-a Colihoz nem lehet,mert korábbi aktivitása ellenére felszívódott,a Zoli aktivitása,szakmaisága viszonyítási alapnak,-talán a legjobb választás.



                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              #15
                              Józsi / Fergusson / részemről semi félre érthetőt és bántót nem írtál ha hsz.-ra reagálát. A barátság nem érdekeken és ny@lizáson alapszik ettől függetlenül békülgethetünk kesziig virtuálisan is mint valamelyik este Máté írta " egészségetekre" és zárta a mondandóját. Én a szakácsságot is nagyra tartom és egy komoly szakmának melyre mindíg szükség lesz és Ő munka közben nem hal éhen és nem fázik bezzeg mi vasasok sokra mennénk főzni tudók nélkül.!!​​​​​​​

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X