Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CZsolti

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neked hogy fér ez el?
    Simán elfér, az eredeti helyén, a két darab egymáshoz van gumizva egy gumibelsőből vágott karikával...
    sepy, CZsolti és Che kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Kedves Fórumtársak!

      Jubileumi (2000. ) hozzászólásomban szeretném megköszönni a türelmeteket, hogy ennyi dolgot végigolvastatok tőlem és még lájkoltátok is. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy tagja lehetek ennek a közösségnek, melynek igen sokat köszönhetek.

      Mit is? Elmélyítettétek bennem azt az érzést, amit szakmaszeretetnek hívnak. Hogy nem elég csak megcsinálni valamit, hanem a lehető legigényesebbre kell törekedni. Kihoztátok belőlem a verselő motorost és barátokra leltem közöttetek.

      Köszönöm Nektek.

      Üdvözlettel: CZsolti
      mátéapu, dkari és 10 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        (2000.) hozzászólás
        Szép szám!
        Még sokszor ennyit!

        Üdvözlettel:Örs
        CZsolti kedvelte ezt.
        "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

        Komment


          #34
          ennek a közösségnek, melynek igen sokat köszönhetek.
          ..........hát JA!!!!!!P-L:Láthattál engem is.........sőt meg is szólíthattál,sőt kezet foghattál velem!(remélem azóta nem mosta el az idő az érzést?!)
          mátéapu, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Szeretettel üdvözlök mindenkit. Most csatlakoztam a fórumhoz. Örülök, hogy van egy ilyen társaság, amely régi gépekkel foglalkozik.
            Kedves Fórumtársaim!

            Ezt a bejegyzést 3-éve írtam regisztrálásom alkalmából. Három év után végre elmondhatom, hogy a blokk visszakerült a vázba. Véletlenül volt két éjszakám, hogy ezzel tudtam foglalkozni. Ki is használtam rendesen. Sokat ugyan nem aludtam, de 3 év különélés után a motorszív ismét a bölcső(váz)ban pihen. Remélem hamarosan dobogni is fog.

            A kispók is szépen alakul. Már a kerékvédő dobokat rakom be. Szerencsére a motor nem sérült meg a múltkori nyomáscsökkenés miatt.

            Remélem nem kell még három év, hogy kész legyek végre a motorral. Bízzunk benne, hogy ezt majd akkor ugyanitt megbeszélhetjük.
            heeegany, bokor28 és 10 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Csak ne add fel !!!

              Komment


                #37
                Zsolti úgy látom fel kell kötnöm a fehérneműt mert nagy lépést tettél előre. Az enyém még sehogy de ha az isten elvtárs és a párt is úgy akarja- akkor még Kesziben / végre / gyönyörködhetünk egymás gépébe! A család jön a Kispókkal Te meg a CZ-vel.Várjuk a képes beszámolót.

                Komment


                  #38
                  Te meg a CZ-vel
                  Majd, még 3 év múlva ....Talán, akkor lesz a következő üres pár "éjszakája", ha Isten is, na meg a Szakszervezet....

                  Komment


                    #39
                    Veterán korban van az így is nem kell már újabb 3 évet várni! A lánya pedig nől már így könnyebben kap/ éjszakai kimenőt/ persze csak az ágyból zárt kapu mellett!

                    Komment


                      #40
                      Veterán korban van az így is nem kell már újabb 3 évet várni! A lánya pedig nől már így könnyebben kap/ éjszakai kimenőt/ persze csak az ágyból zárt kapu mellett!
                      Vagy (zárt)osztályos beutalót holdkórság alapos gyanújával. Csilla valóban nő. Már elérte az egy métert.

                      - - - Updated - - -

                      És íme a bizonyság Isten, haza és család előtt, hogy bölcsőben fekszik végre a Cz-blokkocska:

                      Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2015 okt. 27, 20:38.

                      Komment


                        #41
                        És íme a bizonyság Isten, haza és család előtt, hogy bölcsőben fekszik végre a Cz-blokkocska:
                        Sajnos, nálam nem "jön le" a kép....pedig, nagyon kíváncsi lettem volna rá.....

                        Komment


                          #42
                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          És íme a bizonyság Isten, haza és család előtt, hogy bölcsőben fekszik végre a Cz-blokkocska:

                          Csatolmány 30689 Csatolmány 30690 Csatolmány 30691
                          Nekem erre ez az üzenet jött:Érvénytelen Csatolmány meghatározás. Ha egy szabályosnak tűnő linket követtél, akkor kérjük hogy jelezzed az adminisztrátornak

                          Vagyis ez most nem bizonyság?!?

                          Komment


                            #43
                            Jelentem nálam sem jelent meg így jeleztem az adminisztrátornak. Úgy tűnik országos hiba jelent meg.

                            Komment


                              #44
                              Országos barátaim! Ezúton meghívok magunkhoz minden érdeklődőt. A feltöltött képek az én gépemen tökéletesen megjelennek.

                              A hiba nyilván feltöltés után keletkezett. Valamiért nem vette be a gyomra a képeket. Vizzsgálom a jelenség okát. Korábban mások is jártak így.

                              Komment


                                #45
                                Vagy csak kiválasztottak láthatják?
                                Jók tudnak lenni az ilyen "ajándék" éjszakák. Nálam is egy ilyen alkalommal állt össze a blokk a múlt héten.
                                Mert az a 2 hetente 4,5 perc, amit egyébként rá tudok szánni.... nem sok mindenre jó. 1-1 csavart megfogdosok, és már mehetek is a következő dologra
                                Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 okt. 28, 13:39.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X