Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Józsibácsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Józsibácsi

    Sziasztok! Köszönöm a felvételt! Röviden pár sort a veterános múltamról. 14 évig hajtottam egy R51/3-as BMW-t. Veterán versenyekről, börzékről biztos sokan ismertek. Most két veterán robogóm van. Egy Puch Ds50 és egy Motom48. Az utóbbihoz keresek gyújtó trafót. Minden segítséget, ötletet megköszönök!
    Fergusson, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Üdv Józsi! Melegedj meg kicsit nálunk... s majd utána folytatjuk.
    Fergusson, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia Jozsibacsi keress meg privatban kuldj egy kepet a kert alkatreszrol lehet hogy van .
      Atti69, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv Józsi! Melegedj meg kicsit nálunk... s majd utána folytatjuk.
        Atti69! Nem értem az összefüggést.

        Komment


          #5
          P.J. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Atti69! Nem értem az összefüggést.
          Ez már jó kezdet... Tudod Józsi Bácsi... sokan csak beköszönnek kérdeznek.. s annyi.. Itt igény van kis kommunikációra.. Én szivesen segítek,csak egy jó szó kell érte.. Légy aktív,oszd meg tudásod.. s akkor pörög az info.

          Komment


            #6
            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez már jó kezdet... Tudod Józsi Bácsi... sokan csak beköszönnek kérdeznek.. s annyi.. Itt igény van kis kommunikációra.. Én szivesen segítek,csak egy jó szó kell érte.. Légy aktív,oszd meg tudásod.. s akkor pörög az info.
            Ez mind szép és jó, de vannak jó páran akiknek csak egy infó, vagy egy sürgős alkatrész kell, amit máshol nem találtak. Nekem is fontos lett volna a keresett alkatrész, mert csak olaszból tudnám megrendelni. Ezért regisztráltam. Hátha itt akad véletlenül. Sajnos amihez kell abból talán 2-3 van az országban. Így nem valószínű, hogy bármi tapasztalatot meg tudnánk osztani. Ha van aki tud segíteni azt megköszönöm, de könyörögni nem fogok.

            Komment


              #7
              P.J. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              bármi tapasztalatot meg tudnánk osztani.
              Ne sértődj meg kérlek, nem megbántani akart Atti, csak arra kért, hogy beszélgess sokat velünk. Például vele, mert nála javarészt pont olyan motorok fordulnak meg, amire sokunk csak jókora guglizással akad rá.

              Komment


                #8
                madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Ne sértődj meg kérlek, nem megbántani akart Atti, csak arra kért, hogy beszélgess sokat velünk. Például vele, mert nála javarészt pont olyan motorok fordulnak meg, amire sokunk csak jókora guglizással akad rá.
                Dehogy sértődök. Csak furcsállom, hogy feltételek szabják a segítség nyújtást. ha egy családtagod olyan állapotba kerül, ami házilag nem orvosolható, akkor mentőt hívsz. Mit szólnátok hozzá, ha azt hallanád, hogy telefonálgass többet és majd ha jobban megismernek akkor majd talán küldenek mentőt. Ha van egyáltalán.

                Komment


                  #9
                  P.J. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha van aki tud segíteni azt megköszönöm, de könyörögni nem fogok.
                  Nem kell könyörögni. Movisz ajánlott segítséget,s Ő Olaszországban él... Kell ennél jobb? Persze később is akadhat mással problémád.. ha tudunk segítünk.
                  P.J. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  mert csak olaszból tudnám megrendelni.
                  Az ajánlott segítség.

                  Komment


                    #10
                    P.J. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dehogy sértődök. Csak furcsállom, hogy feltételek szabják a segítség nyújtást.
                    No még egyszer. Ha bántónak érezted,akkor sajnálom.. bocs. Ha tudtam volna segíteni akkor megteszem.. de ne aggódj,később lehet tudok, s amíg tudok szívesen teszem.

                    Komment


                      #11
                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      No még egyszer. Ha bántónak érezted,akkor sajnálom.. bocs. Ha tudtam volna segíteni akkor megteszem.. de ne aggódj,később lehet tudok, s amíg tudok szívesen teszem.
                      Semmi gond. Kellemes hétvégét!

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X