Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Elszomorító hozzáállás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Hát én azonnal "léböjt-kúrára" fogom magam !

    Komment


      #17
      Én szeretném arra felhívni Kedves P.J. figyelmét, hogy a Fórumon a hosszú évek során elképesztő mennyiségű információ halmozódott fel.
      A keresést nagyban segíti maga a kereső funkció, ill. az, hogy a Fórum téma szerint is jól struktúrált.

      Tény, hogy el kell benne mélyedni, és nem olyan, mint egy kávé automata, ahol csak megnyomom a gombot, és már elém is pottyan műanyag pohárban a gőzölgő ital, de amíg kávé van mondjuk négy-öt féle, itt téma van több száz...

      Ha minden ismételten újra felvetődő kérdésre újra meg újra válaszolnánk, akkor többszörösére duzzadna (amúgy feleslegesen!) az itteni közös tudásanyag, és abban már nagyságrendekkel nehezebb volna bármit is megtalálni!!!
      (Ezt a nemkívánatos jelenséget a számítástechnikában redundanciának hívják, amikor adatok fölöslegesen többszörözve szerepelnek egy adatbázisban.)

      Remélem nem voltam kioktató?!,

      Az ember néha idegeskedik veteránozás közben, pl. ha nem akar lejönni a kúpos kötésről egy évtizedekkel ezelőtt odagyógyult alkatrész, vagy ha nem indul meg egy elnyalt fejű beszorult csavar, vagy amikor elektromos hibát keres valaki, és már ötödször végigmenve a dolgon sem találja az okát... Vajon mit csinálhat ilyenkor az, aki már az első információ keresésénél így berág...

      Komment


        #18
        "Olyan ez a fórum,mit egy végtelen átmérőjű kerekasztal,ha jön valaki leteszi az asztalra amije van,ha nincs semmije akkor nem tesz le semmit,de akkor is elveheti az asztalról amire szüksége van,feláll és elmegy és bármikor visszatérhet."
        Kedves Che!
        Olvastam e bejegyzésedet és megvallom nagyon, de nagyon megérintett.
        Megérintett azért, mert sok megalapozott dícséretet olvastam már a fórumról, de a lényeg ekként való megfogalmazása minden eddigit felülmúlt, ehhez csak gratulálni tudok.
        Aztán megérintett azért is, mert bizony magamra is ismertem. Hányszor, de hányszor ültem le ahhoz az asztalhoz az évek során - általában vendégként - úgy, hogy nem tettem le semmit és mégis tele zsákkal álhattam fel onnét, amiért nem lehetek eléggé hálás. Nem kevesebbet kaptam e fórumtól, mint azt, hogy - humán végzettségem mellett - az utolsó csavarig szétszedtem, felújítottam, összerektam, levizsgáztattam egy pannóniát. Hogy a tapasztalataimat nem osztottam meg röstellem, de meglehetősen nehezemre esik az írás, a számítógép nem a barátom, aztán - valóban - nem akadt olyan problémám, amire a választ a fórum korábbi bejegyzéseinek valamelyikében ne találtam volna meg, így kérdeznem sem kellett, aztán tapasztalatom sem nagyon volt olyan, ami újdonság lett volna a fórumozók számára.
        Köszönet hát mindenért és sok türelmet és megértést a magamfajtákhoz.
        Üdv.Jankó51

        Komment


          #19
          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de abban semmi "leoltó",vagy sértő szót nem találtam
          Sajnos vannak érzékeny lelki világú "mimózák". Nálunk olyan szinten megy az oltogatás meg trollkodás melóba hogy azonnal menekülőre fogják....
          (Nyilván ami elhangzik az inkább viccelődés akar lenni mint bántó, még ha néha annak is hangzik. A normálisabbja azonnal levágja hogy csak "egymás vérét szívjuk"... /SZERK Unalams, monoton sori munka egyik mellékhatása. Zenét se lehet hallgatni így egymást szórakoztatjuk hogy teljen az idő.)
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 nov. 06, 21:01.

          Komment


            #20
            "Jó napot kívánok, érdeklődni szeretnék, hogy az NDK turmixgép, a levehető ajtós, megérkezett-e már?"

            Komment


              #21
              Van.. de csak világoskék színben.. + megjöttek a poroltók a színestévékhez is..

              Komment


                #22
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van.. de csak világoskék színben.. + megjöttek a poroltók a színestévékhez is..
                Most kioktatsz? Elszomorít ez a hozzáállás! Mi az hogy csak világoskék!?!? Poroltót meg nem is kértem!

                Komment


                  #23
                  taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi az hogy csak világoskék!?
                  Melegedéskor változik a szine.. Ez nem kioktatás... úgyis tudom hogy van festéked! Majd átszinezed...örülj a jónak!

                  Komment


                    #24
                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Melegedéskor változik a szine.. Ez nem kioktatás... úgyis tudom hogy van festéked! Majd átszinezed...örülj a jónak!
                    Jóvanna. Akkor viszem a kéket... és örülök neki.

                    Komment


                      #25
                      taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor viszem a kéket... és örülök neki.
                      Ez a beszéd! A többi üres duma.. De jó volt retrózni kicsit.. Köszi! Mások is örültek neki neki ha jutott.. tedd Te is..

                      Komment


                        #26
                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Melegedéskor változik a szine.. Ez nem kioktatás... úgyis tudom hogy van festéked! Majd átszinezed...örülj a jónak!
                        Változiííík ? és milyenre ? Szegény Steiner Kristóf ....

                        Komment


                          #27
                          Mindketten nyertetek egy hangszórót!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #28
                            Majd "Egri ... nem a palackozott , a kimért " átadja ...

                            Komment


                              #29
                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Van.. de csak világoskék színben.. + megjöttek a poroltók a színestévékhez is..
                              Vevőink minden színigényét ki tudjuk elégíteni, ha fekete kocsit rendelnek.-- Henry Ford.

                              Poroltót! Poroltóóót tessék! Minden poroltóóóhoz jár egy Colorstar (kezdetben) színes televijóóó!

                              Komment


                                #30
                                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                "Jó napot kívánok, érdeklődni szeretnék, hogy az NDK turmixgép, a levehető ajtós, megérkezett-e már?"
                                "Nem jottek Norveg teflonok de baromi rondak"
                                Legalabb 30 eve nen halottam ezt a radi jatekot de meg most is emlekszwm bizonyos reszletekre

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X