Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T1 felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Bimbi10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szépen beállítom!
    Szép helyett inkább legyen jó. Összerakás után figyelj a kiemelés párhuzamára.

    Komment


      #32
      Üdvözletem mindenkinek!

      Lassan két év telt el, de ma jutottam el oda hogy összerekjam a teljesen felújított első, hátsó kereket. Mivel nem én szedtem szét a kerekeket, de nekem kell a csapágyakkal összeraknom így ismét segítséget szeretnék kérni az összeszerelés folyamatáról. A feltöltött egyik képen lefotóztam az alkatrészeket, de nem tudom pontosan mia a helyes sorrend az összeszerelés folyamán. Előre is köszönöm a segítségeteket.

      Tisztelettel,

      Miklós

      Komment


        #33
        Bimbi10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        pontosan mia a helyes sorrend az összeszerelés folyamán.
        Szia!
        Atti tanácsa a kerékre is igaz, persze a legjobb, ha szép is, jó is. (nálam a szép kerék megbukott, a csúnya átment a műszakin). A képen lévő sorrendben engem a távtartó hüvely és a csapágy közötti "valamik" zavarnak, olyanokra nem emlékszem. A távtartó hüvely és a csapágy szerintem közvetlenül érintkeznek. Úgy emlékszem egy-egy alátét (betét, közdarab, hüvely? nem tudom hogy hívják) közvetlenül a csapágy mellett, kívülről van.
        Valaki majd biztosat is tud mondani, addig is sok sikert!

        Komment


          #34
          Köszönöm szépen a gyors válaszodat, igen én sem emlékszem olyan közdarabra. Szép hétvégét kívánok!

          Komment


            #35
            A sorrend: Seiger gyűrű---profil lemez,beleillő:lépcsős távtartó---hézagoló lemez----csapágy---hosszú távtartó---csapágy---hézagoló lemez---lépcsős távtartó.profil lemez--seiger gyűrű.

            Érdemes a lemezalkatrészeket ellenőrizni"egyengetni"beszerelés után:nem súrlódhatnak egymáshoz!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #36
              Kedves Mátéapu, nagyon szépen köszönöm a segítséget, így már osszeáll a képlet.
              Holnap szabi, neki is látok a feladatnak.

              Tisztelettel, Miklós

              Komment


                #37
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A sorrend
                Szia!

                A katalógusból kimásolt képpel illusztrálható Mátéapu leírása

                Komment


                  #38
                  Köszönöm szépen neked is a segítséget!

                  Miklós

                  Komment


                    #39
                    Amúgy a fékpofákat Schmidt László Dunaharasztiban szabályozta be a helyére, egy nap alatt megcsinálta és tökéletes lett.
                    Persze elötte fel is kellett újra szabályozni a dobokat, mert tojások voltak.

                    Komment


                      #40
                      Sikerült pillanatok alatt berakni a menesztő gumikat a kerékbe. Készítettem belőle egy videót, remélem segít majd valakinek.

                      https://youtube.com/shorts/BuQC3NX-hV4

                      Komment


                        #41
                        Bimbi10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        egy videót, remélem segít
                        Szia! Biztosan segíthet, de előtte le kellene ellenőrizni a láthatóságot, mert valószínű "privátra" van állítva...
                        Üdv Tamás

                        Komment


                          #42
                          Köszönöm hogy szoltál, elvileg most már meg lehet nézni.

                          Miklós

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X