Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Köszönöm a befogadást, üdvözlök mindenkit! Magamról pár szót csak. Azt hiszem régi motorosnak hívhatom magam több mint 40 év motorozás és szerelés után. Most is gyerekkorom szoci motorjai iránt rajongom, még lengővillás Komárral kezdtem, most éppen CZ és Jawa 350-es motorjaim vanak. Kizárólag Fiam és saját kedvtelésünk okán újítgatjuk fel szerény képességeink szerint a vasakat, hogy aztán kicsit koptassuk a gumit rajtuk. A CZ-t még 1980-ban újan vettem, ez sikerült sikerült a legjobban. Időnként belefutunk rejtélyes hibákba, aminek megoldására itt találtunk megoldást, így gondoltam csatlakozom hozzátok. Hivatalosan elektronikai és informatikai dolgokkal foglakozom, de mechanikai végzettségem is van. Ha esetleg szerény tudásommal segíteni tudok, természetesen szívesen megteszem!
    Utoljára szerkesztve a következő által: lszabonk; 2021 jún. 13, 13:29.
    emu, Jankó51 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Üdv közöttünk!
    lszabonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg szerény tudásommal segíteni tudok, természetesen szívesen megteszem!
    Nagyon helyes szólj mindenbe ,had okuljon mindenki......
    Jankó51 és movisz kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Nekem pont kéne kis segítség... nem tudok linket bemásolni.
      lszabonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha esetleg szerény tudásommal segíteni tudok,
      Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem tudok linket bemásolni.
        Én magamat szoktam adni ha link kell
        Jankó51, movisz és Atti69 kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X