Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Én a magas,de nem okos

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én a magas,de nem okos

    Üdv mindenkinek.

    Nem vagyok veterán motor illetve alkatrész szakértő se szerelő,csak a ismerős veteránosoktól tanulgatok ezt-azt.

    Van egy Izs 56-som szétszerelt állapotban,és meg vagyok akadva a motornál,mivel nem tudom mennyibe fog az nekem fájni hogy üzemképesé legyen alakítva ( be van állva a főtengely ).

    A másik probléma: vázszáma s motorszáma egyezik,de nincs meg a papírja.

    Csupán ez a két dolog az ami lassítja a meg építését.

    Na szóval töredékesen,de ez vagyok én.

    Hozzá firkantásaitokat a " bemutatkozásomhoz" köszöntem.

    Szép napot mindnyájatoknak.

    #2
    Szia!

    coli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy Izs 56-som szétszerelt állapotban,és meg vagyok akadva a motornál,mivel nem tudom mennyibe fog az nekem fájni hogy üzemképesé legyen alakítva (be van állva a főtengely).
    7000 ft jelenleg plusz centírozás és összerakás...vagy ha van gépműhelyed vagy gépműhely hozzáférésed, megperselyezheted a hajtókart(ha szükséges)+csinálhatsz új csapszeget.
    Jelenleg én is itt tartok...a főtengelyem már össze van rakva, centírozva, csak a blokkot kéne végre összerakni, de ahhoz még hiányzik pár apróság.
    CZsolti, korompaiistvan és OdinHEM kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Az helyzet hogy egyik sincs,és nem is merek neki állni a széthúzásának mivel nem értek hozzá.
      Azért köszi az infó-t.
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdv coli!
        Hát valahogy el kell kezdeni! Senki sem úgy született, hogy csukott szemmel rakja össze a motorokat! Szétszerelés közben csinálj sok-sok fényképet, jegyzetet, aztán majd az összerakás fordított sorrendben fogkövetkezni, csak új alkatrészekkel! A gyújtás lehet, ami kicsit bonyolultabb, de ha figyelsz, szerintem az sem egy ördöngősség szerintem, és itt az Izs-es fórumokban mindent megtalálsz hozzá! Bár jobb, ha kérdezel, vagy ha valaki ráér, ésaközelében islaksz, érdemes átvinni, miközben nézed és besegítesz neki összerakja neked, aztán a következő alkalommalmár megy jobb esetben.
        wsievers kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A gyújtás lehet, ami kicsit bonyolultabb, de ha figyelsz, szerintem az sem egy ördöngősség szerintem, és itt az Izs-es fórumokban mindent megtalálsz hozzá!
          "Tegye a kezét a képernyőre és csinálja azt, amit én..." A tévében láttam. Ott állítólag működik. ...
          korompaiistvan és wsievers kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X