Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Sziasztok Megszállott Urak! Köszönöm a felvételt.75 éves vagyok, 2 éve strókot kaptam, azóta nem tudtam még motorozni, mert a jobb kezemmel nem érzek. Rájöttem, ha felrakok 1 oldalkocsit, akkor tudom használni a Pannónia P20-as motoromat. Vettem hát 1 megviselt Duna OK2 oldalkocsit, azt kezdtem rendbehozni minél előbb, mert nagyon hiányzik a motorozás.Még nem szereltem fel oldalkocsit, azért keresek ötleteket.
    mir-mur, Jankó51 és 5 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia !

    Tetszik a megoldásod !

    Hasonlóban gondolkodom. Vadászom a számomra "elérhető " oldalast :mikorra nem tudok felmászni a szólóra a csípöm miatt .
    Jankó51, pasetta és movisz kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      adászom a számomra "elérhető " oldalast :mikorra nem tudok felmászni a szólóra a csípöm miatt .
      Márha csak borulásgátlónak kell, akkor gondolkozz teheroldalkocsiban is szerintem. Az a Ti vidéketeken lehet gyakrabban előfordul.
      Jankó51, mátéapu és movisz kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Furi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Még nem szereltem fel oldalkocsit, azért keresek ötleteket.
        Még én sem szereltem fel oldalkocsit, de bármihez hozzá szólok, barátkozás után kéretlenül is (SPAM)
        Gyerekkoromban hallgattam egyszer két öreg veszekedését e témában. Miszerint az egyik Pannónia+Duna oldalkocsival állandóan kormányzott, ami a másik szerint egy f.szság, met ha jól van beállítva a kerékösszetartás akkor elengedett kormánnyal is elmegy egyenesen. Erre az első szerint az utak között különbség van dőlésszögben és sosem lehet jól beállítani.
        Erről hosszabban és hangosan beszélgettek, csak én nem vagyok agy grafomán.

        Jankó51, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          egy f.szság, met ha jól van beállítva a kerékösszetartás akkor elengedett kormánnyal is elmegy egyenesen.
          Hát nekem volt. Illetve összeraktam egy fogatot, amit aztán elcseréltem a 250 Trophyra. Hát számomra horror élény volt ! Pedig egy esztergályos precizitásával, totálisan tudományos alapon állítottam be.

          Komment


            #6
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pedig egy esztergályos precizitásával, totálisan tudományos alapon állítottam be.
            ezt majd megbeszéljük sör mellett.

            Komment


              #7
              nem tudományosan kell beállitani..ugy kell csinálni hogy jo legyen.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X