Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tlt - pepita19

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tlt - pepita19

    Üdv mindenkinek!! Nagyon örülök , hogy rátaláltam az oldalra. Már elég régóta gondolkodom egy Pancsi beszerzésén. Most talán sikerül. A kiszemelt áldozat egy 1957 TLT . ( fekete ) Egy kicsit bizonytalan vagyok , hogy mennyire gyári alkatrészek vannak rajt , ezért a segitségeteket kérem. Előre is Köszönet. P Roland.

    #2
    pepita19, OdinHEM és kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szervusz Roland!

      Üdv közöttünk. Ha teszel fel képet a kiszemeltről, akkor biztosan lesz aki segít rajtad eredetiség ügyben - esetleg van "Típusjegyek" része a fórumnak.

      Vásárlási témában született már itt-ott pár tanács a fórumon, szerintem ha közúton is szeretnél vele menni, akkor a papírok meglétére (forgalomba helyezhetőségre) érdemes figyelni. Nekem legalábbis ez az egyik legfontosabb tényező, mert jobban szeretem az úton látni a gépet mint a garázsban.

      Üdv,

      Gábor
      pepita19, OdinHEM és kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        Sziasztok. Talán találtok valamit!! üdv. Roland
        Attached Files
        mittom kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nem rossz alap az induláshoz! Ami szerintem nem rá való:
          - kipufogó könyököstül, dobostul
          - hátsó lámpa

          Ahogy elnézem az ülés lemezzel nem lesz sok bajod az örökkévalóságnak erősítették meg
          kollarg, korompaiistvan és pepita19 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A hátsólámpa aljzata VT-2-nek (magyarul pötschlámpa) néz ki, ezekre még a Csepel-féle lámpát szerelték. Illetve szerintem a szivatóbowden/gomb is későbbi modellé.
            pepita19 kedvelte ezt.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #7
              Üdvözöllek!

              Megtaláltam a hírdetést és szeretnélek óvatosságra inteni a vétellel kapcsolatban!

              A képek közül a motorszámot ábrázolót nem raktad fel. Én szerintem a motorszáma "ütött", ugyanis a nulla karaktere "trapéz" alakú. Ezen a típuson és évjáraton a "kereket" használták.
              Utoljára szerkesztve a következő által: nyuszifül; 2012 dec. 15, 20:51.
              Tamás78, és pepita19 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Pannonia TLT És erről mi a véleményetek? Nem mintha meg akarném venni csak úgy kiváncsiság, meg hátha megtetszik Pepitának ez a gép is, bár nem tudom a másikat mennyire tarthatják.

                Komment


                  #9
                  Felteszem a másik képet is!!Click image for larger version

Name:	6312772_3.jpg
Views:	1
Size:	10.6 KB
ID:	133815

                  Komment


                    #10
                    Érdekes, szögleges 0, kerek 2?

                    Komment


                      #11
                      Egy érdekes és egyben fontos kérdés még kimaradt, mert hogy a blokk milyen számozású - szintén nagyon fontos, de mivel nem főalkatrész így cserélhető - papírok? Mondjuk ha már a blokk is sántít, ne adj Isten akkor ott is lehet simli akár...

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok. kis időre eltűntem, a fórumról . Pontosabban csak olvastam. A tlt tényleg elég meredek. De hirtelen felindultságból vettem 2 Pannóniát. Egy T1-est + egy T5-t. A t5 papiros, sőt első gazdás. a t1hez talán sikerül a papír. Viszonylag jó mind a két motor. A t1 egyben a t5 darabokban. Képeket is teszek fel ha a fényképező előkerül.

                        Komment


                          #13
                          Üdv!

                          pepita19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A t1 egyben a t5 darabokban. Képeket is teszek fel ha a fényképező előkerül.
                          Várom a képeket

                          Komment


                            #14
                            Üdvözlet pepita19 a fórumon a hirdetett p12 motorod nagyon jól néz ki miért nem csinálod meg ,ha nekem volna ilyen biztos nekiesnék.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X