Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ MZ drgeca módra

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MZ MZ drgeca módra

    Kedves fórumozók. Egy ideje olvasgatom az írásaitokat, és úgy döntöttem csatlakozom becses társaságotokhoz. MZ-m van, MZ-m volt és egy jó darabikg még MZ-m is lesz
    Egy 125-ös ts-el kezdtem a pályafutásom, sokat szereltem, mai napig üzemképes, bárhova elvisz/ne, ha ideiglenesen nem lenne kivonatva.
    A mindennapi motorom egy 250-es ETZ, az utolsó csavarig magam raktam össze, csak a fényezést bíztam hozzáértőre.
    Építgetek egy Trophy250/2-Super Elastik fogatot, szabadidőmet ez tölti ki.
    Remélem tudok hasznos információval szolgálni egy-egy témában.
    Fórumozásra fel!

    #2
    Üdv drGeca itt a fórumon! Sok Mz-s is található, és persze ha majd egyszer egy P-20-ast is kipróbálsz, Te is félig pannóniás is leszel! ...vagy tán egészen!

    Komment


      #3
      Szia drGeca!

      Örülök, hogy személyesen is csatlakozol a fórumhoz, feladva ezzel a pártoló tag státuszt. A P20 mellett próbálj ki egy cseh motort (Jawa, CZ) is, hogy teljes legyen a gyűjtemény. Bár én a P20 helyett inkább T5-öt javasolnék. Fene tudja, nekem az az "igazi" Pannónia.

      drGeca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A mindennapi motorom egy 250-es ETZ, az utolsó csavarig magam raktam össze,
      Nem is tudtam, hogy lapraszerelten is árulták ezt a típust
      OdinHEM, TLF65 és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Bár én a P20 helyett inkább T5-öt javasolnék. Fene tudja, nekem az az „igazi” Pannónia
        CZsolti! Nekem volt P20-om, és jelenleg imádatom tárgya (nem személye ) egy TLF de Luxe. Pannónia az mind a kettő!

        drGECA! de tényleg próbálj ki egy CZ-t is!
        CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          drGeca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Építgetek egy Trophy250/2-Super Elastik fogatot

          Nagyon jó választás --szerintem a közeljövő legfrankóbb , használhatóbb veteránja lesz . A most érdemtelenül alacsony ára pedig az égbe szökik . Emlékezzetek erre !
          TLF65 és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem is tudtam, hogy lapraszerelten is árulták ezt a típust
            Előtte persze szét kellett szedni az utolsó csavarig :P




            Kedves "NemfeltétlenMZ-sek"!
            Tetszetős motorjaitok vannak. Én elkötelezettje vagyok az MZ-k nek. Van az ismerőseim közt Jawa350, CZ350, több Pancsi típus, engem mégis az ETZ fütyülése fog meg jobban, vagy a Trophy hintaszerű lengéscsillapítója.
            Nem akarok belőletek negatív érzéseket kiváltani, de MZ-s vagyok, talán ez már így is marad.
            chemotox kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia!
              Üdvözöllek
              A neved emlékeztet az Austin Powers című filmből Dr Genyára
              Esetleg onnan jött az ihlet ??

              Komment


                #8
                drGeca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem akarok belőletek negatív érzéseket kiváltani, de MZ-s vagyok, talán ez már így is marad.
                Szia! Nem váltasz ki senkiből sem negatív érzést, nem is értem, mi ez a nagy rábeszélés
                Nekem Pannóniám van, de azért egy kardános Simson meg egy P20-as is elférne, ha lenne pénz...

                Szóval üdvözlünk itt a fórumon!

                Komment


                  #9
                  drGeca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  úgy döntöttem csatlakozom becses társaságotokhoz.
                  Örülünk,hogy itt vagy és tudásoddal emeled a fórum színvonalát!



                  drGeca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem akarok belőletek negatív érzéseket kiváltani, de MZ-s vagyok, talán ez már így is marad.
                  Nyugodt lehetsz,senkiből nem váltasz ki negatív érzéseket,pusztán azért,mert az ETZ a szíved csücske!!!
                  Ha életed végéig MZ-s maradsz,én tisztelni foglak ezért! Sőt! Jómagam is ETZ-n nevelkedtem, volt négy 250-esem. Az első motoromat édesapámtól kaptam,'89-ben a sikeres "A" kategóriás jogosítványomért,amely egy vadi új 125-ös ETZ volt. A Kispesti Centrumban vettük,még az árára is emlékszem 19 500.- jó magyar forint volt. Azt sajnálom,hogy fotó nincs róla...Annak idején nem volt olyan egyszerű a fényképezés,mint ma.
                  Az egyikről viszont találtam egy korabeli fotót:Click image for larger version

Name:	img066.jpg
Views:	1
Size:	122.3 KB
ID:	134339Click image for larger version

Name:	img067.jpg
Views:	1
Size:	116.6 KB
ID:	134340

                  Ez a kép 1991 körüli lehet,emlékszem,teljesen gyári volt,amikor megvettem,csak le volt harcolva,ma már nem csinálnék belőle ilyen "bohóc motort"
                  kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X