Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia T5 felújítás

    Sziasztok Sanyinak hívnak.
    Belevágtam egy T5-ös Pannónia felújításába. Most ott tartok hogy apró darbokra van szedve a fényezés kész és a krómozás is megvan. Beszereztem pár új vagy felújított alkatrészt is és most csak az összeszerelés van hátra.
    Eddig nemvolt nehéz a felújítás de az összerakás nekem már nagyobb kihívás. Ha valaki tudna segíteni benne fényképekkel vagy robbantott rajzokkal azt megköszönném, nagyban megkönnyítené a munkámat. Előre is kösz. Most ez első teleszkópszáraknak álltam neki de ha végezetem velük jön a motor többi része.

    #2
    Nagyon jó hejre jöttél,itt szivesen látunk!
    Kicsit részletesebben nézz körül és találsz elmentve kedvedre való anyagot,szorgos kezek által rögzitve a segitségre szoruló kezdők,haladók örömére.
    sepy és barna kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdvözlet sanyi88 sok sikert a pannóniához a veterán aprón találsz robbantott ábrát azt hiszem illetve itt a fórumot rengeteg hasznos és tanulságos dolgot pannóniák szereléséhez.(én is ezeket olvasgatom -------megéri!!!!)
      mittom kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdv!
        A letöltések között megtalálod!

        Komment


          #5
          Köszönöm az eddigi segítséget még keresgélnem kell. Kösz a biztatást mindenkinek.
          Üdv

          Komment


            #6
            Sanyi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Belevágtam egy T5-ös Pannónia felújításába.
            Üdv a fórumon!

            Szép feladatba kezdtél bele Majd ha tudsz pár képet légyszíves tölts fel, én személy szerint szívesen "legeltetném rajta a szemeimet"
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Click image for larger version

Name:	Kép0145.jpg
Views:	1
Size:	192.8 KB
ID:	134462Click image for larger version

Name:	Kép0615.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	134463Click image for larger version

Name:	Kép0616.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	134464
              A első kép még szétszedéskor készült.
              A második kép a mostani állapotot ábrázolja (még nagyon az elején vagyok) de szerencsére ma el tudtam hozni a festőtől a csíkozott részeket (kivéve a tankot).
              Ja és ma sikerült beszereznem pár gumialkatrészt.
              Lassan de biztosan készül.
              sepy, OdinHEM és 5 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Sziasztok !
                Én is javítgatom a T5-ömet. A kuplung lebontásával haladok, megfelelő célszerszámokat megcsináltam. A kuplung belső kosár palástja több helyen be van maródva, nem tudjátok hol kapok újat ? Képet tennék fel, de nem tudom hogy kell
                képet feltenni.
                Üdv: attila45

                Komment


                  #9
                  Újat nem tudom, de jó állapotú használtat viszonylag könnyen találni.

                  Komment


                    #10
                    Szia, ha szabad kérdezni a festést, csíkozást kivel csináltattad? Mennyire volt drága?
                    Énis neki szeretnék ugrani a T5-ösömnek.

                    Komment


                      #11
                      Egy Lenti srác csinálta kb 40000-ret fizettem neki az egészért. Szerintem nem vállal több festést mert megy Ausztriába dolgozni "természetesen" mint lassan mindenki aki boldogulni akar.

                      Komment


                        #12
                        Sanyi88, Üdv a fórumon! Én is a T5-ömet újítom fel,de az enyém még nincs lefújva! (folyamatban van) Nagyon szép lett a fényezésed és felettébb korrekt az ár! Sajnos a valamire való szakemberek közül sokan itt hagyt(j)ák az országot a fényezőtől a sebész orvosig. Ez van sajnos...

                        Komment


                          #13
                          Sanyi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egy Lenti srác csinálta kb 40000-ret fizettem neki az egészért.
                          Az piti ár volt érte.
                          Viszont a tokozáson hiányzik egy kis csíkozás a szememnek.

                          Komment


                            #14
                            Sanyi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            [ATTACH=CONFIG]13762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13763[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13764[/ATTACH]
                            A első kép még szétszedéskor készült.
                            A második kép a mostani állapotot ábrázolja (még nagyon az elején vagyok) de szerencsére ma el tudtam hozni a festőtől a csíkozott részeket (kivéve a tankot).
                            Ja és ma sikerült beszereznem pár gumialkatrészt.
                            Lassan de biztosan készül.
                            Szép lesz a motor az első képen úgy látom nem az eső csúrgásból lett előszedve ez azért jó kiindulás csak így tovább

                            Komment


                              #15
                              Sanyi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A második kép a mostani állapotot ábrázolja (még nagyon az elején vagyok) de szerencsére ma el tudtam hozni a festőtől a csíkozott részeket (kivéve a tankot).
                              Ja és ma sikerült beszereznem pár gumialkatrészt.
                              Lassan de biztosan készül.
                              Szia Sanyi!

                              Csak kérdezni szeretném, hogy a második képen látható villakifli. Az alsó villahíd festve van?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X