Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Üdvözöllek!
    A gumi alkatrészek ehhez a típushoz könnyedén beszerezhetőek. Mindenféle gumialkatrészből van utángyártott új darab szinte minden börzén. November 3-án Polgárdiban lesz veteránbörze, ott biztosan fogsz is találni. Ha nincs még meg a T5-ösöd akkor hamar kezdd el nézegetni a papíros gépeket, mert tavaszig nem lesz másik börze. Mondjuk postán is lehet rendelni, de én a börzét ajánlanám, főleg ha még nem volt szerencséd egyhez sem

    Komment


      #32
      Szervusz Piratekenci!


      Azt Te csak hiszed,hogy tiéd a pálya,még akkor is,ha működőképes!Nem az önbizalmad szeretném elvenni,de nagyon sok rögöt kell magad előtt elsimogatni még az előtt,hogy valóban tiéd legyen a pálya.

      Törekvésedhez kitartást és vastag pénztárcát kívánok,-na és a munka.


      Üdvözlettel:Che
      sepy, ptm004 és kicsi76 kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Gumialkatrészeket eredetit börzéken tudsz szerezni, bár 30-40 éves gumialkatrészek állapota már kétséges. Minden van utángyártott, nézz szét a veteránaprón.
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Rendezv
          lesz még lehetőség itt is, a Szigetszentmiklosi borze is nagy es sok árus van, de a Pesti sem rossz.

          Komment


            #35
            Helló küldök néhány képet az eddigi tevékenységeimről.Ismét gurulóképesek lettek a futóműveim.Hoztam bele egy gyári új(!) küllőgarnitúrát és 2db abroncsot is.A csapágyait kihúztam és sajtoltunk bele japánt.Hoztam még dobot is meg könyököt.Volt gyári új hátsó fék bovden is egy nagy köteg,ami még az eredeti megsárgult papírjában volt,amikor egykor hazacipelték a gyárból,majd "jó lesz valamire" alapon.Click image for larger version

Name:	DSC00632.jpg
Views:	1
Size:	196.8 KB
ID:	138455Click image for larger version

Name:	DSC00683.jpg
Views:	1
Size:	202.4 KB
ID:	138456Click image for larger version

Name:	DSC00622.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	138457Click image for larger version

Name:	DSC00621.jpg
Views:	1
Size:	202.3 KB
ID:	138458
            Titus, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Hát igen,igy kel-lene ezt csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Zsolt27 kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #37
                Csak így tovább szép lesz ez a T5 de T5 blokk fémházás szimering szakszerű kivételében tud valaki segíteni?

                Komment


                  #38
                  Persze ....hozd el , akár most is , pont indulok a garázsba , egy kicsit lemozgatni a süteményestöltöttkáposztáshuslevesesszaloncukros biomasszát .

                  Komment


                    #39
                    Azok a fémházas szimeringek.... de "szeretem" őket kirángatni...

                    Komment


                      #40
                      ......nem is vigyázol ? Akkor hogy tudod vissza tenni ? Vagy jó a nem eredeti---a nem fémházas is ? ( gyakran feltett kérdések -- a válaszok sokat segíthetnek mindenkinek )


                      Békés Karácsonyt mindenkinek .

                      Komment


                        #41
                        Vissza bizony én nem rakom! Nem azért szedem ki belőle, hogy visszarakjam. Használati szempontból jó nekem az új szimering. (Mivel nem múzeumban van a motor, hanem nyáron használatba.)

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X