Közlemény

Collapse
No announcement yet.

motorjaim

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    motorjaim

    Szevasztok mindenkinek!

    Sanyibá vagyok. Rólam csak annyit, hogy imádom a motorokat. Nekem egy 1970-es JAWA-559-es motorom van. Őt úgy hívom, hogy DRÁGÁM. 2011dec-től 2012 jún-között saját magam újítottam fel! A blokkot szakemberre bíztam. Annyi darabra bontottam amennyire lehet. Minden anyát csavart menetfúróval, metszővel rendbe tettem a küllőket stb. Krómozás alá a tisztítást is.Allkatrészeket is magam políroztam!
    A festés szakműhelyben készült. Az aranycsíkozást is saját magam készítettem!!
    Az összerakás kettő hét alatt befejeztem. Nagyon szép lett szerintem. 2012 nyarán több veterántalálkozón részt vettem ahol a legszebb motor kategóriában kettő első, egy második, és egy harmadik helyezést értem el.
    Majd kiugrottam a bőrömből. Ja.. és még ezt a táskát is én készítettem, de még nincs felszerelve a motorra.
    Segítek ha valaki tanácsot kér!
    A másik motorom PIAGGIÓ x9-es 250 robogó. A képen láthatjátok a motorjaimat, amit feltöltöttem!
    Attached Files

    #2
    Üdvözöllek Sanyibá, nagyon szép a jáwád, büszke lehetsz rá!

    Komment


      #3
      sANYIBÁ, ÜDVÖZÖLLEK SORAINKBAN,VALÓBAN BÜSZKE LEHETSZ A MOTORODRA NAGYON SZÉP. aZ ÉN GÉPEM IS MOST VAN SZÉT. sZERETNÉM, HA AZ IS SZÉP LENNE, BÁR AZ NEM FOGJA MEGKÖZELÍTENI A TIEDET. éREZD JÓL MAGAD KÖZÖTTÜNK. üDVÖZLETTEL: sEPY.

      Komment


        #4
        Bizony szép az a motor!
        Igényes szép munka büszke lehetsz rá. Gratula és üdvözet.

        Komment


          #5
          Ez aztán odab.sz!

          Gratulálok én is!

          Komment


            #6
            Kedves Sanyi bá!

            Szeretettel üdvözöllek én is. Ilyen gyönyörű JAWA-t keveset láttam még. Talán a brnoi közlekedési múzeumban vannak hasonlóan szépek kiállítva. Örülök, hogy idetaláltál. Érezd magad jól közöttünk.

            Üdvözlettel: CZsolti
            Atti69 kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X