Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás -t5-

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás -t5-

    Sziasztok!
    Egy régi-új tag vagyok, annyi itt az új tag, hogy Nekik is bemutatkozom. "Távollétemet" remélem megértitek, most is elég nehezen fogalmazom mondókámat. ApaE már hívott telefonon, érdeklődött felőlem, de akkor még nem akartam, hogy közhír legyen a személyes tragédiámból, de ma hívott Chemotox kolléga is. Elmondta, hogy többen "hiányolnak" a fórumon. Jól esett mind ApaE, mind Chemotox barátom -remélem nem sértődnek meg, hogy barátomnak szeretném Őket-érdeklődése, köszönöm mindenkinek akinek hiányoztam! Megpróbálom nem rontani a hangulatot, de egyenlőre nagyon nehezen viseljük csodálatos Nejemmel és "maradék" Támaszunkkal ezt a borzasztó helyzetet.
    Hegedüs Gábor vagyok, Ajkán élek feleségemmel és 20 éves fiammal, a 17 éves BARNA fiam 2012 október 1-én a rajongásig szeretett TS125-ösével önhibáján kívül halálos balesetet szenvedett.

    Azóta nem tudtam megnézni a motorjaimat, a 1964-es oldalkocsis T5-öst, az 1955-ös Dongót és természetesen az ETZ-t.
    Nagyon szerettünk motorozni, veteránozni, de most olyan értelmetlennek érzek mindent......
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    #2
    Kedves t5!
    Nagyon sajnálom ami a fiaddal történt.
    Remélem kis vigaszt tudunk neked nyújtani hozzászólásainkkal!
    Kérlek ne add fel, és néha, ha rossz kedved, van írj pár sort a fórumba!

    Őszinte részvétem!

    Komment


      #3
      Ó egek...ilyennek senkivel nem szabadna történnie...
      Nagyon-nagyon sajnálom, fogadd részvétem!

      Komment


        #4
        Kedves Gábor!
        Fogadd őszinte részvétem.

        "Idővel a gyász sajgó fájdalma átadja helyét az emlékezésnek, s az ember lényének üresen kongó részei újra megtelnek hangokkal, beszéddel, nevetéssel... (Lois Lowry)"

        Komment


          #5
          Kedves Gábor! Fogadd őszinte részvétem, nagyon sajnálom ami a fiaddal történt.

          Komment


            #6
            Kedves Gábor! Csatlakoznék az előttem szólókhoz,Őszinte Részvétem....
            Az ember életében minden tragédia szörnyű és nehezen elviselhető,de azt hiszem mindennél szörnyűbb,amikor a gyermekünket veszítjük el.

            Komment


              #7
              Én is csatlakoznék a többiekhez, őszinte részvétem...Sajnálom, ami a fiaddal történt, szörnyű ez az eset.
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 márc. 20, 18:44.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                Végignéztem az összeállítást mély megrendüléssel , nehéz bármit írni ilyenkor így csak ennyit írok: Őszinte részvétem.

                Komment


                  #9
                  Kedves Gábor!Te és kedves Családod fogadd őszinte részvétem, de a gyászban ne feledd mi élők azért vagyunk, hogy emlékezzünk. " Emlékezzünk és szeressünk" Fájdalmadban osztozom és légy erős, hogy tudd támogatni a " támaszod" és fiad!. Légy közöttünk minél többet hisz a hozzászóló " mag" szerves része vagy. Veterános és Őszinte részvétem így ismeretlenül is. Sepy./ Sándor/ és családja.

                  Komment


                    #10
                    Ismeretlen ismerősként is osztozom mérhetetlen fájdalmadban,fogadd (fogadjátok) őszinte részvétem.

                    Komment


                      #11
                      Fogadd őszinte részvétem és együttérzésem.

                      Komment


                        #12
                        Kedves Gábor!

                        Én nem túl régóta vagyok e fórum és közösség tagja. Amikor én csatlakoztam, akkor téged már itt többen kerestek. Úgy gondolom, hogy nem véletlenül, mert bemutatkozásod alapján egy kedves embert ismertem meg.

                        Engem mindig mélyen megérint a másik ember fájdalma, így a Tiéd is. Egy ilyen szörnyű eset után nehéz megtalálni a kerékvágást. A motorok hűséges társak. Tudnak várni a gazdájukra akár évtizedeket is csendesen a sarokban. Az enyém is onnan került elő, és e közösségnek hála biztos vagyok benne, hogy egyszer be is fog ismét indulni. Akár a Te életed. Már ez a videó is ennek része hidd el.

                        Üdvözöllek én is fájdalmadban osztozva: CZsolti




                        Ui.: Ha véletlenül beszélsz ApaE-vel, akkor kérlek jelezd neki, hogy őt is hiányoljuk.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 márc. 20, 20:14.

                        Komment


                          #13
                          Szörnyü dolog mikor a szülő éli túl a gyermekét,nagyon sajnálom a történteket,fogadd részvétemet!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            Megmondom őszintén azért tettem le a telefont olyan gyorsan, hogy ne zavarjak. Elég sokáig agyaltam a híváson, de ez a kérdés kapóra jött..

                            Komment


                              #15
                              Gábor erre nem is lehet mást írni: Fogadd őszinte részvétemet! Megrendített a dolog, eszembe jutott Dávid barátom is akivel sajnos szóról szóra ugyan ez történt. A jóisten óvja őket az égi utakon!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X