Közlemény

Collapse
No announcement yet.

spagó‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    spagó‎

    sziasztok!Spagó vagyok, most regisztráltam,érdekelnek a régi dolgok,főleg a járművek!Van már két sr2-es szimóm,egy 83-as riga 16-os ami még járatós 500km-t futott,egy 79-es BIS-es kis polák,és a lényeg,most vettem egy moszkvics 412-est amit nagyon szeretnék felújítani,csak sajnos idő szűkében vagyok mert külföldön dolgozom,na de majd lassan!ÜDV nektek!

    #2
    Hajrá Spagó!
    HOL vagy ?
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv a fórumon Spagó!
      Ez már igazi gyűjtemény! Gratula!

      Komment


        #4
        Szia berlin! Franciába!
        taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Akkor én már nem mondhatom, hogy a francba kerültünk el otthonról?
          taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Köszi taluga!Még Jó lenne egy csepel t125 ,mert volt már egy csak eladtam, amit azóta is bánok!
            taluga kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Azt nem csodálom! Szép vasak!
              Üdv innen a távolból!

              Komment


                #8
                Ismét Spagó vagyog.Csak azt szeretném írni,örülök,hogy regisztráltam ezen a hasznos és jó fórumon!Én még nem voltam bejelentkezve semmilyen közösségi oldalon,nem hittem volna hogy még ennyi jó fej ember van!!!
                taluga és Titus kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  spagó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Csak azt szeretném írni,örülök,hogy regisztráltam ezen a hasznos és jó fórumon!Én még nem voltam bejelentkezve semmilyen közösségi oldalon,nem hittem volna hogy még ennyi jó fej ember van!!!
                  Érdemes gyakran olvasgatni a fórumot, még ha nem is konkrét céllal csak úgy unaloműzésnek. Én is rengeteget tanultam itt. Mikor regisztráltam kb annyit tudtam a motorokról, hogy 2 kereke van meg kell bele benzin. Na jó, nem csak ennyit, de a sok nagytudásúhoz képest az én tudásom hangyafingnak sem számított. Mostmár viszont egyből tudom, hogy hova kell nyúlni a motoron ha valami nem úgy működik ahogy kell. ha mégsem tudom, akkor tudom, hogy mit hol kell keresni és ha ez sem segít akkor tudom kit lehet megkérdezni

                  Jó fórumozást és jó szerelgetést!
                  taluga és CZsolti kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X