Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Buksika‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Buksika‎

    Gyula vagyok! Üdvözlöm a klubtársakat! Kezdő veterános vagyok. Nemsokára szeretnék venni egy Uralt, vagy Dnepr-t. Szeretnék ilyen motorok tulajdonosaival beszélgetni, tapasztalat szerzése céljából.További szép estét kívánok!
    Üdv!

    #2
    Szia Gyula!
    Itt vannak akik nagyon értenek ezekhez a gépekhez!
    Jó helyen vagy!

    Komment


      #3
      Üdv köztünk! Nekem K-750 em van, amiben tudok válaszolok a felmerülő kérdéseidre.
      taluga kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Üdvözöllek! Azt szeretném megkérdezni Tőled, hogyha okmány nélkül adás-vételivel veszek egy K 750-est,akkor sima forgalomba tudom-e állítani és hogyan? Valamint, még azt , ha szerzek hozzá egy osztrák, vagy ukrán adás-vételit, akkor mi a helyzet? Az ilyen 1970 -os motorokra , hogyan számolják a regisztrációs adót, teljeset kell -e fizetni, vagy van e valamilyen kedvezmény a veteránokra?Üdv! Gyula

        Komment


          #5
          Ha nem akarsz bonyodalmat, és közel laksz az aszfaltos úthoz, csak már magyar papírosat veszel...A papírok nélkülit nem fogod tudni levizsgáztatni.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X