Közlemény

Collapse
No announcement yet.

"Hasta la victoria siempre!" Ernesto Lynch Guevara - Csepel 125 D

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    "Hasta la victoria siempre!" Ernesto Lynch Guevara - Csepel 125 D

    Sziasztok!

    Borsodi gyerek vagyok, de korom szerint már nem gyerek. Egy régi álmom igyekszem időben valóra váltani, restaurálok egy Csepsont, hogy dagadó mellel élvezve az irigykedő és értetlenkedő pillantásokat, poros kilométereket tehessek meg kis hazánkban, akárcsak Ernesto CHE Guevara a dél-Amerikai kontinensen, anno.

    Valami furcsa bizsergés van bennem mindig, ha e két jelenség kapcsolódik össze az idegpályáimon. Mindkettő a szabadságért élt-halt, jelkép lett, és igaz volt.

    Tudom, vannak akik ugyanígy éreznek, gondolkodnak.
    Örülnék, ha találkoznék velük.

    brandAbrand

    #2
    abrand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    restaurálok egy Csepsont,
    Szia -nagyon jó és szép -de ez mi ,talán valami Simson motoros Csepel ?

    -az ötleted nagyon jó ! Mnjünk le Kaposvárra , azt hiszem onnan indul a 66 os út --aztán húzunk egy kövéret (vagy aki akar -egy soványat )
    sepy és taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kaposvártól (Sántostól) Pécsig tart. Át a sivatagokon, át a Sziklás hegységen mintegy 57,5 kilóméteren .

      Üdvözlünk a fórumon, Abrand!
      Titus, korompaiistvan és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdvözöllek én is Abrand!
        Úgy látom nálad is van baj rendesen.... Na de hát így van ezzel itt mindenki.
        taluga és kollarg kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Úgy látom a benzingőzből beszívtunk valahányan!!Mivel ezt az idő nem oldja mint az alkoholt ez maradandó " károsodást " okozott mindegyikőnknél. Sőt ezt még ki sem lehet aludni, de talán ez annyira nem károsítja azt a kevés agysejtünket!
          taluga és sinter kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Hi, Joker!

            A Csepson nevet a nyolcvanas években katonáskodva ragasztottuk rá a Csepel tgk-kra. Sok csodás és röhejes élményem van akkoriból, a seregből meg egyszerűen frenetikusak.
            A "Csepson" egy amolyan Hunglish elnevezés volt, arra utalva, hogy a hidegháborúból ki látszott kimászni győztesként.
            Bár a hidegháború nem ér véget soha, legfeljebb felforrósodik időnként, mi a Csepelekkel rengeteg KRAZ-t vontattunk vissza a bázisra, hogy egyszer újra beinduljanak.
            Ezen tények előtt tisztelegtem a Csepson ragadványnév felidézésével.

            brandAbrand
            Titus, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X