Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás tutus1

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás tutus1

    Üdvözlet a Veterán Fórum tagjainak!
    Korán kezdtem motorozni, Jawa Pionír, Panni, Jawettával, majd jött egy T9-es Pannonia, egyenesen a külkereskedelemtől, az Ecserin keresztül.
    A veteránozást én is, mint nagyon sokan VW bogárral kezdtem, és később váltottam motorokra.
    Az istállóm: 1 db. TLT; 2 db. P10; MZ TS 250; 2 db. JAWA 634; IZS Palnéta 3; Yamaha RD 200; Simson 70; 3 db. Babetta. Valamint vár még felújításra egy Trabant 601, abból a hónapból, amikor leálltak a kétütemű gyártásáról.

    #2
    Üdv köztünk! Végre egy Jawás! Olyan boldog vagyok, végre nem leszek egyedül ! Bár én Czetkás vagyok, 472-öm van amit 634-es blokkal szereltek. Érezd jól magad itt!
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 febr. 12, 19:16.
    tutus1 kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Szia!

      Érezd jó magad itt a Veterán fórumon!

      wsievers-el ellentétben én viszont csalódott vagyok! Ennyi jármű és nincs köztük Ural?
      tutus1 kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        Én is üdvözöllek! Foglalj helyet...
        tutus1 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszöntelek köztünk!
          tutus1 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szia!

            Előbb - utóbb áttelepszik ide az index fórum társasága. Üdvözöllek körünkben!
            tutus1 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Köszönöm a befogadást és az üdvözleteket!
              Engedtessék meg, hogy egyszerre válaszoljak:
              wsievers:a két Jawaból, valamikor majd egy lesz felújítva, mert a másik papír nélküli,és MZ első teleszkópra van átalakítva.
              TZ: az IZS-re nem vágytam, hanem az unokaöcsém hozta el hozzám, hogy tegyem rendbe. Amikor vázoltam a várható kizárólagos alkatrész költségeket, a kezembe nyomta a forgalmit, és mondta, hogy az enyém. Az Ural még rémálmaimban sem szerepel!
              nagyfékdobos: bár nem személyesen, de ismerlek, mint a Pannoniások meghatározó egyéniségét! Üdvözöllek!
              Egyesületileg, az Ercsiben lévő veteránosok közé tartozom, lakóhely szerint pedig érdi vagyok.

              Komment


                #8
                tutus1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ... Amikor vázoltam a várható kizárólagos alkatrész költségeket, a kezembe nyomta a forgalmit, és mondta, hogy az enyém. Az Ural még rémálmaimban sem szerepel!
                Ezt megértem! Eredményközpontú hozzáállással nem érdemes egy Ural-ba bele kezdeni.
                tutus1 kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  tutus1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ...a két Jawaból, valamikor majd egy lesz felújítva, mert a másik papír nélküli,és MZ első teleszkópra van átalakítva...
                  Ha kell tudok segiteni majd...blokkalkatrészem van +634-re kipufogók,könyökök, sárvédő stb apróságok...szivesen csereberélek alkatrészeket Megéri megcsinálni a papír nélkülit is, lehet abból még egy jó versenygép a 24 órásra, vagy egy old school chopper ha már vágva volt
                  tutus1 kedvelte ezt.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X