Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás Bojnak

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás Bojnak

    Üdv minden fórumozónak !

    Taraba Gábor vagyok, Veresegyházon lakom.
    Elektronikai műszerész létemre a gépek, járművek érdekelnek, főleg a régiek, mivel már én is elég régi kiadás vagyok. Motoros (és autós) múltam a régi NDK járművek körében telt, Simson Schwalbe, S51, MZ ES 150, ETZ 250, Trabant, Wartburg. Motoroztam Yamaha SR 125 és YBR 125-ös motorokon is, de ez a megélhetési kategória volt (Posta) Jelenleg a fenti felsorolásból az ES 150 és az ETZ 250 van meg, ez utóbbi napi hsználatban.

    #2
    Szia Bojnak!

    Örömmel olvastam bemutatkozásod és eddigi hozzászólásaidat. Ez a fertőzöttség nálam is megvan, csak keletiesebb, szlávosabb mutációval (Jawa, CZ, Verhovina, Babetta, Lada és végül Trabi). Azért a régi kiadás nem okés. Egy 75 éves kollégám mindig izt mondja, hogy öreg az országút, de nem ő.

    A logóképed nagyon meggyőző. Elsőre azt hittem, hogy Farkas Berci tisztelt meg bennünket a jelenlétével.

    Isten hozott, érezd jól magad közöttünk. Üdvözlettel: CZsolti
    Titus és ptm004 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv Bojnak!
      Hopp, MZ ES tulaj a fórumon! Örülök majdnem földi!
      Én egy ES 125-öst simogatok mostanában (idén március óta). Sajnos iszonyatosan kevés az az idő, amit rá tudok szánni, de jövő tavaszra mindenképpen szeretném a vizsgakész állapotot elérni. Egyelőre ezzel a vassal csak egy-egy környékbeli örömmotorozás jut, de jövőre mindenképpen az aszfaltcsíkot szeretném róni vele. Remélem tudunk majd eszmét és tapasztalatot cserélni!
      Üdv.: Dongós78
      Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 aug. 21, 09:54.
      CZsolti kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X