Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hello! Jani vagyok BMW R50/2-eshez keresnék alkatrészt.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hello! Jani vagyok BMW R50/2-eshez keresnék alkatrészt.

    Hi ha valakinek lenne valami megbízható vonala az jó lenne. Előre is kösz....

    #2
    Szervusz Csiga83 . A bemutatkozásod kicsit ( ? ) rövidre sikerült - többet várnánk ( remélem a Fórumozók nem veszik zokon a többes számot ) . Kérdésedre a válaszom : www.UlisMotorradladen.de katalógusából kívánság szerint mindent elküldenek . Motorblokk-öntvény és váz kivételével ( bár személyes kapcsolat révén az is realizálható , de ahoz kicsit hosszabb időnek kell eltelni ) " húzós " áron majdnem az összes alkatrész megvásárolható . Üdvözlettel.
    Che, Titus és supermax kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Csiga83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ha valakinek lenne valami megbízható vonala az jó lenne.
      A megbízható vonalhoz jó ceruza, papír és egyenes vonalzó szükséges. A korrekt válaszhoz pedig egy korrektebb bemutatkozás. Tekintettel a csatlakozási dátumra (2012 nov) valóban többet várnánk. Ha rendszeres olvasója vagy a fórumnak és most kezdenél bele a levelezésbe, akkor csak rajta. Elkezdeni és bemutatkozni se késő.

      Nem kekeckedésnek szántam, de egy olyan géphez kérsz segítséget, ami komoly érték. Néhány fotót ha feltennél róla sokat könnyítene a dolgunkon, mert akkor már tudjuk, hogy neked kb mi hiányzik.

      Üdvözlettel: CZsolti
      Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Csiga83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hi ha valakinek lenne valami megbízható vonala az jó lenne. Előre is kösz...

        Küld a listát + egy kis eurót . Csütörtok reggel indulunk Mannheimbe , és szerencsédre egy BMW szakértővel üldögélek ott néhány napot - belefér egy kis vásárlás.

        Komment


          #5
          Hi! Utólag is elnézést azoktól akik zokon veszik. A bemutatkozásom valóban rövidre sikeredett, de tekinthető a probléma annak is ,hogy nem szoktam abszolult fórumozni. A regisztrációm tavaly novemberi a barátnőm csinálta nekem (alkatrészt keresett) nekem sajnos ritkán van időm gép elé ülni. Most a változások megengedik hogy nagyobb figyelemmel kövessem a fórumot. Magamról talán még annyit, hogy technologusként dolgozok egy üzemben, hobbijaim közé tartozik a horgászat motorozás és ugye a veterán felújítás.A motorkerékpár valójában Édesapámé volt , sajnos tavaly meghalt és így egy kicsit megállt a lendület. Sok szép évek teltek el a felújítással de a végkifejletet sajnos nem láthatja. Javarészt gumialkatrészek hiányoznak pl a világításokba , tömítések, talán kipufogó...... Köszönöm a címet hasznomra válik mert ez nem ismertem. Mindenféleképpen véltoztatok a bemutatkozás rovatban és töltök fel néhány képet. Üdv Jani




          Hi! Utólag is elnézést azoktól akik zokon veszik. A bemutatkozásom valóban rövidre sikeredett, de tekinthető a probléma annak is ,hogy nem szoktam abszolult fórumozni. A regisztrációm tavaly novemberi a barátnőm csinálta nekem (alkatrészt keresett) nekem sajnos ritkán van időm gép elé ülni. Most a változások megengedik hogy nagyobb figyelemmel kövessem a fórumot. Magamról talán még annyit, hogy technologusként dolgozok egy üzemben, hobbijaim közé tartozik a horgászat motorozás és ugye a veterán felújítás.A motorkerékpár valójában Édesapámé volt , sajnos tavaly meghalt és így egy kicsit megállt a lendület. Sok szép évek teltek el a felújítással de a végkifejletet sajnos nem láthatja. Javarészt gumialkatrészek hiányoznak pl a világításokba , tömítések, talán kipufogó...... Köszönöm a címet hasznomra válik mert ez nem ismertem. Mindenféleképpen véltoztatok a bemutatkozás rovatban és töltök fel néhány képet. Üdv Jani
          Che, supermax és Titus kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Csiga83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Utólag is elnézést azoktól akik zokon veszik. A bemutatkozásom valóban rövidre sikeredett,
            Kedves Jani!

            Kedves tőled, hogy rögtön reagáltál. És elnézést, ha megbántottalak. Sajnos az aláírásgyűjtés bebizonyította, hogy a hallgatag többség túl hallgatag. Pedig egy fórum attól jó és élvezetes, ha minél többen szólnak hozzá érdemben. Örülök, hogy most te is csatlakozol ehhez a társasághoz.

            Nagyon sajnálom, hogy így örökölted ezt a szép jószágot. Gondolom becsületbeli ügyednek is tartod, hogy rendbe tegyed Édesapád volt motorját. Én egy kicsit hasonlóan vagyok az én 350-es Czetkámmal. Apukám még szerencsére életben van, és ugyan sosem motorozott, de rengeteg munkával járult hozzá ahhoz, hogy ezt a gépet megvehesse nekem. Nem beszélve édesanyám rosszalló véleményéről. Ezért mondom, hogy megértelek, hiszen egy kicsit egy cipőben járunk.

            Kíváncsian várom a képeket, mert a BMW motorok a kedvenceim közé tartoznak. (Bár itt a fórumon kezdenek az Urallal is megfertőzni. )

            Jó fórumozást. Üdvözlettel: CZsolti
            Che kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X