Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 Felújítás ala BAMAG központ

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    BAMAG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem fiatal fejjel feltudok nőni idővel a „nagy öregekhez”!
    Én látok rá esélyt .... . Viccet félre téve , majd ahogy öregszel változik a szemléleted , hozzállásod , .... stb . Ami most azt hiteti veled , hogy kötegszik az ember . Pedig nem . Hidd el ha kicsit közelebb lennétek , szívesen dolgoznék ott , nálatok .

    Az OT ról pedig csak annyit - ha 100% ot adnának egy ilyen gyönyörű motornak , akkor az is megkérdőjelezné a vizsgabizottség felkészültségét , korrektségét ... nem ? ( na-ezt hozza a kor )

    - - - Updated - - -

    BAMAG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részemről ezt a bemutatkozósdit lezártam,
    ....de azért ez nem azt jelenti , hogy eltünsz -reméljük - azért ezután is tudósítasz egy - egy munkáról .

    Komment


      Hidd el ha kicsit közelebb lennétek , szívesen dolgoznék ott , nálatok .
      Ebben én is egyet értek. Bár a szakmám távol áll ettől. Mindig elcsodálkozok hogy Magyarországon egy ilyen műhelynek van jövője. És van nem is gyenge ahogy olvastam.
      Bár gondolom a java külföldi lehet a megrendelőknek de sosem tudni mi lakozik ebben az országban. Vannak szép számmal "tehetős" emberek.


      (na-ezt hozza a kor)
      Meg a gerincsérvet és gyakori vizelést....

      Komment


        Következő feladat egy jawa 250 blokk restaurálása, új és idegen még a dolog de mindenképp kihívás.
        Kíváncsian várjuk az új témanyitásodat. Valami különleges darab esetleg?


        (Burkoltan azt akarom mondani, hogy maradj velünk, ne tűnj el! )

        Komment


          Nyugi nem fogok. A nyár hoz par erdekességet. Most lakatolodik egyszerre az 54-es Bentley R-type és a 62-es Mercedes 300D.
          Következő autó egy 72-es corvette stingray. A T5-s előtt epitettem egy polszki motoros kistraktort . A jawa blokk utan, ha megnyerjük mé sok minden lesz.

          Komment


            Nagyon patent! A hátsó lámpabúra, ahogy látom VT6, de nem VT5-nek kellene lennie? Semmi belekötés, még lehet én leszek okosabb

            Komment


              Következő feladat egy jawa 250 blokk restaurálása, új és idegen még a dolog de mindenképp kihívás.
              Ha jó gazdája volt, akkor sok dolgod nem lesz vele. Szétszeded, megmosod, új csapágy+szimmering esetleg kuplunglamella. Utána blokk-közép és hengerek festése a már bemutatott minőségben, deklik polírozva és összerakod.

              További feladatok a páciens állapotának konkrét ismeretében. Vagyunk itt páran, akinek ez nem annyira új és idegen.

              Komment


                Lakatol.. lakatol...

                Click image for larger version

Name:	WP_20150403_09_27_05_Rich.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	144117Click image for larger version

Name:	WP_20150403_09_27_14_Rich.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	144118

                Komment


                  Béla Rácz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nagyon patent! A hátsó lámpabúra, ahogy látom VT6, de nem VT5-nek kellene lennie? Semmi belekötés, még lehet én leszek okosabb
                  Őszintén bevallom, hogy T5 hátsólámpa bura néven rendeltem webről. Kaptam egy kicsit karcos de kétségtelenül "új" lámpa burát. Ezt az "új" lámpát a festősrác felpolírozta, és így már tényleg újként felraktam... egyébként amit lebontottam is ugyan ilyen volt.

                  Komment


                    Figyelem figyelem!!!!
                    Lemezzel, vassal dolgozni tudó szigorúan nem "elemösszeállító" karosszéria lakatost keresünk Nyíregyházán és környékén!
                    Amennyiben precíz és termelékeny vagy, nem okoz gondot a lemezek tükörben történő hegesztése, megmunkálása, elhívatott vagy a veterán autók iránt, úgy téged keresünk.
                    Info:
                    krajecz.jozsef@magisz.hu
                    06704500815

                    Komment


                      Urak segítségre lenne szükségem!

                      P20-21 robbantott ábrát tudna nekem valaki küldeni? Nem leszek hálátlan.

                      Köszönöm Szépen!

                      Komment


                        Műhelykönyvem van csak.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Kedves Mindenki ! Köszönöm a sok kommentet és építő kritikát, bevallom elszaladt az idő és a szekér is, de most újra visszatérek közzétek.
                          Sajnos a motorok után az autók többen lettek és a figyelmem most már eléggé szétszort, de igyekszem beszámolni az eltelt évekről, jelenleg épp egy Mercédesz az áldozat, de ha valaki kíváncsi rakok még képeket.

                          Komment


                            szép és biztos jó is ! ilyenkor már csak azt hiányolom ( amit én sem tudtam megcsinálni a pénz hiányában -FIAT850 re ) hogy egy ilyen munka után , nem kerül a járgányra korhű mintás gumi ......

                            Komment


                              Sziasztok van egy t5-ős Pannóniám ami 1968.04.havi érdeklődöm, hogy ezen lehetett szerszámos doboz a hátsó sarvedő?

                              Komment


                                Bezdány laci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ezen lehetett szerszámos doboz a hátsó sarvedőn?
                                A T5 és P10-eseknél ez minden esetben attól függött, hogy H-s volt-e a motor. Ha igen, akkor a porlasztó a levegőt a bal oldali dobozból szívta, ezért kellett egy plusz doboz a sárvédőre. Milyen a gép bal oldali doboza?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X