Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 Felújítás ala BAMAG központ

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik hogy szerintem aki ennyire igényes sokat nem fogja koptatni a gépet.

    Azért nem mindenki :Click image for larger version

Name:	fényképek sachsenrinr 304.jpg
Views:	2
Size:	201.1 KB
ID:	144063Click image for larger version

Name:	fényképek sachsenrinr 361.jpg
Views:	1
Size:	199.0 KB
ID:	144064
    Titus, heeegany és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Joker Ő az oldalbordád és egyben testőröd is?.Megértem figyelő tekintetét!

      Komment


        Azért nem mindenki
        Tisztelet a kivételnek! De Te sem az a típusnak tűnsz vagy aki megcsináltatja a gépet

        Komment


          sepy, igen .

          Ha még azt is elmondom , hogy a jawa henger itt leszakadt a 3 körben ... a hengertalp a blokkon maradt a 4 csavarral , a henger meg fellökte a tankot ...
          Igaz hogy a motor összerakás utáni első indításakor véletlenül gázolajat öntöttem bele , aztán úgy is pöffent egyet-egyet ...

          Komment


            Tetszik a fenét bár legszebb öröm a káröröm de ez jelen esetben nem érvényes. Nagyot szólhatott még jó ,hogy megúsztad bukás nélkül. No ez a tetszik!!.

            Komment


              Most akkor 100, vagy 129

              Komment


                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Most akkor 100, vagy 129
                Így több a szponzor!!
                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                Komment


                  A börzéken kint szokott lenni. Nekem is "megállt" az órám a TLF-en, egyébként sem volt valami szép állapotban, kiszereltem, felvittem, hoztam az újat és kész. Eleve a peremezést nem tudtam volna házilagosan szépen megcsinálni

                  Komment


                    Nos Urak 3 hónap után végre levizsgázott veteránilag a pancsi.
                    Sajnos a 100%-os célból csak 95 lett ezért nagyon elvagyok keseredve, a következő hátha jobb leszClick image for larger version

Name:	WP_20150401_09_49_15_Pro.jpg
Views:	1
Size:	190.5 KB
ID:	144112Click image for larger version

Name:	WP_20150401_11_07_18_Pro.jpg
Views:	1
Size:	205.8 KB
ID:	144113Click image for larger version

Name:	WP_20150401_11_07_30_Pro.jpg
Views:	1
Size:	206.2 KB
ID:	144114

                    Komment


                      Nagyon szép lett, gratulálok!
                      Mi miatt vontak le 5%-ot? Az oldaldoboz miatt? vagy ezt nem kötik az orrodra?

                      Komment


                        Én is gratulálok, szép.

                        Mi miatt vontak le 5%-ot? Az oldaldoboz miatt?
                        Én inkább az ülésre (színek) és a csíkozásra (alul alacsonyabban fut szerintem, illetve hátul túl kerek az ív) tippelnék. Esetleg a festett blokk (ha egyáltalán észrevették) meg a nem gyári csavartakarók a teleszkópoknál. Mást én nem látok, akárhogy is hunyorgok.
                        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                        Komment


                          amit az orromra kötöttek az a kormányban volt egy kis hajlás, valószínű baleset miatt nem észrevehető, én sem vettem észre. Nagyon nézték h új csavarok vannak benne.... ezenkívül nem tudok többet. Amiket írtatok nem kötöttek bele. Nekik is tetszett ahogy láttam. Következő T5 blokk is festett lesz valahogy bejött és strapabíró is eddig, a szerelést bírta. Mind1 ezzel a motorral sokat tanultam és remélem csak emelni tudom a szintet a minőség terén.

                          Komment


                            Amiket írtatok nem kötöttek bele.
                            Szakemberek. Az OT vizsga minősége, és a vizsgázató bizottság tudása a csillagos eget verdesi.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Mi miatt vontak le 5%-ot?
                              Rájöttem!...A benzincső. Ennek a hossza 0,3 mm-el kisebb a gyáriénál...

                              Komment


                                ...és átlátszó hehe
                                Köszönöm a negatív és pozitív hozzászóláskat.
                                Következő feladat egy jawa 250 blokk restaurálása, új és idegen még a dolog de mindenképp kihívás.
                                Részemről ezt a bemutatkozósdit lezártam, remélem tetszettek az itt közölt dolgok. Remélem fiatal fejjel feltudok nőni idővel a "nagy öregekhez"!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X