Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    "Kakukktojás":
    https://www.dropbox.com/s/5584lzmwnj...94407.jpg?dl=0

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Barátin vagy a találkozón?

      Komment


        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Barátin vagy a találkozón?
        Igen. Csak nem a tiéd?

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csak nem a tiéd?
          Sajnos nem. De tudom, hogy most van a találkozó, és hamar összeraktam a képet A felvonulásra elmentem volna, de nem értem rá.
          Nekem MZ-ből egyel kisebb van, 150-es:
          Click image for larger version  Name:	IMG_20210724_090341.jpg Views:	0 Size:	848.1 KB ID:	230420
          Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2022 máj. 07, 20:10.

          Komment


            Móri találkozó:
            https://content.section9.me/im/vf/IM...610_173000.jpg
            https://content.section9.me/im/vf/IM...610_200206.jpg
            https://content.section9.me/im/vf/IM...610_200208.jpg

            Komment


              János Hajdudorog???? Jovóhét vége!! Valaki a csapatból esetleg??

              Komment


                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                János Hajdudorog???
                Ha jól emlékszem (nagy eséllyel sajnos igen) szombaton is melózunk....

                Komment


                  Valamelyik pihent agyú ezzel jött melóba:
                  https://content.section9.me/im/vf/IM...620_141310.jpg

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Valamelyik pihent agyú ezzel jött melóba
                    Szervusztok! Hát persze, hisz nyár van!

                    Komment


                      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hát persze, hisz nyár van!
                      Így van. Használjuk a veteránokat Én az elmúlt két hétben a Star-t használom előszeretettel. A városban is jól jön a dugókban. Csak suhanok előre a lámpáknál és a sorompónál, a kilógó indexre nem kell figyelnem, mert nincsen rajta.

                      Komment


                        pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hát persze, hisz nyár van!
                        Azt észrevettem mikor kifelé sétálás közben a munkásgatyó le akart folyni rólam...

                        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Használjuk a veteránokat
                        Nem is a használattal van bajom hanem a hosszú felügyeletlenséggel. Sajnos a lopás nem ritka jelenség és ezek a régi gépek fokozottan sebezhetők . (Parkoló nem őrzött.)

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sajnos a lopás nem ritka jelenség és ezek a régi gépek fokozottan sebezhetők . (Parkoló nem őrzött.)
                          Lehet, hogy akkor mi veteránosok vagyunk ilyen jóhiszeműek. Én voltam az okmányirodában a motorral(Czuczor Gergely utca), de mivel nem volt nálam zár csak úgy kint hagytam egy árnyékos helyen. Kocsi eladás bejelentés miatt mentem, mondjuk az nem tartott sokáig, inkább csak kivárni a soromat. A kulcsot azért kivettem belőle, legalább annyi megmaradjon emlékbe ha valaki eltolja, de kint szerencsésen megtaláltam. Azért az ördög nem alszik, majd veszek egy biciklizárat Szerintem elszoktak az efféle gépektől az emberek, még talán a Simsonomat sem tudnák beindítani. Eltolni viszont nem nehéz. A GAZ-t is max elhúzták volna. Kormányzár gondolom nincs rajta

                          Komment


                            Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lehet, hogy akkor mi veteránosok vagyunk ilyen jóhiszeműek.
                            Vagy csak nekem volt az átlagnál több rossz élményem, mindenesetre nagymotornál minimum egy tárcsafékzár (a vinnyogós), illetve bóbitánál a "hajóláncot" mindig használom.

                            Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kormányzár gondolom nincs rajta
                            Nem láttam, de nem is néztem meg annyira mert azt hittem leégek mire odaértem az autóhoz (szokás szerint "sápadt" vagyok mint egy lidérc).....

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem láttam, de nem is néztem meg annyira mert azt hittem leégek mire odaértem az autóhoz
                              Nagyon korán jött idén a hőség, amikor beülsz a kocsiba gondolom megolvadsz. A GAZ esetében nem lehetett ilyen gond Ha kocsival megyek munkába én mindig fa alá állok, még ha néha le is szarja egy örvös galamb. De most végre jött egy kis eső. Talán kicsit megmenekülünk.

                              Komment


                                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                amikor beülsz a kocsiba gondolom megolvadsz
                                Ezért nem szoktam beülni (meg van az az ezüst színű árnyékoló a kocsiban), csak behajolok, motor indít, ablak lehúz majd várok......

                                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A GAZ esetében nem lehetett ilyen gond
                                Nem annyira biztos az, elég szépen sistereghet az illető hátsófele ha velem egy műszakban dolgozik...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X