Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    A Gimkana elmaradt pedig a motorok beindultak tennek fol egy videot de nem ertek hozza hogyan is kell legalabb is a sajatggeprol nem talalom a lehetoseget

    Komment


      #92
      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      fol egy videot de nem ertek hozza
      Ide nem lehet feltölteni, csak más oldalra feltöltött videóra lehet hivatkozni. Én feltölteném pl. a YouTube-ra a helyedben, majd a címsorban lévő hívatkozást bemásolnám a hozzászólásodba, mégpedig a Link gomb használatával.
      A YouTube-ra aránylag könnyen fellehet tölteni videót sajátgépről, nem kell konvertálnod semmilyen programmal.
      Regisztráni az oldalra viszont muszály, mert másképp nem engedi a feltöltést.
      Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 jan. 21, 17:43. Oka: Mert másképp nem megy :-)

      Komment


        #93
        Rengeteg tl végezhette így kár értük de akkoriban nem kellett senkinek




        Üdvözlet azóta kész lett a motor? VAn róla valahol fotó készen?

        Komment


          #94
          Szevasztok!
          Csatlakozom, én is megörültem már párszor az ilyen alkalmi fotónak. Itt az egyik kedvencem. Ezt a régi Volvo Amazont 1-2 éve Bócsán lőttem. Mint büszke Volvo tulajdonos karmolom a régi tipusait is... Persze a háttérben lévő Liszunov 2-es is szép darab. Ezt a repcsit azóta Kozák Úr szép neonsárgás lakkal "kezelte". Brrr...
          Click image for larger version

Name:	DSC00034.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	134382

          Komment


            #95
            Sziasztok!

            Találtam egy régi fotót, de sajna a járgány típusát nem sikerült beazonosítanom, remélem, hogy valaki tud benne segíteni. Az is felmerült bennem, hogy esetleg több típusból lett összeépítve ( Jawa, Victoria, ..)

            Komment


              #96
              Szervusztok!

              JAWA a javából.


              Üdv:Che

              Komment


                #97
                Jawa Perak 250(Typ 11), altípus: Cicám
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #98
                  köszi a segítséget, további szép napot

                  Komment


                    #99
                    Tegnap járt a munkahelyemen ez a szépség:Click image for larger version

Name:	cb6193 004.jpg
Views:	1
Size:	181.8 KB
ID:	134674Click image for larger version

Name:	cb6193 003.jpg
Views:	1
Size:	172.3 KB
ID:	134675Click image for larger version

Name:	cb6193 002.jpg
Views:	1
Size:	178.0 KB
ID:	134676
                    Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2013 febr. 21, 14:40.

                    Komment


                      Milánó mellett kaptam lencsevégre egy hete ezeket az alfákat, bent néhány különlegesebb darab is volt üveg mögött.

                      Click image for larger version

Name:	DSC_0035k.jpg
Views:	1
Size:	203.5 KB
ID:	134769Click image for larger version

Name:	DSC_0036k.jpg
Views:	1
Size:	202.8 KB
ID:	134770
                      A gyalogosok is három színt kapnak:
                      Click image for larger version

Name:	DSC_0039k.jpg
Views:	1
Size:	171.3 KB
ID:	134771

                      Komment


                        madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tegnap járt a munkahelyemen ez a szépség:[ATTACH=CONFIG]14278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14279[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14280[/ATTACH]
                        Ezen hány körös a fékrendszer ? Kapott sebesség korlátozást ??

                        Komment


                          Csak útvonalengedéllyel közlekedhet.

                          Komment


                            A jó öreg Moszkvics 408-as tesztje az Origo-n

                            Moszkvics 408 (1967) veterán teszt

                            Valamikor annál a mesternél voltam tanuló, aki Békéscsabán ezeket szerelte. Mindig engem küldött az aknába emelőzni és olajat leereszteni. A motorbeállítást azt nagyon szerettem. Könnyű volt beállítani és nagyon szépen ketyegett.

                            Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 márc. 09, 22:47.

                            Komment


                              Kedves Zsolti! 76-tól Volt szerencsém egy párat kasznizni 403-408 még akkor a kertészek körében igen népszerű volt mert evvel végig lehetett menni a krumpli földön is. Ha nem hajtották agyon sokat kibírt. Én voltam akkoriban a műhelyben a hűtős is, nem kis örömömre. Nekem volt kitartó a türelmem, akkor még nem szaladtak a bontóba mert nem is volt és nem sűrűn dobták el az autókat. A danamit kerékkel szépen ketyegett ha jól emlékszem az volt benne nem lánc.

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Volt szerencsém egy párat kasznizni 403-408 még akkor a kertészek körében igen népszerű volt mert evvel végig lehetett menni a krumpli földön is. Ha nem hajtották agyon sokat kibírt.
                                Az összes agronómus ezzel járt. Pontosabban az IZS-nevű furgonváltozatával. Olyan volt, mint az indiai fakír: Kabir mindent kibír .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X