Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Riga 12

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Riga 12

    Felújítás alatt van nálam egy Riga 12 valaki megtudná mondani mi lehet a színkódja a két színnek?

    #2
    Én nem tudom megmondani. Ha elviszed egy komolyabb festék boltba a motor egy kisebb alkatrészét, nyíiván ami festet, ott megtudják mondani a kódot. De ki is keverik neked a kért mennyiségbe. Én egyszer Mezőtúron voltan egy festőnél simán kész volt tíz perc alatt és nem saccra keverte, számgépes vezérléssel korrekt áron. Nem tudom hol laksz, de biztos van ilyen a közeledben is.
    zahi, Fergusson és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ne keress kódot, Igrich írta a frankót...........................
      Fergusson és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nekem a váz színe nem dereng, nem lehet hogy ez egy megmodernizált RIGA 4-es, annál emlékszem ilyen színű vázra, a sárga sárvédőhöz, tankhoz szerintem a metál (vagy kalapácslakk)zöld van az emlékeimben, mondjuk a korommal jár a szenilitás

        Komment


          #5
          "a korommal jár a szenilitás"

          Túl sok a szénbevitel. Túl közel állsz a tűzhöz!
          sinter, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Olyan romlott gyümölcsleves színe van,ez csak gyári lehet!
            Nekem két Riga-12-em volt az egyik zöld-sötétzöld a másik fekete-okker színben,ezek voltak az első színesek. Ezek előtt a ferde-tankos türkiz-zöld volt az összes.

            Véleményem szerint csak tisztítani és kijavítani kellene esetleg jobb állapotú eredetiből.....nem csúnya és így eredeti festés után már nem!
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2018 jan. 31, 18:41.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem a váz színe nem dereng, nem lehet hogy ez egy megmodernizált RIGA 4-es, annál emlékszem ilyen színű vázra, a sárga sárvédőhöz, tankhoz szerintem a metál (vagy kalapácslakk)zöld van az emlékeimben, mondjuk a korommal jár a szenilitás
              Szerintem a váz Riga 16. Annak ilyen színei voltak ahogy emlékszem. Az berúgókaros blokkal volt. Itt a blokk pedálos. esetleg lehetett egy blokk csere. Vélemény?
              Na önmagammal vitatkozom és beszélgetek. Rá kerestem google professzoron. Valóban Riga I2 a keresés alapján, a szín is ok.
              Kép:
              Attached Files
              Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2018 jan. 31, 18:50.

              Komment


                #8
                Le lett homok szúrva az összes fényezett alkatrész színkód hiányában egy teljesen új párosítású fényezést fog kapni.

                Komment


                  #9
                  Ifás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Le lett homok szúrva az összes fényezett alkatrész színkód hiányában egy teljesen új párosítású fényezést fog kapni.
                  Szerintem a ruszkik nem nagyon foglalkoztak színkóddal, ha mégis, akkor az úgy sem szabványos nálunk. Erre mondanánk azt, hogy ott lennénk ahol a part szakad.
                  Ez a kép az eredeti festése volt?
                  Ha igen, vidd a képet színkód olvasásra.
                  Vagy:
                  Felkutatni valakit, aki festett eredetiről gyári színre, de hát most is ezt tetted...

                  Komment


                    #10
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a önmagammal vitatkozom és beszélgetek. Rá kerestem google professzoron. Valóban Riga I2 a keresés alapján, a szín is ok.
                    Ezen a képen narancsárga a váz erősen lemattulva. ez korrekt.
                    Viszont motor amiről itt beszélünk az finoman fogalmazva is szarbarna.
                    De ugye ez a kérdés már okafogyottá vált.

                    Komment


                      #11
                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Viszont motor amiről itt beszélünk az finoman fogalmazva is szarbarna.
                      Az én meghatározásom azért ,sokkal finomabb!!!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Ez a két szín lett kiválasztva.

                        Komment


                          #13
                          A fehérhez nem sötétkék kellett volna?

                          Komment


                            #14
                            Attól függ, hogy a megrendelő MTK-s, vagy Honvéd szurkoló.

                            Komment


                              #15
                              Egy kicsit fiatalosabb / vagányabb/ és minden képen sportosabb külsőt kölcsönöz a gépnek. Természetesen ez a gazdit nézve korfüggő én alattam mosolyt csalna az arcokra és a polírozott blokk deklik kötelezőek ezek után szerintem. Más mint a gyári de nem lesz rossz ha kész lesz.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X