Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bankigazgató lapáttal

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bankigazgató lapáttal

    Ha magadnak megcsinálod nincs aranyárban.Az alapanyag annyiba kerül mint egy sima PU.Na munka az mondjuk van vele!Meg ugye robbanásveszélyes és legalább egy grammos mérleg nélkül neki se álljon senki.Büdös is meg ugye 2%edző meg gyorsító , rövid fazékidők, szóval nem olyan egyszerű azért.

    #2
    UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Három év folyamatos betűrajzolás után már biztos menne. Tehetség ide vagy oda.
    Jaja...de azért kell egyfajta belső indittatás is nem? én a gázmarkolatot jobban szeretem csavargatni....

    Komment


      #3
      TLF65 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      én a gázmarkolatot jobban szeretem csavargatni...
      Hát akkor így sohasem lesz belőled jó címfestő.




      Endi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha magadnak megcsinálod nincs aranyárban.
      Hát igen. Azokra a dolgokra, amiket magamnak csinálok, elég kevés munkadíjat szoktam fizetni.
      sepy és OdinHEM kedvelte ezt.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #4
        OdinHEM és movisz kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mint minden, ez is relatív.
          Jaja, csak nem akartam túlbeszélni egy olyan témát, amit kettőnkön kívül lehet, nem sokan értenének.

          Nyilván a zongorás szakmában is vannak olyan munkák, amikkel relatív jobban lehet keresni, mint mondjuk az előbbiekben említett poliészterezéssel. Nincs ez másképp más szakmák más folyamataival sem. De ha valaki ebből él, nem biztos, hogy a munkaidejét teljesen kitöltik a jól fizető munkák, így ahelyett, hogy otthon malmozna, míg más "aranyárban" megcsinálja neki a dolgot, inkább maga lát neki, mert így kisebb lesz a vesztesége avagy picit növeli a nyereségét, ki milyen szemszögből nézi a dolgokat. Különösen igaz ez, ha az ember még élvezi is, amit csinál, mert ilyenkor a józan racionális érvek (értsd: minél több pénzt keresni, minél rövidebb idő alatt és minél kevesebb munkával) gyakran háttérbe szorulnak. És például a poliészterezést - bármilyen undorító és fárasztó dolog is - lehet élvezni, mert a végeredmény sok mindenért kárpótol.

          A bankigazgatós példa meg - bár értem és egyet is értek vele - jelen esetben rossz. Mert a kútásás igen távol áll a bankigazgatói tevékenységtől, míg a poliészterezés a zongorás szakma része, még ha nem is csinálja mindenki. Tehát a kérdés inkább az, hogy a bankigazgató nekiáll-e agyalni mondjuk a bank új TV reklámján, vagy teljes egészében a marketingesekre bízza és csak a kész javaslatról mondja majd el a véleményét.
          kedvelte ezt.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            #6
            Nem értekegyet veletek, mert én nem azért csinálom, hogy spóroljak vele, és nem is azért nem csináltatom meg mással, mert nem költhetnék rá annyi pénzt, hanem mert én akarom a saját kezemmel megcsinálni. Persze sok olyan dologgal találkozom közben, amit még nem csináltam, de érdekel, és megtanulom, azért vagyok itt, és azért olvasok utána, nézek videókat, vagy ha van rá lehetőség, egyenesen a szakit lesem meg munka közben, hogy el tudjam sajátítani. Persze, elsőre nem fog sikerülni, legalábbis nem tökéletesre, mivel minden szakmában azért mester a mester, mert arra specializáódott. Itt sok szakmát kell összevegyíteni, ha egymagad csinálod a motor felújítását, akkor lakatos, fényező, elektronikai-, és mechanikai műsuzerész, gumis, meg még sorolhatnám milyen szakmákat kell vegyíteni.
            Én akkor fogom jól érezni magam, ha azt látom majd, hogy összeállt, és szép, működik. Nem gányolom össze, nem elégedek meg azzal, hogy ott van egy pici folyás, de nem is látszik, akkor kezdem előlről, amíg tökéletes nem lesz.

            Különben láttam már igaz nem bankigazgatót, hanem más igen magas beosztású embert kétkezi munkát végezni, mert arra vágyott, és tetszett neki.
            sepy, CZsolti és 4 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hű de elkanyarodtunk a csíkozástól, még a végén átkerülünk egy önálló témába. Bankigazgató lapáttal vagy valami ilyesmi.
              kedvelte ezt.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #8
                korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Különben láttam már igaz nem bankigazgatót, hanem más igen magas beosztású embert kétkezi munkát végezni, mert arra vágyott, és tetszett neki.
                Ja ! Én is ismerek olyan orvost, aki büszkén hangoztatja, hogy ő mennyire szereti, és bírja a fizikai munkát. " Például a nyaralónkban is mindig én vágom a füvet "
                sepy, és 3 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9

                  Komment


                    #10
                    Nekem ez a "Bankigazgató lapáttal" esetleg csíkos ruhában rablánccal a lábán egészen szimpatikus gondolat.....

                    Komment


                      #11
                      Vagy a kettő együtt, és épülhet autópálya, vasútvonal, újra nyílhat bánya




                      ApaE!

                      Nem rád sarkítva akartam fogalmazni, értelmeztem, amit írtál.
                      Én szeretem magam megcsinálni, különben nem látnám értelmét, és nem is kötődnék hozzá. ha csak felújítanám személytelenül, akkor úgyis eladásra menne, azt meg nem fogom, csak ha nagyon nagyon szükséges, és végképp elkerülhetetlen.

                      Komment


                        #12
                        Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 júl. 26, 11:43.

                        Komment


                          #13

                          Komment


                            #14
                            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            láttam olyat, hogy valakinek az elektromosság túlságosan is bonyolult
                            Na, az nekem is túlságosan bonyolult. Például még sosem láttam elektront. Fogalmam sincs milyen lehet.
                            Everything is better when you decide you don't care.

                            Komment


                              #15
                              Igen tetszene nekem is a látvány ---de azért jobban tetszene ha az Én házam alapját ásná....


                              -az a rabruhás.....

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X