Közlemény

Collapse
No announcement yet.

P12 es blokk kereses

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    P12 es blokk kereses

    74092335es vazszamu p12es blokkot keresem a szénakazalban

    #2
    Érdkesség: 74092567 Nálam volt, őt tudom,merre jár

    Komment


      #3
      az már majdnem joszerintem találkoztak a gyárban még
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Sziasztok.Latoterbe kerult egy p12es vaz.Jol gondolom hogy figyelemre melto?1975os gyartasu.Mennyit erhet,mit adhatok erte?Persze ha nem viszik el addig..

        Komment


          #5
          Szerintem a P12-es sem értékesebb mint pl a P10-es csak minden sokkal drágább hozzá.
          vagyis ha van egy erősen hiányos váz amihez kell két kipufogó, két-két teleszkóp, egy első sárvédő, egy elsőlámpa a felfogatásával egy kilométeróra a felfogatásával, akkor ezek beszerzése nehéz és drága dolog, míg a végtermék nem ér rengeteget, sőt szerintem kevés embernek dobogtatja meg a szívét, mert amikor ezek készültek akkor már senki sem álmodott ilyenről, és ezek az élmények dobják fel a vételárat.
          Természetesen a P12-es elvileg ritka dolog, hiszen 2000 alatti darabszámban készült, akinek több Pannónia áll a garázsban annak szüksége lehet rá, és az ugye megdrágíjja.
          Cooper341 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            igen ebben igazad van,de ez szerintem persze.Azért érdekes mert 75 ös.Mint ugye tudjuk ebben az évben nagyon kevés készült már..

            Komment


              #7
              Cooper341 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ebben az évben nagyon kevés készült már
              Nem igaz, ez csak Ocskay hülyesége.
              mátéapu, emu és zahi kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                akkor ha jol értem nem 68db készült 75 ben

                Komment


                  #9

                  Komment


                    #10
                    A mult hetvegi mentesem.A blokk keresesbol ok lettek

                    Komment


                      #11
                      Ezekben a napokban,akkor két boldog ember biztos van az országban,az egyik Te,a másik az a szerencsés,aki eladta neked az utánfutón látható kupacot.Gratulálok a vásárláshoz,most neki lehet állni a leltározáshoz és a jónak minősített alkatrészek tisztításához és konzerválásához,-legalább nem unatkozol.

                      Üdvözlettel:Che
                      zahi és kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Eddig se unatkoztam.ezzel 4re bovult a felujitando motorok tarhaz.Ezek azert jottek mert nem lehetett ott hagyni masnak...

                        Komment


                          #13
                          "mert nem lehetett ott hagyni masnak"-így már értem,-gratulálok.

                          Komment


                            #14
                            Inkabb en mint egy nepper.En legalabb felujitom.Nem vaskent tekintek ra..

                            Komment


                              #15
                              Dicséretes....................................................

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X