Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tanulni , tanulni , tanulni...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tanulni , tanulni , tanulni...

    https://www.youtube.com/watch?v=VrTQpTaspwo -itt a téli szünet , nem árt az ismétlés
    madorka, jagdtigger és 8 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Jó volt nézni és vissza emlékezni,-látni a sok korabeli technikát.

    Köszönöm:Che
    mátéapu és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      ... a végén a hegyalján felfelé a ts hozta a papírformát (kb. 30 km/h)

      Komment


        #4
        Az igazság az , hogy magamat kerestem a filmek közt . Ugyan is valaha -98'- 2000 környékén én is szerepeltem egy ilyen filmben . Esetleg van aki látta ? -mondom : megy két motoros egymás mellett , az egyik szabályosan -ruha , kesztyű , sisak . A másik sisak nélkül , ricsekendő , cigi , nagy haj , középen , .... aztán valamiért ( nem emlékszem ) vészfék , esés , lassan forgó hátsó kerékre fókuszáló kamera ,....... a motorom egy YAMAHA FJ 1100 .

        Komment


          #5
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az igazság az , hogy magamat kerestem a filmek közt . Ugyan is valaha -98'- 2000 környékén én is szerepeltem egy ilyen filmben . Esetleg van aki látta ? -mondom : megy két motoros egymás mellett , az egyik szabályosan -ruha , kesztyű , sisak . A másik sisak nélkül , ricsekendő , cigi , nagy haj , középen , .... aztán valamiért ( nem emlékszem ) vészfék , esés , lassan forgó hátsó kerékre fókuszáló kamera ,....... a motorom egy YAMAHA FJ 1100 .
          És te melyik is voltál a két motoros közül?

          Komment


            #6

            Komment


              #7
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Esetleg van aki látta ?
              Azt láttam amikor aranyat mosogatsz a Dunán..

              Komment


                #8
                Értünk mi a jelbeszédből is az én első autóm is egy Skoda S 100-as volt. Kezdésnek jó volt hisz kellő türelemre nevelt mert akkor még csak a régi 5-ös volt és Bugyiból / nem vigyorgunk/ teher autókon Csepeleken hordták a sódert és nem volt egyszerű megelőzni - kilőni a Skodival.
                Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2018 jan. 28, 11:22.

                Komment


                  #9
                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kezdésnek jó volt hisz kellő türelemre nevelt
                  Ez most se ártana... Jelenleg babettával járok és az autósok hozzáállása igen lehangoló, mintha azt hinnék hogy szándékosan kibaszásból megyek lassan .

                  Komment


                    #10
                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    szándékosan kibaszásból megyek lassan .
                    Ha nem így lenne,mással járnál..

                    Komment


                      #11
                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha nem így lenne,mással járnál..
                      Az miért kibaszás hogy szeretek vele menni? Vége a vizsgaidőszaknak úgyhogy egyelőre elegem van a fékevesztett rohanásból... (Plusz a "nagy dög" nem szereti a rövid utakat[a hidegről nem is beszélve] a robesznak meg "olajtúltengése" van...)

                      Komment


                        #12
                        Elképesztő mennyire nem értik az emberek,hogy azért megyek 70-el az úton mert olyan hangulatom van,esetleg fáradt vagyok.......!

                        Nézem a vetést,hallgatom a zenét és kész.

                        A feleségem megkért menjek gyorsabban mentem:és jöttek a bakik kizökkentem a kellemes hangulatombók ,menjek százzal mert akkor a többségnek nem kell megelőznie???????
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a többségnek nem kell megelőznie???????
                          A megelőzéssel nekem nincs bajom, az vágta ki a biztit hogy életveszélyes módon teszi meg igen sok autós...

                          Komment


                            #14

                            Szervusztok!

                            Járjatok néha kerékpárral,olyan helyen ahol nincs kerékpárút,-na ott azután meg lehet tapasztalni,a közlekedőtársak szolidaritását.Vannak a városunkban a nehéz terményszállító járművek által felgyűrt aszfaltú utak,melyeknek szélein eső,vagy olvadás esetén "árkokban" áll a víz,-jó érzés amikor beterítenek a cseppet sem lassító autók és még egyensúlyozni is kell a bakhátak miatt.Akármi is történik,nem haragszom az autósokra,-biztosan üzletemberek és van egy használt óvszerük,amitől szeretnének busás haszonnal megszabadulni,-de az is lehet,hogy egyszerűen fiatalok és még nem tapasztaltak eleget,meg különben is nem vagyok a rokonjuk,hogy vigyázzanak rám.

                            Jól van az fiúk,magunknak kell vigyázni magunkra,-sőt még másokra is,-ettől lesz szebb a világ!

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              #15
                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              az vágta ki a biztit hogy életveszélyes módon teszi meg igen sok autós...
                              Nehogy lassítani kelljen,elfér az még!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X