Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Széles út

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Így néhány szét és összeszerelés után kilókkal lesz nehezebb a motorod.

    Komment


      #17
      Fordított felesleges alkatrész elv... Mi kipakoljuk, megint mások meg be, ki-ki a szokásai szerint.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #18
        A felesleg úgyis kipereg menet közben

        Én azt furcsállom hogy mindig amikor a blokk mögötti részen matatok találok 1-2 csavaranyát az ott lévő lemezen. Aztán megnézem azokat amiket kiszedtem, de nem azok közül kerül oda

        És még sosem sikerült rájönni hogy honnan kerülnek oda a csavarok? (bár így legalább nem kell boltba menni csavarért, termeli a motor )

        Komment


          #19
          Az a lemez szerintem direkt azért van ott. Ott én is találok mindig valami izgalmasat

          Komment


            #20
            A Hungárián láttam elsuhanni ma délután egy kék Pannóniát. Gyönyörű volt, krómbetétes tankkal. Kirázott a hideg

            Komment


              #21
              mégse..........................................
              Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 szept. 29, 20:49.

              Komment


                #22
                Megsokkolsz, aztán elvonod????

                Komment


                  #23
                  Elsőre jó gondolatnak tünt , de aztán eszembe jutott , hogy van itt akinek biztos nem esne jól látni ilyen dolgokat .

                  Komment


                    #24
                    Hát eléggé sokkoló minden jelenete, de van helye a figyelmeztetésednek a világban... Csak szívszorító és egyben sokkoló is ilyen dolgokat látni amiről tudunk, de nem látjuk nap mint nap.

                    Komment


                      #25
                      Viszont nem értem - ha rögtön le is vettem , Ti miről beszéltek ?

                      Komment


                        #26
                        Viszont nem értem - ha rögtön le is vettem , Ti miről beszéltek ?
                        Egyszer beírtad, és ők pont látták, amíg nem frissítenek, nekik még az előző hozzászólásod látszik.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #27
                          Ez valami korhatáros 18+ cucc volt?

                          Komment


                            #28
                            Igen egy yutube videó az idióta oroszoktól . Motoros balaesetek . Egy része elég szörnyű , de van egy csomó röhejes is . Viszont egy adalék lett volna a múltkori dumálgatás --egyik oldal véleményének alátámasztására . Mondjuk összeszámolni az eseteket és abból megnézni mennyi szintisztán a motoros vétke ...


                            De aztán eszembe jutott -- t5 -- forumtárs . Aztán ezért töröltem .

                            Viszont fakultatíve akit érdekel -megtaálja egy perc alatt -- tanulságos .

                            Komment


                              #29
                              Hát igen, az Oroszoknál szoktak "érdekes" esetek történni... Kis nebulóknak kéne mutatni kresz oktatáson hogy mi lehet a következménye ha valaki tojik a szabályokra/nem figyel vezetés közbe. Bár amilyen videók jelennek meg itt Európába se sokkal jobb a szitu :/ .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X