Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tatran 125

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tatran 125

    Tisztelt Veterános Kollégák!

    Tatran 125 tulajdonosokat vagy a márkához hozzáértőket keresek. Ismerősi körben épül most egy ilyen járgány és műszaki, alkatrészbeszerzési tanácsokra lenne/lesz szükségünk.

    Üdv mindenkinek!
    Z

    #2
    Szia Z,

    Nekem is van egy Tatran 125-m, most építem már a fényezés meg van most kezdtem az összeszerelést. Itthon szinte semmilyen új alkatrészt nem találtam hozzá csak ami a Vaterán fellelhető.

    Kassán van egy motoros bolt ahol elég sok minden beszerezhető . Ha van kérdésed és tusom is a választ, segítek.

    Üdv.,
    Zsoda
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves Big Z!


      Üdvözöllek és jelentem, a ..tera tele van Tatran alkatrészekkel,ha szükségetek van valamire,ott keresgéljetek!Komolyan mondom már szégyellem magam,mert lassan úgy tűnik,hogy a ..tera,-reklámembere vagyok,pedig,ha tudnátok,...... mennyire nem így van.

      Üdvözlettel:Che
      OdinHEM, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Zsoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem is van egy Tatran 125-m, most építem már a fényezés meg van most kezdtem az összeszerelést.
        Hali! Szerintem épp a Te motorodhoz keresem a segítséget... Azon gondolkodom, hogy vajon magának a villanyaknak volt valamilyen megvezetése? Mert akkor lehet, h tegnap este tévúton jártam...
        soveny kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Helo !
          Igaz a weboldal szlovák , de remélem tudtam segiteni. Skúter Manet , Vyberte si model - Motoren
          Jawa-cz 250-353 asom felujitásán dolgozom és mindkét cim nagy segitségemre volt, és van is.
          emu és BigZ kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv, mindenkinek! / Főleg a Tatranosoknak./ Nem tudom mi az oka az ilyen kevés és ritka hozzászólásnak.Úgy gondolom , hogy sokan vagyunk, akiknek kedvence ez a motor. Jó lenne, ha írnátok minél többet ezzel kapcsolatban.
            Nekem a TATRAN napi használatban van. Egy fellelt állapotút életre keltettem, forgalomba helyeztettem és a mai napig járok vele. Az eddigi tapasztalataimat szívesen átadom. Szevasztok!
            sepy, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Üdv Mindenkinek!

              Szeretnék kis segítséget kérni Tatran 125-höz. Felújítás alatt áll a blokk, de sajnos dugattyút nem találok hozzá. Ha esetleg valaki tudna ebben segíteni melyik más motoré felelne meg a célra szívesen venném.

              Köszönöm!

              Komment


                #8
                Üdv!
                Azt szeretném kérdezni hogy milyen akksi kell a Tatran-ba? Hány amperórás? Köszönöm előre is!

                Komment


                  #9
                  atis2107 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdv!
                  Azt szeretném kérdezni hogy milyen akksi kell a Tatran-ba? Hány amperórás? Köszönöm előre is!
                  atis2107 eredeti hozzászólása
                  Üdv Pistabá! Engem az érdekelne hogy milyen akksi van a tatranba?
                  Atis2107! Üdv a fórumon! Értékelem, hogy releváns témákba írtál, de kérlek, hogy egy kérdést egy időben csak egy helyen tegyél fel! Töröltem a másik hozzászólást.

                  Üdv.: soveny

                  Komment


                    #10
                    A Tatranból mindegyik évjárat pozitív testelésű volt?

                    Komment


                      #11
                      Tudomasom szerint igen.

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok!

                        Épp egy 1967-es Tatran 125 felújításán fáradozok.
                        Gyári színskála terén tud valaki segíteni?!

                        Komment


                          #13
                          Itt biztosan van valami. Kicsit tudni kellene hozzá csehül

                          TMKlub

                          Komment


                            #14
                            Sikerült valamit kibogozni a gyári színek terén...

                            C 2001/3010 ibolya
                            C 2001/PB 1 pasztell kék
                            C 2001/4195 türkiz zöld
                            C 2001/8148 cinóber piros közepes
                            C 2001/8850 piros cseresznye
                            C 2001/1006 szürke
                            C 2001/6134 bézs

                            Remélem hasznos lesz mások számára is...

                            Komment


                              #15
                              Valakinek nincs véletlenül Tatranhoz egy elfekvő gázszektor?!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X