Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ márkatárs

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem vagyok MZ szakértő,de a tárcsafékes első futómű az ETZ-é a henger is,a tank messziről nézve a JAWA cseptankosé a többit a csoda tudja
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      A henger alapján /1.

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A henger alapján /1.
        Akkor most mi! És nekem mondjátok,hogy szűkszavú! Ilyen hengert keresek fejlesztéshez,akkor ez melyik típusé.....és hol beszerezhető egy faradható darab....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Mit akarsz fejleszteni? érdeklődjek?

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            érdeklődjek?
            Kellene egy henger:hüvely repül és a bordák sarka sem lényeg,mert lefaragom. Ha tőcsavarokkal annál frankóbb....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Ok. A héten megyek a gyöngyözött cuccokért,s akkor rákérdezek.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                akkor rákérdezek.
                Köszi........ !
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Kellene egy henger:hüvely repül és a bordák sarka sem lényeg,mert lefaragom. Ha tőcsavarokkal annál frankóbb....
                  Erről jut eszembe , .... megígértem neked , hogy megmérem milyen küllő van befűzve az MZ ráfba a 200-as TLF fékdobhoz .... csak mindig kimegy a fejemből .
                  Én 126 mm-t mértem hosszra a hajlított rész középvonalától mérve , valamint 3,5 mm-es átmérőt .

                  Komment


                    zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    csak mindig kimegy a fejemből .
                    Nem késett! Köszönöm! Szeretnék rozsdamentes küllőket,nem akarok többször küszködni vele,nem szobadísznek szeretném....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És nekem mondjátok,hogy szűkszavú!
                      Ki ?

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ki ?
                        Leírásban félreérthetően lehető legrövidebben írtam a hsz.eket.(sejtem mire gondolsz)
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Ha a karbi alatt van a váltóolaj beöntője, akkor 4 sebességes TS, ha jobb oldalon, akkor /1. Henger kb. ugyanaz a /1-en, és TS-en, csak a hengerfej más. Jól összegereblyézték ezt a motort innen-onnan. A tárcsafék miatt műszakin se fog átmenni... Meg a kormány miatt se, meg... ááá, nem akarod te ezt Ricsi! Ez egy tákolt pajtaszökevény.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2017 nov. 29, 13:17.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X