Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motoremelő

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Szinte már tökéletes. 2 nagy hibáját látom. Lazák a csavarok, és kopott a munkavédelmi matrica. ;-))

    Komment


      #32
      most nézem , hogy a 4-dik képet rosszul tettem be - de talán így is látható az a fekete zártszelvény amit be lehet tűzni a kialakított fülekbe --elöl-hátul--mindkét oldalon . Ezekre igény szerint egy átdugott seprűnyélre fel lehet támasztani a motort . De volt hogy magasabb " kapfát " csináltam , aztán felkötöttem a KORMÁNYnál fogva . De ez a rendszer elég sok variációt tesz lehetővé .

      Komment


        #33
        Szerintem meg , egy veterános felújításhoz egy ilyen segédeszköz a legjobb
        ......hát ja!Na meg nem árt ha valamit konyít az ember hozzá!Sajnos nekem nincs ilyesmim!Plusz dunsztom sincs erről az egészről!(Nem is vittem semmire!)De annyi baj legyen legalább nem kell dógozni!..........mert azt felettébb útálok!
        ,,joker"-nek! A jövő héten muszály lesz elmennem a kipufogó szervízbe!Az ott van tőletek nem messze!Ha nem zavarlak benéznék!Előtte oda szólok telefonon!
        Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2015 márc. 16, 16:47.

        Komment


          #34
          Legalábbmegnézedélőbe....

          Komment


            #35
            Nekem motor emelő BÉKÁM van!!!!!

            Komment


              #36
              Azt az anyát, és az alátétet a béka verte össze hidegvágóval, Mester?

              Komment


                #37
                verte össze hidegvágóval, Mester?
                Látszik még tanulnotok kell,ez a kalapácsos önbeálló-nyomatékmeghúzás módszere
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38

                  Csak így egyszerűen.

                  Komment


                    #39
                    gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak így egyszerűen.
                    Látom nincsen kisgyermek a háznál.

                    Komment


                      #40
                      Sajnos nincs. Miből gondolod?

                      Komment


                        #41
                        gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sajnos nincs. Miből gondolod?
                        Mert egy gyerkőc azonnal fel akarna erre ülni és még belegondolni is rossz, hogy felmászás közben mi történne vele, ha felborul a gép. Nekem muszáj volt a Czetkát az üres fal mellé állítani és sztenderre állítva KIKÖTNI a falhoz, mert mászóbajnokom majdnem betakaródzott vele. (Még nincs benne a blokk, magasan van a súlypontja.)

                        Komment


                          #42
                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          azonnal fel akarna erre ülni
                          Bizony tudnak hajmeresztő dolgokat művelni. Az én kislányom "csak" a váz festésének ütésállóságát tesztelte egy fém felmosónyéllel. Szerencsére jól vizsgázott a festés, bírni fogja az utcai használatot is

                          Komment


                            #43
                            Bárcsak már ilyenen kéne aggódnom. :-/

                            Komment


                              #44
                              Szerezd meg a másik 50%-át a sikerhez! Így sokkal unalmasabb a dolog hiszen senki nem pakol és mindent megtalálsz ahova tetted és sosem az udvaron!.

                              Komment


                                #45
                                Az én kislányom „csak” a váz festésének ütésállóságát tesztelte egy fém felmosónyéllel.
                                Nekem csavarhúzóval karistolta a festést a fiam az első sárvédőn, amíg apa a szelepeket állította a másik oldalt...De lehet rájuk haragudni?
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X