Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szervusztok!

    Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat,-jól esik.Most jöttünk meg Szentesről,ahol a lányom szült és volt szerencsém látni az unokát is.Békésen végigaludta az egész időt,míg ott voltunk és amit láttatni engedett a takaró belőle,az tetszett.Szép nyugodt harmonikus vonások,-néha egy-egy álombeli grimasz,amit láthattam belőle,de megnyugodtam,mert egészségesnek tűnt,mint az édesanyja is.

    A "nagymuter" is javulófélben van,de azért még két hétig viszonylag enyhülő,de szigorú diétán vagyunk.Ahogy olvasgatom a neten,-gyakorlatilag kb. fél év,amíg a szervezet átáll egy ilyen műtét után,de azután problémamentesen lehet élni.


    Üdvözlettel:Che

    Komment


      Nem találtam hirtelen jobb helyet, ezért ide teszem be: Ez zseniális...
      https://youtu.be/HKVplvWqXWI

      Komment


        Jó! Bár jobb szeretem a hegedű hagyományosabb felhasználását. :
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Nem találtam hirtelen jobb helyet,
          Ugye:nem hallottad a Kawámat?????És a Wsievers motorját az éjféli hangversenyen....................
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 nov. 30, 19:47.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            És a Wsievers motorját az éjféli hangversenyen...
            Jövőre ismét hallható lessz, csak kissé durrogósabbra veszem a gyújtást.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              hegedű
              Ez a csaj nagyon tud. Ha a húslevest is igy tudja keverni....

              Komment


                Én akkor már kidőltem...

                Komment


                  Ez a csaj nagyon tud. Ha a húslevest is igy tudja keverni...
                  Esetleg a rament tudja keverni, abban majdnem biztos vagyok. A neve Ayako Ishikawa.
                  https://www.youtube.com/user/ayakoishikawatv
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    Jövőre ismét hallható lessz, csak kissé durrogósabbra veszem a gyújtást.
                    Csak ne este ha lehet, nehogy szomszédok kiutáljanak minket .

                    Komment


                      Pedig én csak segítettem neki sarat keresni,és engedtem dolgozgatni...
                      Na pont ugyanilyen nekünk is van...meg hogy még a hűtőből kivett joghurtot se lehet odaadni, hanem meleg vízben langyítani kell...meg a francokat. Olyan korlátolt szülők vannak komolyan mondom, azzal a mit csinálnak épp az ellenkező hatást érik el. Egészséges, életre való gyerekek helyett, a széltől is óvott, állandó betegeskedő, nyűglődő utódokat nevelnek!
                      Totál felüdülés ahogy Apacsávó unokája mindenben benne van, ahogy kell. És ahogy mi is voltunk. Csak gratulálni tudok!

                      Komment


                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lénáról nem álmodott, hanem mesélt. A
                        gyöngyhajú lányról álmodott!
                        Csak úgy szabadon:

                        Hull a hó, fúj a szél,
                        Dimitrij Lénáról mesél,
                        Hallgatom,
                        És közben Lénáról álmodom.

                        ERGO: Dimitrij mesélt, Kóbor álmodott.

                        MIr-Mur neked ez korosztályosan kötelező olvasmány (Petőfiből ez folyt állandóan) 1-es leülhetsz!

                        Komment


                          Na ezt inkább a kocsmába dobom csak be mert elég meredek... Az alap egy 1980 körül gyártott elektromos bicaj(még ha nem is néz ki annak), emberünk kicsit feldobta egy kis extrával:

                          Komment


                            MIr-Mur neked
                            Aki a barátod és a felesége jól főz.

                            Komment


                              És közben Lénáról álmodom.
                              Emu! Ezt te átköltötted szerintem!

                              Hull a hó
                              Fú' a szél
                              Dimitrij Lénáról mesél
                              Hallgatom, s Lénát látom az ágyamon
                              Akkor még várt s a trojka szállt a friss havon

                              Én így ismerem.

                              Komment


                                Emu! Ezt te átköltötted szerintem!
                                No kénytelen vagyok elfogadni mert mint jeleztem nem tudom szórol-szóra, de a lényeget megerősítetted: Kóbor Lénáról álmodozik.
                                Fogadjuk el Léna az álmok nője, sokkal jobb névválasztás mint pl buta lány ez ez Elizabet.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X