Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv wsievers!

    Azért megszakítós ,mert a Mustang villamosságát kapta a Babetta.

    Komment


      Wsievers, ha ki akarod dobni ezt a megszakítót, akkor gondolj előbb rám. Cserébe tudok küldeni alig használt tirisztort és forgórészt. Én éppen így szeretném most az enyémet átfaragni.
      Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 okt. 02, 14:14.

      Komment


        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én éppen így szeretném most az enyémet átfaragni.
        Nocsak,ennyire nem jött be neked a tirisztoros megoldás?
        Vagy inkább a javíthatóság a csere oka?

        Komment


          Szeretem a biztonságosan javítható megoldásokat. Még az is lehet, hogy az új mellett a régit is megtartom, és kapcsolóval váltok közöttük.

          Komment


            Hát igen, ezek a tirisztoros gyújtások elég odaverős feszültséget képesek kilőkni a trafón(ha jól rémlik jó állapotban 50-60kV). De ha odafigyelsz nagy baj nem lehet. És ami a lényeg még a megszakítósnál is üzembiztosabb...

            Komment


              Azért megszakítós ,mert a Mustang villamosságát kapta a Babetta.
              Köszönöm. Nekem is ez volt a tippem, de Mustangot darabokban még nem láttam, hála a jó Istennek.

              - - - Updated - - -

              Wsievers, ha ki akarod dobni ezt a megszakítót, akkor gondolj előbb rám.
              Még nem tudom mi lessz a sorsa, jelenleg a rendberakás folyik, mert az első teszteken kiderült, hogy bár megy a motor, de jönni már nem annyira szeret. Hazafelé mindíg ezerrel pedálozás volt. Gondoltam hátha a jeladó tekerccsel van a gond, csakhát nincs jeladó tekercs.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                bár megy a motor, de jönni már nem annyira szeret. Hazafelé mindíg ezerrel pedálozás volt.
                Ismerős. Ezért szeretném megszakítósra megcsinálni. Persze ha ezzel is csak a baj lesz, akkor előveszem a félreértelmező szótár szerinti meghatározást:

                Megszakító kalapács - együtemű (értsd: szív(at)ós ) motor bontására alkalmas eszköz.

                Komment




                  Kedves Barátaim!
                  A ZALAI 76´ Motoros Egyesület nevében szeretnélek meghívni benneteket 2014.11.8.-án 14 órára A zalaegerszegi vasútállomás előtti Y elágazóban 6 éve felállított kopjafához, koszorúzásra és mécses gyújtásra.

                  Az idén a Kéklámpás Ördögök Motoros Egyesülettel közösen szervezzük az eseményt.

                  Molnár Szpíker Attila fogja levezetni, de bárki mondhat beszédet, verset.

                  Ezt a kopjafát az elhunyt motorosokért állíttatták a zalai Polgárőrök.
                  Sajnos, az idén is lesz kire emlékezni. Természetesen nem csak motorral lehet jönni, az idő nem biztos, hogy kedvező lesz.

                  10-12 óra között véradás lesz az egerszegi véradó központban, a Zárda utca elején, ezzel is segíthetünk a közlekedésben megsérülteken.

                  Legyünk minél többen, ahogy eddig. Lássák, hogy a motorosok nemre, típusra és köbcentire tekintet nélkül összetartanak.

                  Utána baráti beszélgetés a Kiskakas étteremben, ahová kis városi kanyarral megyünk.

                  Baráth-i üdvözlettel:
                  ZALAI76´ME
                  Kepucci

                  Komment


                    Komment


                      Jelenleg TZ, soveny és én, igen, mindössze hárman próbáljuk a fórumot mederben tartani, hogy ne egy káosz legyen, hanem egy jól használható tudásbázis.
                      TZ még nem válaszolt ez ügyben nekem semmit. És ha jó emlékszem, CZsolti is ajánlkozott.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Igen, kicsit nálam van a labda ez ügyben. Pár napon belül kereslek Titeket privátban.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          Tegnap láttam Miskolcon egy négyhengeres P-20 ast !

                          Komment


                            Üdv Olvtársak!


                            A négyhengeresről jutott eszembe.Click image for larger version

Name:	Pannónia 3 hengerrel.jpg
Views:	1
Size:	199.8 KB
ID:	141435

                            - - - Updated - - -

                            1973 februárban mutatta be az AM.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: St.Z.350; 2014 okt. 13, 20:00.

                            Komment


                              Sziasztok !
                              Tudja valaki minek hívják és hol lehet kapni, azt a barna masszív táblásított anyagot, amit utánfutók aljába, illetve állványzat padlójának szoktak használni ? Nekem is gurulós állványzathoz kéne, de nem a Tescós méretekben gondolkozom. Legalább 2500-3000x 1200 as munkafelülettel készülne. De természetesen csak ApaE "cucca" után !

                              Komment


                                Koptató lemez....kb 9 és 13mm-es méretben létezik. Kamion pótkocsik padló burkolata.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X