Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Viccek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Viccek

    Egy motoros átkiabál a sisakja alól a másiknak:
    - Szia. Hogy jutok el a Váci útra?
    - Tesséééééék? Nem értem!!! - kiabál a másik.
    - A Váci útra akarok menniiiiii!!!!!! - kiabál most már hangosabban.
    - Jó! Menjéééééééééél!!!!!!!!!!!

    #2
    Száguldozik egy motoros az országúton, amikor nekicsapódik a bukósisakjának egy veréb. A veréb elájul, a motoros megsajnálja és hazaviszi.
    Otthon beteszi egy kalitkába, ad neki egy kis kenyeret, vizet, és elmegy munkába.
    Kis idő múltán a veréb magához tér és körbepillant:
    - Atya ég! Rács, kenyér, víz... Csak nem halt meg a motoros?
    Akos, és 5 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A motorosrendőr megáll a pirosnál a motorjával és eldől.
      Bosszankodva megszólal:
      - A fenébe már! Mióta leszerelték róla az oldalkocsit, mindig ezt csinálja!

      Könnyűvérű hölgy stoppol az autópályán, meg is áll neki egy kamionos, aki persze természetben kéri a fuvardíjat. Mikor végeznek, beülnek a kamionba és elindulnak. Egy óra múlva megszólal a lány:
      - Állj meg légyszíves, pisilnem kell!
      - Dehogy állok! Így is egy csomó időt vesztettem, időre kell mennem! Ott az ablak, pisilj ki rajta!
      Nincs mit tenni, a lány lehúzza az ablakot, majd odaáll háttal és könnyít magán.
      Ebben a pillanatban két motoros húz el mellettük.
      Pár kilométerrel arrébb egy pihenőben az egyik motoros mondja a másiknak:
      - Öregem, tök bunkók ezek a marha kamionosok! Mennek mint az állat, ráadásul állandóan kiköpködnek az ablakon! Nézd meg, tiszta nedves a kabátom!
      - Ne csodálkozz rajta! Nem láttad, ennek a seggfejnek mekkora pofája volt?
      sepy, cocojumbo és 9 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Akkor van mindenki a helyén, ha a férj motort vezet, a feleség háztartást, az anyós meg áramot.

        Komment


          #5
          Szenzációs lehetőséget kínálok most Önnek!

          - ha nincs ideje rá
          - ha úgy érzi káros hatással van Önre
          - ha ma még vezetni akar
          - ha még nem próbálta
          - ha a szülők nem engedik
          - ha egyszerűen csak másnak akarna fizetni egy italt
          - vagy ha nem akar szenvedni a másnapossággal járó
          kellemetlenségekkel

          BERÚGOK ÖN HELYETT!

          Nem kell mást tennie, csak átutalnia azt az összeget, amit az
          ivásra fordítana és én vállalom, hogy a teljes összeget eliszom!

          Az utalásnál a közleményhez írja oda, hogy: berúg

          Komment


            #6

            Komment


              #7

              Komment


                #8

                Komment


                  #9
                  Aki szereti velem együtt néhai BONCZ GÉZA humoristánkat, ismeri a következőt:

                  Két humorista hajt vidéki fellépés után Budapest felé, természetesen sietősen.Az anyósülésen Gézike (Boncz Géza) kissé ittasan, félálomban, amikor ezerrel, szirénával megállásra kényszerítve megelőzi Őket egy rendőrautó.
                  Kipattan belőle egy tányérsapkás és mint egy őrült szalad a Művész urak autójához!
                  Mire oda ért a vezető már letekerte az ablakát, ezen üvöltött be a rendőr:
                  - Nem látták a 60 kilóméteres táblát ???????????????
                  Gézike ásítva, feje lebillenve az ölébe, nagy bajusza alól a következőt:
                  - Miért, .... ellopták ??
                  A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                  Komment


                    #10
                    Nagy Bandó szintén fellépésből tartott hazafelé késő éjszaka. Egyszer csak megállította egy géppisztolyos rendőr, átvizsgálták az okmányait, az autóját, miután mindent rendben találtak, művész úr bátorkodott megkérdezni a közeget:
                    - Na, de mi történt, hogy ilyen szigorúan ellenőríznek?
                    - Nem mondhatjuk el, szolgálati titok! - jött a válasz.
                    Néhány kilométerrel odébb már bosszantó volt az ismételt ellenőrzés, de a rendőr itt is megtagadta a felvilágosítást.
                    A harmadik posztnál aztán más taktikához folyamodott a humorista:
                    - Hallom mi történt...
                    - Ne is mondja művész úr, ez a hülye részeg katona megszökött a laktanyából, magával vitt egy géppisztolyt is, mi meg itt szívunk egész éjjel - jött a kontra.

                    --- Ez még eszembe jutott: ---

                    A régi KRESZ szerint a motorosnak a megállást feltartott kézzel kellett jelezni. Persze ez okozhatott alkalmanként némi bonyodalmat a kormányszervek kezelésében, ezért gyakorlatilag senki nem tartotta be ezt a szabályt.
                    Cégünk legkiválóbb sofőrje kis Schwalbe-jával tartott hazafelé, mikor Nagykanizsán a Szabadság téren megállította a rendőr. Gondos ellenőrzés után minden rendben lévőnek találtatott, azért a rendőr csak kibökte:
                    - A KRESZ szabályának be nem tartása miatt megbüntetem 50 forintra!
                    - Aztán melyik szabályt nem tartottam be? - kérdezte óvatosan Feri bátyánk.
                    - Nem jelzett a megállásnál! - mondta ki a verdiktet a rend őre.
                    - Hát hisz jelzett maga! - vágta ki magát a derék sofőr.

                    Komment


                      #11
                      Két bolha találkozik. Az egyik rettenetesen meg van fázva, köhög, tüsszög, folyik az orra, teljesen padlón van. Kérdezi az első bolha tőle:
                      - Hát veled meg mi történt?
                      - Jaj, ne is kérdezd, egész éjszaka egy motoros bajuszán voltam, süvített a szél, úgy megfáztam, hogy alig élek.
                      - Nem tudod te, mi a jó. Legközelebb keress egy jó meleg puncit, és oda fészkeld be magad éjszakára.
                      Másnap megint találkoznak, a beteg bolha most még ramatyabbul néz ki, még jobban köhög, sokkal rosszabb az állapota, mint az előző nap. Kérdezi a bolha haverja:
                      - Hát veled már megint mi történt? Nem fogadtad meg a tanácsomat?
                      - Jaj, dehogynem. Addig keresgéltem, míg találtam is egy jó meleg puncit, belefészkeltem magam, és olyan jó volt, hogy azonnal mélyen elaludtam. Hát reggel nem arra ébredtem, hogy megint egy motoros bajuszán ülök?
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        #12
                        Két vadász a magaslesen, távcsővel pásztázza a környéket, amikor az egyik azt mondja a másiknak:
                        -Te komám az ott a Ti házatok?
                        -Az bizony az, a kis feleségemmel élünk ott kettecskén!-feleli rá büszkén a másik.
                        -Nem a postás biciklije az ott a kapuban?
                        -Azé lehet?-kérdez vissza csodálkozva.
                        -Azé, mert ott csal a feleséged vele a szobában!!!
                        -A szemét k*..a,Te komám mégis jobban célzol mint én, nem lőnéd szét az asszony fejét meg a postás tökét!
                        -Dehogynem, hisz megérdemlik-céloz a Koma a távcsöves puskájával, majd megszólal:
                        -Te, úgy látom ez menni fog egy tölténnyel!!!!!!!!!!!!
                        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                        Komment


                          #13
                          Miért nem szabad férfi tanácsadókat alkalmazni női magazinokban...


                          Kedves Jani!
                          Remélem, tudsz rajtam segíteni! Egy nap otthon hagytam a férjemet a tévé előtt és elmentem bevásárolni. Talán 2 kilométerre járhattam a házunktól, amikor az autó motorja hirtelen leállt és nem tudtam újra beindítani. Visszamentem a férjemért, hogy segítsen, és máig sem tudom felfogni a látványt, ami fogadott! A férjem a szomszéd lányával hempergett az ágyban! Én 32 éves vagyok, a férjem 34 a lány meg csak 19! A férjem beismerte, hogy már fél éve találkozgatnak! Nem tudom, most mihez kezdjek, kérlek, segíts!!!
                          Magdi


                          Kedves Magdi!
                          Annak, hogy ilyen rövid távolság megtétele után leáll az autó motorja, több oka is lehet. Először ellenőrizd, nem dugult-e el az üzemanyagtömlő. Ha tiszta, ellenőrizd az összes vezetéket ami a motorhoz vezet. Szintén ellenőrizd az összes kábelt is, nincs-e valamelyik elszakadva. Ha a probléma még mindig fennáll, nézd meg, nem hibásodott-e meg az üzemanyag szivattyú és kap-e a motor rendesen üzemanyagot.
                          Remélem, hogy tudtam segíteni!
                          Jani
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            #14
                            - Úgy szeretnék egyszer valamit helyesen leírni!
                            - S mit, Pál ?
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              #15
                              Kedves T5!

                              Van benne valami,-sokszor gondolkozni kell!

                              Üdvözlettel.Che

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X