Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Őszinte kérdések nőkről

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Őszinte kérdések nőkről

    Üdv!
    Itt ki lehet kitárgyalni azokat, amiket a női gondolkodásban nem értünk. Jobb, mintha más topikját offolnánk vele

    #2
    Milyen offolásra gondolsz???? Nem értem...
    soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ha másnak a bemutatkozásába, vagy olyan témájába beleírunk olyat, ami nem oda való




      Ez a fórum első sorban arról szól, hogy segítsük egymást, és mindazt, aki elakadt, vagy keres valamit.

      Komment


        #4
        Köszönöm,hogy ezt elmagyaráztad nekem...

        Komment


          #5
          Viszont itt nem zavarunk vele senkit




          És hátha más nőt is ösztönöz, hogy hozzá szóljon!

          Komment


            #6
            Mert biztos annyi Nő rejtőzködhet itt álnéven. :-)))




            Kicserélem a profil képem, és azt mondom a TUZI nick az a tűzről pattant menyecske rövidítése.:-))))
            madorka és kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hát ez jó.
              Nekem nincsenek világmegváltó kérdéseim, csak az az egy amire, akárhány nő rejtőzködne itt, akkor sem tudna válaszolni senki.

              Komment


                #8
                TUZI!
                Engem nem csapsz be De nem semmi lennél szoknyában, kisminkelve!




                TUZI bratyó...Angyalkánál nőiesebb nő szerintem nem nagyon van, legalábbis szerintem
                kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Engem nem csapsz be De nem semmi lennél szoknyában, kisminkelve!
                  Ajajj !!
                  Itt már kezd "ELFERDÜLNI" ez a női téma !!
                  Che, korompaiistvan és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Ha ez a kolléga vágya, én tisztelni fogom a másságában Megnézném, ahogy szoknyában motorozik, és az ülés és tank közé becsípődik
                    mittom, chemotox és kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Engem nem csapsz be De nem semmi lennél szoknyában, kisminkelve!
                      Majd egyszer keresek egy ilyen képet. Igaz nem miniben ,hanem hosszúban , de van ilyen képem.

                      Komment


                        #12
                        Szervusztok!

                        Az eddigi hozzászólásokat olvasva,-nem igazán tükröződik, a téma "mélysége".Mondhatnám,-minden hozzászólás,humorteli és jópofa,de inkább a "viccek" kategóriába sorolhatók.Mondanivalóm,a témával kapcsolatban,annyi,hogy nagyon nehéz a nőkkel együtt élni,de nélkülük borzalmas.

                        Nagyon hosszan lehetne írni,a témáról és mondanivalóm is lenne bőven,de nagyon fáradt vagyok,-építkezek és magam vagyok a kőműves és a kiszolgáló személyzet is,sőt a "logisztikai" feladatok is rám hárulnak,de-hát,"magad uram,ha szolgád nincs".

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          #13
                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem igazán tükröződik, a téma „mélysége
                          Van akinek egyszerűen csak íráskényszere van,és a világhálót kihasználva enyhíti.

                          Komment


                            #14
                            Volt itt egyszer valaki --aki talán ? eszti néven regisztrált , és egy kis 0,5 ös jawat akart rendbetenni --aztán szegény eltünt..

                            Komment


                              #15
                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              eszti néven regisztrált
                              Ez az az eszti, aki valójában Feri Úgyhogy erről a nőről nem maradtál le

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X