Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Makett motorok Kelet-Európából

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Makett motorok Kelet-Európából

    Az Auchanban jártam és betértem az újságos részre. Egy motoros újságot emeltem le a polcról, amikor az újságból kicsúszott egy lap. Azt a meglepetést ami akkor ért.

    Editions Atlas "Motorok K-Europabol"


    Egy Pannónia makett modellt árulnak. Én hétfőn már megis rendelem.
    Viszont figyelmesen utánna olvastam. Így én felhívom mindenki figyelmét aki szeretne egy ilyet, hogy amint megjött a makett le kell mondani a megrendelést....mert ezek utánna további motorokat akarnak küldeni 4500Ft-os áron.

    Click image for larger version

Name:	Motorok-K-Europabol_Banniere.jpg
Views:	1
Size:	127.2 KB
ID:	154774


    Click image for larger version

Name:	Motorok-K-Europabol_Page-Bloc-Image-Texte.jpg
Views:	1
Size:	71.2 KB
ID:	154777 Click image for larger version

Name:	Motorok-K-Europabol_Page-Bloc-Diapositive3Big.jpg
Views:	1
Size:	63.8 KB
ID:	154775 Click image for larger version

Name:	Motorok-K-Europabol_Page-Bloc-Diapositive1Big.jpg
Views:	1
Size:	42.2 KB
ID:	154776

    További szép napot mindenkinek, remélem pár embernek sikerült örömet okoznom.
    Utoljára szerkesztve a következő által: soveny; 2012 okt. 14, 20:59. Oka: képek beszúrása

    #2
    Még lehet a többi is megéri ha jó minőségű és kidolgozott a modell. Végül is egy próbát megér, az autómról is van modellem, az is 1:24 es és nagyon szépen kidolgozott, starline modell.
    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

    Komment


      #3
      Kopaszka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egy Pannónia makett modellt árulnak.
      Láttam a szórólapot, nekem nagyon nem volt szimpatikus hogy a modell (vagy makett inkább?) pontosságát hangsúlyozzák, míg a (valószínűleg CAD programból származó) képeken lévő gép valahogy nem tűnik típustisztának. Mármint a képeken lévő piros motoron krómbetétes TL tank van, fekete kormánnyal amit TLB kormánytartók tartanak, piros kormányszorítóval, két fémgombos oldaldobozokkal, egycsíkos deklikkel, kisfékdobosra hajazó kerekekkel... Persze belátom, hogy 990-ért (postaköltséggel) mit várhat az ember, meg 90 mm-es hosszban fel sem tűnne, de én inkább nem. Inkább ráteszek 410 HUF-ot és küldök még egy kapcsolatfelvételi kérelmet a KEKKH-hoz.

      "A különleges modell hűen adja vissza a motorkerékpár minden részletét - beleértve a korabeli festést is, amelyet kézzel festett részletek tesznek még élethűbbé." - azért ha megrendeled szívesen megnézném fotón.


      (bocsánat, nem akarok senkit a negatív hullámaimmal bombázni... látszik hogy a piros T8-ra akar hasonlítani, de szerintem nem sikerült eléggé.)
      Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 okt. 14, 18:36.
      Gergő, OdinHEM és mir-mur kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        látszik hogy a piros T8-ra akar hasonlítani, de szerintem nem sikerült eléggé.
        És a blokk formája is inkább az NSU Maxra hajaz...

        Komment


          #5
          Barátaim!

          Ne legyen mindig keserű a szőlő! Végre készült egy modell a motorunkról, örüljünk neki, kit érdekel, hogy típustiszta-e vagy sem. Ezekhez úgysem kapunk alkatrészt a börzén, hogy lecseréljük, akkor meg minek hergelni magunkat? Én szívesen elnézegetném az asztalomon így is, ahogy van, pirosban, NSU blokkal, TL-F-B-8-10-esen is. Ez egy játék, nem OT-motor.

          Szép hétvégét!
          Szeran, Titus és 6 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            sovenynek igaza van!
            Ne azzal foglalkozzatok, hogy mennyire típustiszta, hanem hogy lehet, hogy egy 5-10-15 éves gyereknek megtetszik, játszik vele, utánaolvas és elhatározza, hogy egyszer lesz egy ilyenje igaziba. Aztán mikor 25évesen meglátja Marika néni udvarán rohadni, a rég eltávozott Pista bácsi motorját, akkor becsönget és megveszi és még egy példány menekül meg a pokol savas bugyraitól.
            Béla Rácz, és 4 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ne legyen mindig keserű a szőlő!
              Engem csak az zavar, hogy nem egy magyar cégnek jutott eszébe.

              Komment


                #8
                sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Engem csak az zavar, hogy nem egy magyar cégnek jutott eszébe.
                De ne zavarjon ez sem! Mert ezt meg már megszoktuk. Nem változott semmi, a magyar cégek így jártak. Hülyék voltak, hogy nem jutott eszükbe Pannónia modellt gyártani. Most majd rághatják a kefét és gyárthatnak valami mást.

                De az is lehet, hogy csak okosak voltak a magyar cégek, mert tudták, hogy havi ezer, 990 Ft-os Pannónia modellre, amennyit a magyar piac felvesz, nem lehet vállalkozást építeni, és így egy csomó magyar munkavállalót megkíméltek a leépítésektől.

                De ehhez nem értek, és bárhogy is van, attól ez a játék még tök jó így, ahogy van.

                Komment


                  #9

                  Komment


                    #10
                    soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Most majd rághatják a kefét és gyárthatnak valami mást.
                    soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    havi ezer, 990 Ft-os Pannónia modellre, amennyit a magyar piac felvesz, nem lehet vállalkozást építeni
                    Vélhetően így van. Nekem már másfél hónapja bedobták a megrendelőszelvényt, azóta meg még hármat. A Nők lapjától, a Dörmögő Dömötörön át a Fürge ujjakig mindenbe belerakják. Gondolom beragadt nekik a készlet jó része.

                    Komment


                      #11

                      Komment


                        #12
                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Végül pedig, az üzleti modell 'alapköve' és mozgatórugója az emberi gyengeség: gyűjtőszenvedély (össze akarja szedni mindet - lásd pokémon-
                        Igazad van ! Az én gyerekeimnek is meg kellett venni az összes baromságot. De már nem gyerekek, mint ahogy ti sem. Nekem eszembe nem jutott hogy megrendeljem. ( Még ha Izzsel nyitottak volna ) Én a Easy PC óta semmi ilyennek nem dőlők be.

                        Komment


                          #13

                          Komment


                            #14
                            Kopaszka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Így én felhívom mindenki figyelmét aki szeretne egy ilyet, hogy amint megjött a makett le kell mondani a megrendelést...mert ezek utánna további motorokat akarnak küldeni 4500Ft-os áron.
                            Két észrevétel !
                            Amiket nekem bedobáltak szóróanyagot, azon én nem találkoztam ezzel az információval. Ami persze nem jelenti azt ,hogy nem így van. A másik, hogy a Pannónia makett mögött motorozó négy fazon alatt nem Pancsi, hanem Simson Sport van !

                            Komment


                              #15
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Amiket nekem bedobáltak szóróanyagot, azon én nem találkoztam ezzel az információval. Ami persze nem jelenti azt ,hogy nem így van.
                              A neten van fent ez a nem elhanyagolható +információ! Gyanúsan olcsónak tűnt a 990Ft-os ár, ezért utána néztem...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X