Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Ezt nem csak nézni volt vicces, hanem megépíteni és menni vele 3 személlyel.
    Attached Files

    Komment


      #32
      Sziasztok!
      Abszolút nem vicces videót találtam a Yoputube-on és ezt szeretném veletek megosztani.
      Lolo tombe dans le Port de Saint Martin en Ré en Yamaha FJR 1300 - YouTube
      remélem ha így megosztom akkor ti is megtudjátok nézni.
      Ha meg engedtek egy kis teljesen magánszférás gondolatot:
      Nekem sajnos ezen képkockák láttán összeugrik a gyomrom egy görcsbe, és fel jön bennem egy régen látott kép. Ezen apukám szerepel kb úgy 4-5 évvel ezelőtt mikor a partról jöttünk visszafelé (Fater is nagy motoros és ekkor egy 3éves 750es GSX-F je volt fulldobozokkal) és egy nagy körforgalomban kifelé jövet a jobb oldali oldaldobozt ugyanígy kapta el egy félrészeg vénk..va. Fater borul motor pörög doboz repül Norbi félreáll és szalad. Miután apa jelezte egyben van (nagyjából) kevés híján ott helyben végeztem a 50es éveit taposó mámoros nőszeméllyel. Konkrétan elásni akartam de a férje előtt. Nem vagyok rá büszke de olyan indulatok tomboltak bennem, amik felülírták a józan eszem diktálta tetteket. Aztán jött a fia is aki kb egy fejjel volt magasabb mint én és a nyilván részeg apja korrektül tálalta neki, h ez a gyerek elakarta ásni anyádat! Több sem kellett. Szerencsére megjelent egy motoros cimbim (egykeréken az ezres gixxerével) és így már nem volt kérdés. Szerencsére nem volt komolyabb eset a dologból...de ugyanilyen hangja volt annak is.

      Komment


        #33
        Ez a szegény FJR-es videó,bejárta már a netet. Az olasz FJR Club egyik tagja van a videón,és ő sem találta viccesnek
        Szerencsére a motor és a motoros is menthető volt...

        Komment


          #34
          Hát agyon balfék! Ennél szebben nem tudtam nyilatkozni

          Komment


            #35

            Komment


              #36
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Utólag belegondolva, onnan nézve, ahol ők ültek, akár igazuk is lehetett.


              Minden csak nézőpont kérdése. Ha az autóban ülök, akkor a frász kitör egy ilyen mutatvány láttán, ha a motoron, akkor csodálkozok azon, hogy miért olyan ideges az autós, amikor özön hely van még. (Amíg egy papírlap húzósan befér, addig van hely. ) Hiába, tényleg másképpen lát, aki motoron ül.

              Komment


                #37
                Ezek után végképp leteszem a kocsit De még az asszonyt is felhívta hogy vacsorára otthon lesznek
                Click image for larger version

Name:	mobiltelefon-birsag-vezetes.jpg
Views:	1
Size:	52.3 KB
ID:	133727
                You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                Komment


                  #38
                  Előfordul, hogy mi megyünk túl közel valamihez, de gyakran abból van a baj, hogy minket centiznek ki. Nyilván azt gondolja elfér, de nem marad helyünk a manőverezésre, stb., nem ragozom tudjátok. Mivel idén elkezdtem komolyabban bringázni, munkába járok vele és gyakran autók között is közlekedek, így módfelett megtetszett a képen látható zseniális megoldás. Az úttesten látható piros csíkokat a bringa hátsó lámpája „festi” a bringa köré. Szerintem ez jól működő dolog lehet. Ha én látnék ilyet autóból, biztosan képtelen lennék „betolakodni” egy ilyen látványos sávba. Mint látható, nem túl széles, viszont nagyon egyértelműen jelöli ki a határokat. Motorkerékpárnál sem lenne hülyeség. Kár, hogy csak sötétben működik.

                  Click image for larger version

Name:	xfire.jpg
Views:	1
Size:	67.7 KB
ID:	133728
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #39
                    TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Előfordul, hogy mi megyünk túl közel valamihez, de gyakran abból van a baj, hogy minket centiznek ki.
                    Így van. Tegnap egy autós felebarátom tesztelte így az idegrendszeremet. A belső sávban álltam a pirosnál, ő a külsőből elém állt keresztbe, majd szépen balra el nagy ívben megfordult. Velem is a világ.

                    Ez a fényvető viszont tényleg klassz.

                    Komment


                      #40
                      Szerintem ez az autos-motoros kontraszt foleg Magyarorszagra jellemzo minthogyha az autosok feltekenyen oriznek a forgalomban kialakult sort pedig motorral ott meszel ahol akarsz hiaba gatolni .Itt Taljanba pedig ha van itt aztan van motoros meg autos de kevesbe erzem ezt a kontrasztot sot ha sor van felrehuzodnak az autosok attol fuggetlenul kulonben nem egy udvaris a kozlekedesi moral. Valoszine ez koszonheto annak is hogy a nagyresze az embereknek vezet ugy 2 mint 4 kereku jarmuvet.

                      Komment


                        #41
                        Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezek után végképp leteszem a kocsit De még az asszonyt is felhívta hogy vacsorára otthon lesznek
                        [ATTACH=CONFIG]12298[/ATTACH]
                        Ez tuti hogy trükkfelvétel. Aki már vezetett motort, az eszt nem hiszi el ! Ráadásul még csak a kereke sem lapos !




                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szépen 'ugrott' be a csónakba.
                        Ezt az ugrást nem a csaj rendezte így, hanem a gravitáció.




                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szerintem ez az autos-motoros kontraszt foleg Magyarorszagra jellemzo
                        És a Magyar motorosok zöme mindent meg is tesz, hogy ez továbbra is így maradjon.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2012 dec. 07, 15:22.

                        Komment


                          #42
                          Most ide , bár nem vicces, viszont nem is szép.:-))))Click image for larger version

Name:	Duc.jpg
Views:	1
Size:	64.4 KB
ID:	133729

                          Komment


                            #43
                            Gondolkoztam már azon, hogy ebben az esetben milyen szint írhatnak a forgalmiba?
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #44
                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ebben az esetben milyen szint írhatnak a forgalmiba?
                              ..........szürke..........
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                #45
                                Nagyon lehangoló vagy
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X