Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Azért maradt még belőlük a „hátországban” is
    Nem kell aggodni, a Balatonnál is maradt elég

    Pont egy 10-esembe került két hete egy "akcióm".

    Alsóőrsöt elhagyva gyorsítok 90-re. Erre jobbról Felsőörs felől nagy lendülettel kikanyarodik egy Suzukis (bár a típus mindegy nekem is van). De tudjátok az a típus aki nagy lendülettel kikanyarodik de aztán 90 helyett 60-nal lődörög előtted.
    De mindegy is. Én lendületből "kikerültem" de sajna záróvonal volt.
    Ekkor már az asszony kopogtat a hátamon. Nem értettem mit mond de a következő kanyarban már látom, mögöttem egy motoros. Gondoltam jobbra húzódok úgy sem sietek.
    Na ekkor már látom a tükörből hogy ezen kék lámpa is van. Bár nem használta, megelőzött és már integetett is.

    Gondolom a "büszke" Suzukis elégedetten gondolta magában "úgy kell paraszt".
    Persze őt nem kérdezi meg a rendőr vajon mi az oka a forgalom fenntartására..... Talán a 3,0001 literes fogyasztás elérése??

    Komment


      Talán a 3,0001 literes fogyasztás elérése??
      De szép is lenne!
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        Úgyis jön a tél, lehet barkácsolni...ezt most találtam a neten, ilyennel még nem estem :
        Click image for larger version

Name:	197110szantalpasmotor.jpg
Views:	1
Size:	87.2 KB
ID:	147360
        És hogy mire képesek Szovjethonban, arra itt egy link:
        http://oldradio.tesla.hu/diyradio/00...onstruktor.htm
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 okt. 21, 17:28.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Üdv wsievers!

          Az eredeti cseh megoldás jobban tetszik nekem.


          JM-Detail historie

          Komment


            Mit ki nem dob a youtube:

            https://www.youtube.com/watch?v=WvNewpB7h00

            Komment


              A sportkipufogó......
              Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1451777646836.jpg
Views:	1
Size:	20.4 KB
ID:	147950
              én kérek elnézést.

              Komment


                Ez ahogy nézem tapadókorongos utaskapaszkodó...

                Komment


                  Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A sportkipufogó......

                  én kérek elnézést.
                  Na erre mondják, hogy miért nincs a boszorkányon bugyi? Hogy jobban tudja fogni a seprűt.

                  Komment


                    Click image for larger version

Name:	Hókotró.jpg
Views:	1
Size:	49.7 KB
ID:	147956

                    123456789012345678901

                    Azért is 21 karakter, te dög!

                    Komment


                      Ez pontosan jellemzi ezt a semmit érő bagázst. Az autópályákon is hullanak az emberek mert sz@rnak takarítani!
                      De Te vagy a hülye mert nem az útviszonyoknak megfelelően mész!
                      Ezek miatt a rohadt tolvajok miatt kell embereknek meghalni. Persze a csóró fog, mert a tolvajok "páncélautóval" járnak...

                      Komment


                        Az érdekes hogy már tegnap reggel ezerrel pakolták a szóróautókat. Aztán délután, melóból hazafelé menet is kerülgettem a telepnél sorban álló hókotrókat, aztán irány Miskolc másik vége, persze sehol se sóztak, de még csak nem is kotorták a havat...
                        De nem baj, nem siettem szóval jól szórakoztam hazáig

                        Bár kissé meglepő volt a 26-oson a semmi közepén a külső sáv közepén sétáló gyalogos...
                        Természetesen semmi világító vagy fényvisszaverő cucc. Este, hóesésben...

                        Komment


                          a semmi közepén a külső sáv közepén sétáló gyalogos...
                          Ó, ezek a kedvenceim! Valamint a sötétben, jeges úton, világítás nélkül csámpázó biciklis, vagy a másik okos faj, a ködben, szürkületben világítás nélkül közlekedő szürke autós.

                          Komment


                            Itt vidéken van mindegyikből bőven...
                            Még mikor a szakmát csináltam az 5:10-es busszal jártam Miskolcra, na akkor aztán volt mit látni.

                            Buszmegállótól 1-200 méterre vége a városnak, de sok bicajos napi rendszerességgel nekivágott az útnak. Következő településig 2km-es egyenes út, de körbe rét amin egy patak is van. Tehát elég ködös terület.
                            Akkoriban télen láttam olyat is a buszhoz menet hogy hófúvásban a nénike söpörte az udvar közepén a havat (persze azt hogy melyik irányból ment oda nem lehetett látni, mert amint elsöpörte a szél vissza is fújta...)

                            De a legjobb az egyik közeli település végén a cigánysor (vagy hogy is kellene mondani kisebbségi telep?) ami egy domboldalon van, az út pedig keresztezi. Közvilágítás persze semmit sem ér, a sok értelmes meg néha biciglivel megindul a domboldalon, keresztül az úton aztán állj meg ha tudsz. Ha nem sikerült kikerülni akkor meg inkább padlógáz...

                            Bár szerencsére kicsi a forgalom és többnyire lehet refivel menni ott. Úgy egy kicsit biztonságosabb.

                            Komment


                              a legjobb az egyik közeli település végén a cigánysor
                              Csak nem Szendrőlád? Minden évben járunk arra 2-3 alkalommal, és ott áthaladva mindig megdöbbenek. Gyönyörű környék, hegyekkel körülvéve, az aljában a Bódva folyó, de a lakosok... 30-nál többel nem érdemes menni, mert annyira véletlenszerűen, csordaszellemben vonulnak keresztül-kasul az úton. Isten őrizzen hogy valamelyik nekiszaladjon az autódnak!

                              Komment


                                Ne politizálj !......................

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X