Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FIgyelem- Figyelem!!!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    FIgyelem- Figyelem!!!

    Legalább 57-es Csizmákat kirakni!! Jön a Mikulás és nekünk Veteránosoknak kis csizma nem alkalmas!
    Che, zahi és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legalább 57-es Csizmákat kirakni!! Jön a Mikulás és nekünk Veteránosoknak kis csizma nem alkalmas!
    Tavaj mekérdeztem a volt kollegámat:mit kérsz karácsonyra, hát SÖR-t és mit hozott a mikulás,hát SÖR-t.!
    sepy, Che és 4 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Annó biciglire vágytam.. de nem lett meg.. (rám lehetett fogni.. kutya rossz kölök voltam. .. ) Már azé egy jó ideje jó vagyok... a SÖR elfogyna, de én az 57-es csizmát kissé keveslem..
      sepy, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Még díszhal tenyésztő koromban a Kaposból tubifex szedésre mellig érő csizmát használtam, abban talán elférne 5-8 kartonnal.

        Komment


          #5
          Figyeltem-figyeltem.de se Mikulás,se Youlepukki (vagy mi a manó),se Gyedmaróz,se Télapó sőt még a Ludolfok vontatta szánról se jött semmi száncsengőhang,a csizmámba meg még egy 6-os anya se került,igaz azt most már jól tudom,hogy csakis én tehettem volna bele.

          Milyen szépek is azok a gyermekkori élmények,amikor még hitt az ember a mesékben.Amikor reggel a cipőben azért mindig volt valami,ha más nem egy pár szem szaloncukor,egy pár apróbb csoki,-esetleg dió és természetesen az elmaradhatatlan virgács.Nem is tudom,hogyan csinálták a Szüleim,de soha nem vettem észre,csak reggel,-pedig figyeltem,de nagyon,az álom azért csak-csak elnyomott.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #6
            Még csak hó sincs...

            Komment


              #7
              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még csak hó sincs...
              KIrály akkorr motorozz te azt kaptad a mikutól!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Kár , hogy Zsolti nincs köztünk másként megkérdezném tőle az Alföldi hójelentést Elő ásta -e a Hólapátot??

                Komment


                  #9
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  KIrály akkorr motorozz te azt kaptad a mikutól!!!
                  Amúgy is motorozok, csak kisebb járgánnyal . Vagyis motoroznék de a bőrgyógyász letolt hogy így nem ér semmit a gyógyszer...

                  Komment


                    #10
                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Amúgy is motorozok, csak kisebb járgánnyal .
                    Azért az egészség az első !!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      Fiatalon az egészségre még nem gondol az ember.Az egészséget természetesnek veszi,majd akkor döbben rá,ha a sok meggondolatlanság után jönnek a problémák és több lesz a nyögés,mint a mosolygás,de ez már csak ilyen.

                      Komment


                        #12
                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        k de a bőrgyógyász letolt hogy így nem ér semmit a gyógyszer...
                        Oszt ha lenne belekeverve kis fagyálló?

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X