Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    2021 Fórum találkozó

    Sziasztok!
    Ok! Tudom mi a helyzet! Nem a a Marsról jöttem! De azért csak kéne ezen gondolkodni, nem?
    " Ki a Tisza vizét issza, mindig vágyik oda visssza!" Oda-vissza...
    Atti69, sepy és jagdtigger kedvelte ezt.

    #2
    De, csak sajnos nem olyan egyszerű....
    3. A rendezvényekre vonatkozó védelmi intézkedések

    5. § (1) Tilos - a 6. § szerinti kivétellel - rendezvényt, valamint gyűlést szervezni, illetve tartani.
    6. § (3) A családi esemény vagy a magánrendezvény - a házasságkötés és a temetés kivételével - abban az esetben tartható meg, ha azon az egy időben jelenlévők száma nem haladja meg a tíz főt.
    https://net.jogtar.hu/jogszabaly?doc...ord%3D484/2020

    Ettől függetlenül persze bevállalhatjuk a rizikót amiben 100%-ban bűnrészes leszek, ha társaság úgy határoz hogy igenis tartjuk magunkat a hagyományhoz.
    Atti69, sepy és Igrich kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szerintem akkorra a virusunk szünetet tart ismét!!! Felénk minden bolt nyitva van csak a rongyos és a fodrász fogad látogatókat .......
      sepy, Igrich és jagdtigger kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Ok. ismerem a szabályozást, köszi Jagdtigger apontos és precyz hivatkozást. Most március közepe van. Jűlius-Augusztusig hátha lesz változás. Jó előre gondolkodni, és felmérni a lehetőségeket, max, ha nem lehet, akkor nyilván nem lesz találkozó. De szervezzünk már! Készüljünk már!
        jagdtigger és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Bocsánat de nagyon alszik a díszes Társaság!! Miért mindenki ennyire be van gubózva? Igen is kell és lesz TALÁLKOZÓ! Remélem vagyunk így rajtam kívül és az itt írókon kívül! Nem lehet erősebb a csapatnál annak összetartó erejénél ez a hülye helyzet!!
          jagdtigger, Igrich és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szerintem az teljesen nem szabálytalan, hogy a Tiszagörcsi Campingben egyszerre több magánrendezvény legyen eseményenként 10 fövel. és valószínűleg az is belefér hogy az egyik rendezvény tagja átmenjen a másikakhpz kölcsönkérni a sót.
            Azonkívül szerintem vagyunk páran akik az eddigi rendezvényeken előreláttuk a vírust, és 30 évre előre kifertőtlenítettük azt.
            UFF.

            Komment


              #7
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem az teljesen nem szabálytalan, hogy a Tiszagörcsi Campingben egyszerre több magánrendezvény legyen eseményenként 10 fövel. és valószínűleg az is belefér hogy az egyik rendezvény tagja átmenjen a másikakhpz kölcsönkérni a sót.
              Azonkívül szerintem vagyunk páran akik az eddigi rendezvényeken előreláttuk a vírust, és 30 évre előre kifertőtlenítettük azt.
              UFF.
              Igaza van Emunak.És még a helyszín sem fontos, bár a tavalyi szuper volt. Esetleg magánemberként mennénk oda, aztán ott pont találkoznánk. Egyikőnk sót nem vinne, másikónk színespaprikát, és így tovább. A közös nevező úgy is a sör lenne. Tavaly néztem a Tisza-parti kempinget is, ez is számításba jöhetne, ha a strandon nem lehetne sátorozni.
              De elég hosszú a Tisza szakasza, még vadkempingezés is belefér, ha nem vagytok áramfüggők. Bár én könnyen beszélek, mert az egész nyaram árammentes helyen telik.
              Szerintem viszem a macskákat is, biztos, ami biztos.Nehogy megegyen már bennünket az egér.

              Komment


                #8
                Hiába a magyar találékonyság mindent is meg tud oldani.

                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                bár a tavalyi szuper volt.
                Egyetértek, ha van rá mód oda kéne szervezni megint. De amíg kiderül hogy egyáltalán menni fog-e addig is találjunk ki egy B tervet hogy ne az utolsó pillanatban kelljen ötletelni.

                Komment


                  #9
                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hiába a magyar találékonyság mindent is meg tud oldani.


                  Egyetértek, ha van rá mód oda kéne szervezni megint. De amíg kiderül hogy egyáltalán menni fog-e addig is találjunk ki egy B tervet hogy ne az utolsó pillanatban kelljen ötletelni.
                  Teljesen jogos felvetés, tavaly is volt több választási lehetőség, aztán szavaztunk. Idén is így kéne. Lehetne akár C és D helyszín javaslat is.
                  B nek tudnám ajánlani Gyomaendrődön, a Pájer Kempinget,. Ez a Holt-Körösön van. Vannak favázak is, de vannak sátorhelyek is. Főzni is lehet, szabadtéren. Jópofa hely. Isemerem.
                  Itt látható.
                  https://pajerkemping.hu/?gclid=CjwKC...RoC4jEQAvD_BwE

                  Komment


                    #10
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Teljesen jogos felvetés, tavaly is volt több választási lehetőség, aztán szavaztunk. Idén is így kéne. Lehetne akár C és D helyszín javaslat is.
                    B nek tudnám ajánlani Gyomaendrődön, a Pájer Kempinget,. Ez a Holt-Körösön van. Vannak favázak is, de vannak sátorhelyek is. Főzni is lehet, szabadtéren. Jópofa hely. Isemerem.
                    Itt látható.
                    https://pajerkemping.hu/?gclid=CjwKC...RoC4jEQAvD_BwE
                    Kedveskéim fas.ságokat irogattok. Ha jól emlékszem (ha nem az korral jár) tavaly a kinézett camping nem nyitott ki, csak a mi kedvünkért, volt egy hétvége amikor valami motorostalálkozó miatt nyitva lett volna és akkor mehettünk volna mi is. Sajnos a campingek nagy része nem érezte rentábilisnak kinyitni mert a korlátozott látogatottság nem fedezte volna a fenntartást.
                    A Joker féle megoldás azért volt ideális mert az nem camping, hanem Strand így is úgy is nyitva volt és nyugodtan leborulhatunk Joker előtt tekintve a taxaméter állását, mert ugye egy kemping tarifája úgy épül fel hoy fejenként+ sátor/lakókocsi+ a járműved, ami pl nekem nem biztos vagy biztos nem jött volna ki egy húszasból. Természetesen egy évben egyszer nem rokkanok bele, pláne hogy az üzemanyag is van annyi, de a különbözetet költhetem akár sörre is!

                    Komment


                      #11


                      "Kedveskéim fas.ságokat irogattok. Ha jól emlékszem (ha nem az korral jár) tavaly a kinézett camping nem nyitott ki," (Emu tollából)

                      A bánat tudta, hogy nem nyitott ki. Akkor más megopldás nincs további B tervek. Ennyi. Na de legalább már gondolkodunk ezen! A költségek tekintetében, illetve annak célirányos felhasználásában is kitűnően érvelt nagybecsú barátunk.

                      Komment


                        #12
                        Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        költségek tekintetében, illetve annak célirányos felhasználásában is kitűnően érvelt nagybecsú barátunk.




                        Ennyi hízelgésből soha nem lesz békülés.

                        Legalább több időpontot jelölhetnétek ki, hátha jó lenne nekünk is.

                        Komment


                          #13
                          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Legalább több időpontot jelölhetnétek ki, hátha jó lenne nekünk is.
                          Erről már beszélgettünk,lehetne más időben a VF-tali csak az a fránya terület ami legtöbbünknek megfelelne.....Az sem állapot,hogy ,mindenhová mir-mur szaladgáljon ,konkrét nem interneten kiszúrt helyek kellenek,időhatárokkal.

                          Sonkád (Rozsályi gyermeküdülő)Közel egész évben kiadó.Két faház.négy fürdő.hat szoba ,két kisebb konyha.Túr folyó mellékága az egyik kerítés,kenu főzőhely.udvar....A napi fejkvóta 2000-ft körüli volt az elmúlt években. A helyfoglalást előre egyeztetni kell mint mindenhol....
                          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 márc. 23, 06:40.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sonkád (Rozsályi gyermeküdülő)Közel egész évben kiadó.
                            Nekem az qrva messzi van, de tetszik. majd megyünk a piacra sörért.

                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedveskéim fas.ságokat irogattok.
                            innen kimaradt egy ilyen bocsánat.

                            Komment


                              #15
                              "madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Legalább több időpontot jelölhetnétek ki, hátha jó lenne nekünk is."

                              Igazából a helyszín is sejtelmes még, bár az időpont hagyományosan Július utolsó hétvégéje, de tavaly sem akkor volt, ha jól emlékszem.
                              Nekem tulajdonképpen minden hétvége jó, a nyaram szaba. iInkább azoknak kellen felvetni időpont lehetőségeket, akik a szabadságolásuk és munkarendjük miatt nehézkesebb szabaddá tenni magukat.
                              Bár örök bölcsesség az, hogy olyan időpont nincs, ami mindenkinek jó lenne. De azért meglehet próbálni.
                              Tavaly király volt az a szavazólap, az jó lenne most is.
                              Ki csinálta azt? Bevállalná az idén is?


                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X