Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy,hogy nincs víz,nincs WC,nincs út ..ha esik az eső..........véleményem szerint ez arra való amire tervezték,hátizsák,séta,pihenőhely,irány tovább!
    Kalandos, nem mondom. Egyébként út az van, bár nem aszfaltos, de ott nem szokott sár lenni, mert olyan kövecses az egész. Amúgy két éjszaka. Budi az van. Vagy elegánsabban nyúton véce, mondják pottyantósnak is, néprajzosan. Két éjszakáról van szó. Tüzet rakni lehet, vizet kannákban lehet vinni. A falu kocsmája kiváló, a társaság is. A falusiak segítőkészek. Esetleg csinálnánk a faluba egy veterános csiri-virit, még körbe is táncolnának bennünket. Esetleg a polgármesterrel beszélhetek, ha gondoljátok.

    Komment


      #92
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      pottyantósnak is, néprajzosan. Két éjszakáról van szó.
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      vizet kannákban lehet vinni.
      Én továbbra is azt gondolom, hogy nem a nomád irányába kéne kanyarodni. Nem gondolom hogy főleg a hölgyek értékelnék a trotyit, meg a lavórban mosdást. igazából és sem szívesen büdösödnék 3 napig. Főleg ha lesz frankó 35 fok !
      A mosogatás ,főzés gondjairól már ne is beszéljünk, mert nem csak feles pohár van amit kilöttyinteni kell.

      Más : Ismét beszéltem Jókerrel, aki megígérte hogy rányomul Csongrádra. Akár több napban is gondolkozhatunk, mint egy hétvége. Ettől függetlenül, még lehet egy másik időpontban hagyományos Fórum találkozó is. Eddig is ment a kettő párhuzamosan, csak a Fórum eddig nem képviseltette magát nagy számban.

      Komment


        #93
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Más : Ismét beszéltem Jókerrel, aki megígérte hogy rányomul Csongrádra.
        Csak kialakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt. El kell ismernem Csongráddal kapcsolatban, hogy az asszonynak nagyon tetszett, hogy van strand, és egész nap ázhatott, mert velem ilyesmit nem nagyon tud átélni, mert effajta fürdős élményeket kb 2-3 óráig birom, keservesen egy évben. A tavalyi ezt azért tette számomra nem csak élhetővé, hanem nagy élménnyé, mert ott volt a fórumos találkozó. Most ez nagyon komoly, nem ilyen tiszteletkör, meg mondjunk szépet. Magamtól én csak csavargós helyre megyek. A ruszki biciklim biztos viszem, mert menni kell, tavaly is milyen jó volt, hogy Emu ideadta a saját biciklijét. Az nagyon vagány volt.

        Más. De hasonló.
        Amúgy az elmúlt évben Csongrádot favorizálzuk ismételt helyszínnek.

        Amit más, vagy magam is javasoltam, esetleg, az inkább arra szolgálna, vagy szolgált volna, hogy ha Csongrád nem jönne össze.

        Nomád tábor
        Elismerem, ezt élni kell, ha valakinek szokatlan, vagy idegen tőle, az nem hogy nem érzi magát jól benne, hanem még el sem jön. De azért felvetettem, mert hátha mégis. Érdemes ezt akkor elengedni.

        Bízzunk benne, hogy Joker jó hírekkel lesz majd.
        Úgy fest, a helyzet is alakul.
        Csak tán!

        Komment


          #94
          Tetszik mert mozgolódik a társaság.. Fiatal koromban a Tisza parton nomád kempingben töltöttem szívesen egy hetet is. No de azóta vénült a Tisza és jobban érzem magam kicsit konfortosabb helyen. A sarat nem szeretem az éjszakai esők eddig nem zavartak a jó társaság meg adott..Majd csak közeleg a foci szezon.

          Komment


            #95
            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tetszik mert mozgolódik a társaság.. p.
            Nekem is tetszik, mert mozgolódik a társaság.

            Komment


              #96
              Azt hiszem mehetünk tűpárnát csinálni magunkból:
              https://forbes.hu/uzlet/vegre-kideru...gi-igazolvany/

              Komment


                #97
                CSONGRÁD ! Jókerral mai egyeztetés szerint, a lehetséges időpont 07 hó, 19 nap. Ez egy " sarokszám " Ezt a dátumot határozták meg magnak, és eldönthetjük közösen a fiatosokkal, hogy merre toljuk a napokat, és hányat .Lehet több is mint a szokásos hétvége.
                Természetesen semmi sem biztos. Az esetleges strandfelújítás, vagy a járványhelyzet beleszólhat még mindig. Ettől függetlenül ,még csinálhatunk hagyományos fórumtalit is.

                Komment


                  #98
                  07 hó, 19 nap. Bele lett találva a közepébe. Ha, marad ez a dátum, nem tudok menni.

                  Komment


                    #99
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha, marad ez a dátum, nem tudok menni.
                    Akkor ki leszel ritkítva!!! Nem fogadok el,negatív hozzáállást!!!!Én már becsomagoltam a defektjavítót !
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor ki leszel ritkítva!!! Nem fogadok el,negatív hozzáállást!!!!Én már becsomagoltam a defektjavítót !
                      Gyerek tábor akkor. (20 karakter miatt a bővítés)

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor ki leszel ritkítva!!! Nem fogadok el,negatív hozzáállást!!!!Én már becsomagoltam a defektjavítót !
                        Na ezt hogy a bánatba oldjam meg? A 19-ét. Itt vertem a palávert, hogy minden jó időpont. Tiszta égő. Mátéapu meg beruházott defektjavító készletre. Arra céloz gondolom, hogy Emu kecskéjének gunija defektre vágódott tavaly, de a piacon beszereztem minden hozzávalót. Igaz, hogy vennem kellet egy napszemüveget, egy kalapot, meg egy kis poharat, hogy alkudni tudjak rendesen az árból. Ez csak elég érv, nem?

                        Komment


                          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Na ezt hogy a bánatba oldjam meg? A 19-ét.
                          Például úgy, hogy előre lapozunk a naptárban, Mondjuk abba az irányba tereljük a dolgokat, hogy 14,vagy 15 legyen a kezdő nap. 18.-án meg elmész. Ha a többieknek is megfelel persze +

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Például úgy, hogy előre lapozunk a naptárban, Mondjuk abba az irányba tereljük a dolgokat, hogy 14,vagy 15 legyen a kezdő nap. 18.-án meg elmész. Ha a többieknek is megfelel persze +
                            Mindegy, ha ez a dátum jó a többségnek, akkor maradjon ez, de az idei találkozót akkor elengedem. Nekünk mindig ekkor szokott lenni a táborunk, a korábban felvetett és hagyományos időpontok azért voltak jók. Amik Július utolsó hétvégéje, vagy augusztus első vagy második hete.
                            Vagy esetleg még egy felmérés, hogy a többségnek melyik időpontok jók egy szavazósdival, a már javasolt időpontok közül.

                            Komment


                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Például úgy, hogy előre lapozunk a naptárban, Mondjuk abba az irányba tereljük a dolgokat, hogy 14,vagy 15 legyen a kezdő nap. 18.-án meg elmész. Ha a többieknek is megfelel persze +
                              Akkor már inkább az előtte vagy utána lévő hétvége, nem tudom hogy egyedül vagyok-e a dologgal de csak 1 nap szabim maradt......

                              Komment


                                Nem tudom miért nem jó a hagyományos időpont, ami tavaly is volt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X