Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki megmutatja
    Én beteszem albumba és onnan másolok.

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha valaki megmutatja lépésről lépésre hogyan kell ezzel az új " fórummotorral" feltőlteni képeket, fetenném én is.
      Nyisd meg a profilodat, katt arra hogy MEDIA (az avid tetjével egyvonalban lesz kb) ezután meg fog jelenni egy "Add Photos" gomb. Egyszerre több fájlt is enged kijelölni.

      Komment


        mir-mur
        Videós segédlet:
        https://www.youtube.com/watch?v=GtH2YKFePtg

        (Ezúttal nem felejtettem el átállítani magyarra a fórumot .) Több fájlt lenyomott ctrl gomb+bal egérgom kombóval tudsz. Amikor meg meg akarod osztani kattints a fényképezőre a szövegdoboz (amibe írod a hozzászólást) bal falső sarkában. Ezután bal alul meg fog jelenni egy "Select Photo Album" gomb...
        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 aug. 22, 18:28.

        Komment


          És mobilról? Mert így át kell másolni asztalira.

          Komment


            Elvileg van egy opció amivel rá tudod venni a böngészőt hogy az asztali böngészős verziót kérje le (ami a videón is van), onnantól ugyanaz mint ami a videón van. Mikor rányomsz a feltöltés gombra max megkérdezi mivel szeretnéd kiválogatni a feltöltendő képeket. Ha sikerült kiválogatni lesz valahol egy gomb hogy kiválaszt/feltölt/stb. Telefonon kicsit nehezebb leírni mert ez akár telefononként is eltérhet még márkán belül is :/ . Nálam pl ha több fájlt akarok kiválasztani akkor rajtatartom az ujjam egy képen amíg meg nem jelenik egy pipa rajta. Onnantól csak rá kell böknöm arra amit ki akarok választani (vagy rábökök a 3 pöttyre a jobb felső sarokban és van egy opció az összes kiválasztására).
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 aug. 22, 20:46.

            Komment


              Gyuri képei:
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X